Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

E, no tak... Jakoś umknęło mi to, że ma program. :kox::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pucek coś nie ma dnia dzisiaj na jaja :decayed:

Miron, już mnie to nie rusza :gwizdanie:

Gregor, wejdź i wypowiedz się Ty, bo takiemu laikowi jak ja nikt nie wierzy :)

http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_benzynowe/odp_b5_adr_spalanie_na_poziomie_13l100km-t126462.0.html;new#new

Opublikowano

Gregor, wejdź i wypowiedz się Ty, bo takiemu laikowi jak ja nikt nie wierzy :)

http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_benzynowe/odp_b5_adr_spalanie_na_poziomie_13l100km-t126462.0.html;new#new

Wcale nie takiemu laikowi :wink4:

Opublikowano

Gregor, wejdź i wypowiedz się Ty, bo takiemu laikowi jak ja nikt nie wierzy :)

http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_benzynowe/odp_b5_adr_spalanie_na_poziomie_13l100km-t126462.0.html;new#new

Wcale nie takiemu laikowi :wink4:

dobra dobra... :gwizdanie:

po prostu wypowiedz się :)

Opublikowano

Co tam słychać :gwizdanie:

Opublikowano

Co tam słychać :gwizdanie:

spokojnie mijaja swieta :>

Opublikowano

Co tam słychać :gwizdanie:

spokojnie mijaja swieta :>

już raczej po świętach :naughty:

a mnie naszła myśl, żeby sprzedać avusy z oponami i kupić repliki BBS LM :gwizdanie:

Opublikowano

Co tam słychać :gwizdanie:

spokojnie mijaja swieta :>

już raczej po świętach :naughty:

a mnie naszła myśl, żeby sprzedać avusy z oponami i kupić repliki BBS LM :gwizdanie:

dzialaj bo te BBS' y sa za***iste :slina:

Opublikowano

a mnie naszła myśl, żeby sprzedać avusy z oponami i kupić repliki BBS LM :gwizdanie:

Bardzo dobry pomysł :good: Sam nad tym myślałem :gwizdanie: Chociaż Avusy nie są złe. I do tych BBS LM musi być dobra gleba czyli gwint :kox:

Opublikowano
  • Autor

a mnie naszła myśl, żeby sprzedać avusy z oponami i kupić repliki BBS LM :gwizdanie:

18 czy 19cie ? :kox:
Opublikowano

nie ma jak 15" :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano

nie ma jak 15" :gwizdanie:

:wink4:

:mysli: To czemu jeździsz na 17" :gwizdanie:
Opublikowano

nie ma jak 15" :gwizdanie:

:wink4:

:mysli: To czemu jeździsz na 17" :gwizdanie:

presja tłumu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie ma jak 15" :gwizdanie:

:wink4:

nie gadaj że z tym balonem nie masz komfortu :gwizdanie: no chyba , że na tak dupnych gumach masz spalanie 20L :polew:
Opublikowano

Co tam słychać :gwizdanie:

spokojnie mijaja swieta :>

już raczej po świętach :naughty:

a mnie naszła myśl, żeby sprzedać avusy z oponami i kupić repliki BBS LM :gwizdanie:

dzialaj bo te BBS' y sa za***iste :slina:

właśnie :gwizdanie:

kevinmooieerstpz6.jpg

mooieerstam7.jpg

nie dość że mój kolor, to prawie że normalna seria II lift :)

zakochałem się w tej feldze :naughty:

Keżor, raczej 18'' chociaż nie wykluczał bym 19'' :gwizdanie:

Rafał, szkoda mi avusów, jak nie teraz to po sezonie je najwyżej sprzedam :tongue4:

Opublikowano

No wiadomo pomalowałeś je itp. Ale te BBSy są normalnie piękne :slina:

Opublikowano

nie ma jak 15" :gwizdanie:

:wink4:

:mysli: To czemu jeździsz na 17" :gwizdanie:

presja tłumu :gwizdanie:

dokładnie :kox: :kox:
Opublikowano

No wiadomo pomalowałeś je itp.

Pucek, gdzie, jak i za ile malowałeś? :chytry:

Opublikowano

Keżor, raczej 18'' chociaż nie wykluczał bym 19'' :gwizdanie:

I do nich mapa dróg po których można na nich przejechać wogólę jakoś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie ma jak 15" :gwizdanie:

:wink4:

:mysli: To czemu jeździsz na 17" :gwizdanie:

presja tłumu :gwizdanie:

dokładnie :kox: :kox:

ej Cipko 15" , wpadnij do mnie przed spotem jutro :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.