Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wtedy trochę się zagrzała :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 13:35_________________________________________________przecież nie dam CI jechać, żebyś mi znów robił obciach i zmieniał biegi przy 3 rpm :decayed:

zagrzała się do temperatury roboczej :gwizdanie: :gwizdanie: (granicznej ale ciiiiiii)

nie gadaj, ciąłem do 4,2 k rpm :naughty: :naughty: :naughty:

ciąłeś do 4200 rpm a i tak byłeś zadowolony, to teraz będziesz zaszkowany :polew:

to i tak nic - mój senior napinacz - ciągle się śmieje, że moje auto ma 50 koni i nie jedzie... a taki z niego super kierowca ze pasatem co ma 2x większą moc wykręcił czas na 1/4 mili o 0.1 sekundy lepszy od mojego :polew: :polew: :polew:

:nabijasie: a teraz niszcz mu psychę :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:nabijasie: a teraz niszcz mu psychę :>

no stary 2 lata śmiania się z mojej eSy - teraz muszę sobie to odbić :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wczoraj na myjce

zdjcie0029l.jpg

zdjcie0030a.jpg

i dziś w Kato

zdjcie0035t.jpg

zdjcie0036y.jpg

Opublikowano

:nabijasie: a teraz niszcz mu psychę :>

no stary 2 lata śmiania się z mojej eSy - teraz muszę sobie to odbić :polew: :polew: :polew:

Ty zakładaj tego A.. i pokażesz tym co zawsze śmiali się z eSy :naughty: między innymi mi :gwizdanie:

B2 :kox:

Opublikowano

znam tą S5 goniłem się kiedyś za nią po Katowicach 150km/h (passatem akurat byłem) opowiadałem [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 13:50_________________________________________________

:nabijasie: a teraz niszcz mu psychę :>

no stary 2 lata śmiania się z mojej eSy - teraz muszę sobie to odbić :polew: :polew: :polew:

Ty zakładaj tego A.. i pokażesz tym co zawsze śmiali się z eSy :naughty: między innymi mi :gwizdanie:

B2 :kox:

na razie pierdziele rezanie - teraz mam inny priorytet :cool1: :cool1:
Opublikowano

nawet wiem jaki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ja też bym chciał....... :decayed:

Opublikowano

nawet wiem jaki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ja też bym chciał....... :decayed:

spoko spoko :kox:
Opublikowano

nawet wiem jaki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ja też bym chciał....... :decayed:

spoko spoko :kox:

pochwal się Krolu

Opublikowano

nawet wiem jaki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ja też bym chciał....... :decayed:

spoko spoko :kox:

pochwal się Krolu

dokladnie pochwal sie, a nie ciagle te niedomowienia i tajemnice :cool1:

Miszka dzieki za foty tej B2, jest mega :kox:

Opublikowano

nawet wiem jaki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ja też bym chciał....... :decayed:

spoko spoko :kox:

pochwal się Krolu

gejów to nie dotyczy :naughty:

OD LAT 18stu :wink4:

http://www.joemonster.org/filmy/3853/Who_s_your_daddy

piosenka nie wszystkim się spodoba, ale teledysk nawet nawet :naughty:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 13:59_________________________________________________Arek, a wiesz co pod maską w b2? :gwizdanie:

Opublikowano
Arek, a wiesz co pod maską w b2?

tej co Miszka pokazal nie wiem i pierwszy raz ja widze ale ladna jest i oby tam bylo 2.2 T :gwizdanie:

Opublikowano

nawet wiem jaki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ja też bym chciał....... :decayed:

spoko spoko :kox:

pochwal się Krolu

gejów to nie dotyczy :naughty:

to dlaczego Ty o tym rozmawiasz z Krolem ? :polew:

Opublikowano

nawet wiem jaki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ja też bym chciał....... :decayed:

spoko spoko :kox:

pochwal się Krolu

gejów to nie dotyczy :naughty:

to dlaczego Ty o tym rozmawiasz z Krolem ? :polew:

bo nam młodym i pięknym tego potrzeba :decayed:

Opublikowano

nawet wiem jaki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ja też bym chciał....... :decayed:

spoko spoko :kox:

pochwal się Krolu

dokladnie pochwal sie, a nie ciagle te niedomowienia i tajemnice :cool1:

Miszka dzieki za foty tej B2, jest mega :kox:

szukam "mety" na mieście najlepiej blisko spiża :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

nawet wiem jaki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ja też bym chciał....... :decayed:

spoko spoko :kox:

pochwal się Krolu

dokladnie pochwal sie, a nie ciagle te niedomowienia i tajemnice :cool1:

Miszka dzieki za foty tej B2, jest mega :kox:

szukam "mety" na mieście najlepiej blisko spiża :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:gwizdanie: :dance: :dance: :thumbup: :drool: :radocha:

Opublikowano
  • Autor

nawet wiem jaki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ja też bym chciał....... :decayed:

spoko spoko :kox:

pochwal się Krolu

dokladnie pochwal sie, a nie ciagle te niedomowienia i tajemnice :cool1:

Miszka dzieki za foty tej B2, jest mega :kox:

szukam "mety" na mieście najlepiej blisko spiża :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak już gadasz o spiżu , to może by my sie dziś wybrali ? :kox:
Opublikowano

nawet wiem jaki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ja też bym chciał....... :decayed:

spoko spoko :kox:

pochwal się Krolu

dokladnie pochwal sie, a nie ciagle te niedomowienia i tajemnice :cool1:

Miszka dzieki za foty tej B2, jest mega :kox:

szukam "mety" na mieście najlepiej blisko spiża :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak już gadasz o spiżu , to może by my sie dziś wybrali ? :kox:

dziś nie - bo niedziela... wytrzymaj do środy :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

nawet wiem jaki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ja też bym chciał....... :decayed:

spoko spoko :kox:

pochwal się Krolu

dokladnie pochwal sie, a nie ciagle te niedomowienia i tajemnice :cool1:

Miszka dzieki za foty tej B2, jest mega :kox:

szukam "mety" na mieście najlepiej blisko spiża :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak już gadasz o spiżu , to może by my sie dziś wybrali ? :kox:

dziś nie - bo niedziela... wytrzymaj do środy :gwizdanie: :gwizdanie:

w srode ja odpadam bo mam delegacje ;(

Opublikowano
  • Autor

ja też odpadam w środe , bo w czwartek do roboty na 3cią , a dziś jest niedziela imprezowa , bo jutro jest wolne ustawowo :decayed:

ja raczej ide :kox:

Opublikowano

może już o 18:00 ktoś tam bedzie....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.