Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item980176251_jedyne_na_allegro_rygle_z_twoim_logiem_vw_go.html

zobaczcie sobie rygielki z napisem audi Qattro :polew: :polew:

Kozackie zamówię sobie takie z napisem BBS będą mi pasować do zaworków :kox::polew:
Opublikowano

http://www.allegro.pl/item980176251_jedyne_na_allegro_rygle_z_twoim_logiem_vw_go.html

zobaczcie sobie rygielki z napisem audi Qattro :polew: :polew:

ożesz fak :polew: :polew: może to jest po hiszpańsku :polew: :polew:

Bulczas to ci kolo przyśle CBŚ zamiast BBS :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Może być nawet BOR tylko wtedy chyba mnie nie będą lubić na osiedlu :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Może być nawet BOR tylko wtedy chyba mnie nie będą lubić na osiedlu :gwizdanie: :polew:

muhehe ale wtedy mógłbyś zostawiać otwartą furę i nikt by nawet nie wszedł :polew:

Opublikowano


A tu pod koniec coś dla Miszki :decayed:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 00:54_________________________________________________


Może być nawet BOR tylko wtedy chyba mnie nie będą lubić na osiedlu :gwizdanie: :polew:


muhehe ale wtedy mógłbyś zostawiać otwartą furę i nikt by nawet nie wszedł :polew:
Kto by zauważył na rygielku od drzwi :gwizdanie:
Opublikowano

Kto by zauważył na rygielku od drzwi :gwizdanie:

włamywacz

:naughty:

Opublikowano

Cascada to niezła suka :kox:

A tu coś odemnie. Jak dla mnie to foczka z klipu jest mega fajna:

Opublikowano

A tu pod koniec coś dla Miszki :decayed:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 00:54_________________________________________________

Może być nawet BOR tylko wtedy chyba mnie nie będą lubić na osiedlu :gwizdanie: :polew:

muhehe ale wtedy mógłbyś zostawiać otwartą furę i nikt by nawet nie wszedł :polew:

Kto by zauważył na rygielku od drzwi :gwizdanie:

muhehehe no Miszkowi by się spodobało :polew: :polew: :polew: :polew:

ja ogólnie wolętakie klimaty i już się niemogę doczekać aż kupię radyjko i skrzynkę :gwizdanie:

Opublikowano

Nagraj Kędzior jakąś płytkę na wtorek to posłuchamy u mnie Keżor poreperował moje audio :kox:

Opublikowano

Cascada to niezła suka :kox:

A tu coś odemnie. Jak dla mnie to foczka z klipu jest mega fajna:

no noooo mógłbym z nią ten porozmawiaćczy coś :gwizdanie: :jerk:

nom tylko co by ci nagrać powiedz mi mniej więcej ? :>

Opublikowano
  • Autor

:yeah:
Opublikowano

nom tylko co by ci nagrać powiedz mi mniej więcej ? :>

:mysli: Żeby mi się podobało :naughty:
Opublikowano
  • Autor

nom tylko co by ci nagrać powiedz mi mniej więcej ?

nagraj mu to co mi plus jakieś nowe wałki , najlepiej sztuk dwóch , bo moje auto zdechnięte jest to mi Wolf płytke podebrał :disgust:
Opublikowano

nom tylko co by ci nagrać powiedz mi mniej więcej ? :>

:mysli: Żeby mi się podobało :naughty:

aha no tak i wszystko jasne :decayed:

:yeah:

baunsujjj :dance:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 01:03_________________________________________________

nom tylko co by ci nagrać powiedz mi mniej więcej ?

nagraj mu to co mi plus jakieś nowe wałki , najlepiej sztuk dwóch , bo moje auto zdechnięte jest to mi Wolf płytke podebrał :disgust:

postaram się coś wymyślić :kox:

Opublikowano

ja ogólnie wolętakie klimaty i już się niemogę doczekać aż kupię radyjko i skrzynkę :gwizdanie:

To by pewnie fajnie pukało na mojej skrzyni basowej Bose :naughty:

Opublikowano

Baunsuj dziwko daj falować cyckom :kox:

Opublikowano

ja ogólnie wolętakie klimaty i już się niemogę doczekać aż kupię radyjko i skrzynkę :gwizdanie:

To by pewnie fajnie pukało na mojej skrzyni basowej Bose :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed: się zna jeszcze niejednego hiciora :tongue4:

Baunsuj dziwko daj falować cyckom :kox:

:banan1: :banan1: :banan1:

pokaz jak sie krecisz-energy 2000

:tongue4::polew:

Opublikowano
  • Autor

nowe wałki to :

Naughty Boy presents Wiley Ft. Emeli Sande - Never Be Your Woman

Gabry Ponte - Underground

Pitbull - Ay Chico (Lengua Afuera)

STROMAE - Up saw liz

STROMAE - Alors on danse

Robert M - Dance Hall Track

Nas & Damian Marley - As We Enter

Sido - Mein Block

:hi:

jak sobie przypomne to jeszcze tu coś wrzuce :naughty:

Opublikowano

ok to piszcie co byście jeszcze chcieli żebym wam nagrał :wink4: ja jak coś przypomne to też pokaże :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.