Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powiedziała, że troszkę zostawi sobie na jutro :naughty:

troszkę :polew:

Elvis, a Ty wyluzuj :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powiedziała, że troszkę zostawi sobie na jutro :naughty:

troszkę :polew:

Elvis, a Ty wyluzuj :)

walnij piwko, albo drina :naughty:

Opublikowano

no ja mam go 3 miechy od stycznia zrobiłem nim 3tyś km i jeśli mam być szczery to mi siedzi cool, tylko nie wiem czy one tak chodzą jakoś dziwnie czy mam coś luźnego blacha osłona że tak se dziwnie pyka, no i płyn mi z chłodnicy jakoś schodzi .... za ten okres okolo 0,8l wlalem.... i na razie obserwuję

to sprawdzaj czy nie przybywa plynu chlodzacego :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 20:49_________________________________________________

TYŚ JEST MEGA POŚMIEWNY.... WIDZĘ

nie kumam...
Opublikowano

NO Z TYM ZE PRZYBYWA MI NIBY PŁYNU;)

A ODNOŚNIE PIWKA JUŻ JESTEM PO DWOCH I 0,5L Z TEŚCIEM;) :hi:

Opublikowano

królu...Elvisa mało kto rozumie, więc spoko :)

Ps. wnioskuję to tym że po zarejestrowaniu na forum od razu był moderowany :kox:

Elvis...NIE PISZ Z DUŻEJ LITERY :gwizdanie:

Opublikowano

NO Z TYM ZE PRZYBYWA MI NIBY PŁYNU;)

A ODNOŚNIE PIWKA JUŻ JESTEM PO DWOCH I 0,5L Z TEŚCIEM;) :hi:

a tu luzik :wink4:
Opublikowano

Basia już kończy baniak :gwizdanie:

:polew: :polew:

dżołk

Opublikowano

pucek coś taki wypominalski....? krolu no trochę se krupniczek z teściuniem "pojadlem" hehehe a i zupke piwną zakąsiło sie :good:

Opublikowano

pucek coś taki wypominalski....? krolu no trochę se krupniczek z teściuniem "pojadlem" hehehe a i zupke piwną zakąsiło sie :good:

pucek chyba to źle odebrał tak jak ja w pierwszej chwili :cool1: ale lajt
Opublikowano

co to jest "Dominator" ? :polew:

PudzianDrink :polew:

pisałem że impreza dla ubogich :nabijasie:

Diman, z bratem ją upijam, ale jak chcesz to wpadaj, coś się zmontuje :decayed:

dobra to jade wezme swoja flache :decayed:

Opublikowano

elvis, po prostu to pamiętam, aa i nie ma się czego wstydzić :gwizdanie:

co to jest "Dominator" ? :polew:

PudzianDrink :polew:

pisałem że impreza dla ubogich :nabijasie:

Diman, z bratem ją upijam, ale jak chcesz to wpadaj, coś się zmontuje :decayed:

dobra to jade wezme swoja flache :decayed:

wpadaj :)

Opublikowano

no i gites;) :bicz: inaczej będzie....

Opublikowano

NO Z TYM ZE PRZYBYWA MI NIBY PŁYNU;)

A ODNOŚNIE PIWKA JUŻ JESTEM PO DWOCH I 0,5L Z TEŚCIEM;) :hi:

kolego to widac bo piepszysz od rzeczy jak cholera :decayed:

Opublikowano

co to jest "Dominator" ? :polew:

PudzianDrink :polew:

pisałem że impreza dla ubogich :nabijasie:

Diman, z bratem ją upijam, ale jak chcesz to wpadaj, coś się zmontuje :decayed:

dobra to jade wezme swoja flache :decayed:

jak ja żałuję, że dziś nie mogę... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: ale dodatkowa motywacja żeby osiągnąć cel...
Opublikowano

a z tym upomnieniem to było trochę według mnie przesadzone - dla świeżych powinno się te reguły trochę mniej rygorystyczne wprowadzać

Opublikowano

dalej "tej" szukasz :gwizdanie: ?

elvis, pisałeś głupoty, pytałeś o to samo, zakładałeś wątki nawet po ich usunięciu, widocznie zasłużyłeś :decayed:

Opublikowano

a z tym upomnieniem to było trochę według mnie przesadzone - dla świeżych powinno się te reguły trochę mniej rygorystyczne wprowadzać

tak samo powinienes sie do zasad stosowac jak inni :decayed:

Opublikowano

NO Z TYM ZE PRZYBYWA MI NIBY PŁYNU;)

A ODNOŚNIE PIWKA JUŻ JESTEM PO DWOCH I 0,5L Z TEŚCIEM;) :hi:

kolego to widac bo piepszysz od rzeczy jak cholera :decayed:

no co Ty po takiej ilości się jeszcze nie pieprzy ... :gwizdanie: jestem duży chłopczyk to moge chyba więcej.... :naughty:

Opublikowano

Krolu, jak szukasz mety jak najbliżej Spiża, to my z Basią wynajmiemy Ci jeden pokój. Do Spiża 5 min na nogach :naughty:

1000zł + media/ miesiąc :polew:

Opublikowano

ojjj dobra juz dobra... :naughty: bylo minęło...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.