Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krolu, jak szukasz mety jak najbliżej Spiża, to my z Basią wynajmiemy Ci jeden pokój. Do Spiża 5 min na nogach :naughty:

1000zł + media/ miesiąc :polew:

:polew:

Stanley i Ty nigdy nie zaprosiłeś KOLEGÓW? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

NO Z TYM ZE PRZYBYWA MI NIBY PŁYNU;)

A ODNOŚNIE PIWKA JUŻ JESTEM PO DWOCH I 0,5L Z TEŚCIEM;) :hi:

kolego to widac bo piepszysz od rzeczy jak cholera :decayed:

no co Ty po takiej ilości się jeszcze nie pieprzy ... :gwizdanie: jestem duży chłopczyk to moge chyba więcej.... :naughty:

obstawiam zebys sobie dal spokój :decayed: [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:54_________________________________________________

Krolu, jak szukasz mety jak najbliżej Spiża, to my z Basią wynajmiemy Ci jeden pokój. Do Spiża 5 min na nogach :naughty:

1000zł + media/ miesiąc :polew:

stanley ty nie wiesz co mowisz on tam robic bedzie takie imprezy ze ci sie odechce tego tysiaca no i ja mam zamiar tam u niego tez nocowac po dysce :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu, jak szukasz mety jak najbliżej Spiża, to my z Basią wynajmiemy Ci jeden pokój. Do Spiża 5 min na nogach :naughty:

1000zł + media/ miesiąc :polew:

wytrwacie 3 imprezy w tygodniu ? :kox: :kox:
Opublikowano

diman a z czym spokój dać?? :kox:

Opublikowano

Krolu, jak szukasz mety jak najbliżej Spiża, to my z Basią wynajmiemy Ci jeden pokój. Do Spiża 5 min na nogach :naughty:

1000zł + media/ miesiąc :polew:

wytrwacie 3 imprezy w tygodniu ? :kox: :kox:

wtorek sroda i piatek czassami sobota :naughty:

Opublikowano

stanley ty nie wiesz co mowisz on tam robic bedzie takie imprezy ze ci sie odechce tego tysiaca no i ja mam zamiar tam u niego tez nocowac po dysce :gwizdanie:

dokładnie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

diman a z czym spokój dać?? :kox:

z ta zachwiana gadka :decayed:

Opublikowano

Krolu, jak szukasz mety jak najbliżej Spiża, to my z Basią wynajmiemy Ci jeden pokój. Do Spiża 5 min na nogach :naughty:

1000zł + media/ miesiąc :polew:

wytrwacie 3 imprezy w tygodniu ? :kox: :kox:

spoko,

ja bede kasował za wejście na każda impreze po 50zł od łeba :decayed:

Opublikowano

no jeśli uważasz ze to jest zachwiana gadka??? ja nie uważam.... :slina:

Opublikowano

diman a z czym spokój dać?? :kox:

z ta zachwiana gadka :decayed:

ej nie lubię takiego napinania - kolega jest nowy, nie ma takiej siły przebicia dajmy spokój żartujemy to żartujemy :hi:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:58_________________________________________________

no jeśli uważasz ze to jest zachwiana gadka??? ja nie uważam.... :slina:

proszę :hi:
Opublikowano

Krolu, jak szukasz mety jak najbliżej Spiża, to my z Basią wynajmiemy Ci jeden pokój. Do Spiża 5 min na nogach :naughty:

1000zł + media/ miesiąc :polew:

:polew:

Stanley i Ty nigdy nie zaprosiłeś KOLEGÓW? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

będzie okazja :naughty:

Opublikowano

Krolu, jak szukasz mety jak najbliżej Spiża, to my z Basią wynajmiemy Ci jeden pokój. Do Spiża 5 min na nogach :naughty:

1000zł + media/ miesiąc :polew:

wytrwacie 3 imprezy w tygodniu ? :kox: :kox:

spoko,

ja bede kasował za wejście na każda impreze po 50zł od łeba :decayed:

materialista :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:00_________________________________________________

no jeśli uważasz ze to jest zachwiana gadka??? ja nie uważam.... :slina:

ok luz :wink4:

Opublikowano

Krolu ukłon w Twoim kierunku :hi:

no i teraz juz i w Twoim diman

Opublikowano

Krolu, jak szukasz mety jak najbliżej Spiża, to my z Basią wynajmiemy Ci jeden pokój. Do Spiża 5 min na nogach :naughty:

1000zł + media/ miesiąc :polew:

wytrwacie 3 imprezy w tygodniu ? :kox: :kox:

spoko,

ja bede kasował za wejście na każda impreze po 50zł od łeba :decayed:

materialista :gwizdanie:

ej, ale całe 50 zł mielibyście do wykorzystania :naughty:

Opublikowano

Krolu ukłon w Twoim kierunku :hi:

no i teraz juz i w Twoim diman

:good:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:05_________________________________________________

Krolu, jak szukasz mety jak najbliżej Spiża, to my z Basią wynajmiemy Ci jeden pokój. Do Spiża 5 min na nogach :naughty:

1000zł + media/ miesiąc :polew:

wytrwacie 3 imprezy w tygodniu ? :kox: :kox:

spoko,

ja bede kasował za wejście na każda impreze po 50zł od łeba :decayed:

materialista :gwizdanie:

ej, ale całe 50 zł mielibyście do wykorzystania :naughty:

to zmienia moje nastawienie do ciebie :friends::drinks:

Opublikowano

spokojnie Panowie, wypijmy sobie :>

Stanley, to mam nadzieje że kiedyś NAS zaprosisz a potem pójdziemy do spiża, najlepiej środa :polew:

Opublikowano

spokojnie Panowie, wypijmy sobie :>

Stanley, to mam nadzieje że kiedyś NAS zaprosisz a potem pójdziemy do spiża, najlepiej środa :polew:

wporzo, już Basi mówiłem żeby zaprosiła tylko fajne koleżanki :kox:

Opublikowano

spokojnie Panowie, wypijmy sobie :>

Stanley, to mam nadzieje że kiedyś NAS zaprosisz a potem pójdziemy do spiża, najlepiej środa :polew:

i to ta najbliższa środa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

spokojnie Panowie, wypijmy sobie :>

Stanley, to mam nadzieje że kiedyś NAS zaprosisz a potem pójdziemy do spiża, najlepiej środa :polew:

i to ta najbliższa środa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

najblizsza nie bo mnie nie ma ;( ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.