Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co u Miszki za 30 minut :polew:

:thumbdown:

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja nie mogę... jedzie do mnie audi an vagowanie :confused4:

Opublikowano

I już po minutach :gwizdanie: Niestety dalej nuda. Robimy jakiegoś spontanicznego spota :gwizdanie:

:mysli: :mysli:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:10_________________________________________________

A ja nie mogę... jedzie do mnie audi an vagowanie :confused4:

to niech przyjedzie na spota :decayed:

Opublikowano

A ja nie mogę... jedzie do mnie audi an vagowanie :confused4:

Skasuj opłatę i powiedz żeby przyjechał w innym terminie :polew:
Opublikowano

I już po minutach :gwizdanie: Niestety dalej nuda. Robimy jakiegoś spontanicznego spota :gwizdanie:

:mysli: :mysli:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:10_________________________________________________

A ja nie mogę... jedzie do mnie audi an vagowanie :confused4:

to niech przyjedzie na spota :decayed:

spoty są od gadania... a nie vagowania cudzych padlin... :disgust:
Opublikowano

To co u Miszki za 30 minut :polew:

:thumbdown:

:polew:

Dziwne że Ci się nie podoba ten pomysł :decayed:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:11_________________________________________________Uwaga Maxito 1980 nadchodzi :polew:
Opublikowano

:hi:

z rana

krolu dostałeś PW ???

jaka odpowiedź ???

Opublikowano
:siema::decayed:
Opublikowano

nom sobie wstałem niedawno :decayed:

siema wszystkim :hi:

Czemu was nie było na spocie w SG w piątek??? :confused4: Ja byłem :gwizdanie:

noi właśnie dlatego nas niebyło

:polew: :polew: :polew::wink4: żart

siemanko

ja wam wrzuce klipa, ktorego sluchalem jak bylem w anglii, jak dla mnie bomba :shocked: fajny teledysk byl do tego ale nie moge znalezc

fajny kawałek tylko słyszałem go w trochę lepszej wersji :wink4:

Ten Tomek to chyba Polak mieszkający w niemczech :gwizdanie:

dokładnie wyjechał do dojczów i tam zrobił karierę :>

Opublikowano

I już po minutach :gwizdanie: Niestety dalej nuda. Robimy jakiegoś spontanicznego spota :gwizdanie:

:mysli: :mysli:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:10_________________________________________________

A ja nie mogę... jedzie do mnie audi an vagowanie :confused4:

to niech przyjedzie na spota :decayed:

spoty są od gadania... a nie vagowania cudzych padlin... :disgust:

to dlaczego większośc spotów przesiedziałeś w cudzych furkach ? :gwizdanie:

Opublikowano

panowie ja mam takie pytanko i moze ktos bedzie mi mogl pomoc:

chcialbym wymienic ori sub w bagazniku na cos lepszego, jest taka mozliwosc? jesli tak to jaki mozna tam glosnik zamontowac i czy ori wzmak sobie z nim poradzi?

Opublikowano

:hi:

z rana

krolu dostałeś PW ???

jaka odpowiedź ???

tak dostałem... każde na osobnym cd? [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:14_________________________________________________

to dlaczego większośc spotów przesiedziałeś w cudzych furkach ? :gwizdanie:

nie wiem, ale jakoś nie mam odwagi odmówić :wallbash: :wallbash: ma za dobre serce :gwizdanie: - jak to było - jaki jestem - wg twojej koleżanki :?:
Opublikowano

:hi:

z rana

krolu dostałeś PW ???

jaka odpowiedź ???

tak dostałem... każde na osobnym cd? [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:14_________________________________________________

to dlaczego większośc spotów przesiedziałeś w cudzych furkach ? :gwizdanie:

nie wiem, ale jakoś nie mam odwagi odmówić :wallbash: :wallbash: ma za dobre serce :gwizdanie: - jak to było - jaki jestem - wg twojej koleżanki :?:

hehe... no coś w tym jest :tongue4:

jak sie ma miętkie serce, to trzeba mieć twardą du.pę :decayed:

Opublikowano

To co u Miszki za 30 minut :polew:

:thumbdown:

:polew:

Dziwne że Ci się nie podoba ten pomysł :decayed:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:11_________________________________________________Uwaga Maxito 1980 nadchodzi :polew:

1981 aż taki stary jeszcze nie jestem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

panowie ja mam takie pytanko i moze ktos bedzie mi mogl pomoc:

chcialbym wymienic ori sub w bagazniku na cos lepszego, jest taka mozliwosc? jesli tak to jaki mozna tam glosnik zamontowac i czy ori wzmak sobie z nim poradzi?

:mysli: A masz BOSE?? Zależy jakiej mocy jest wzmacniacz [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:17_________________________________________________

1981 aż taki stary jeszcze nie jestem :polew: :polew: :polew:

Jeden rok nie robi różnicy :naughty:
Opublikowano

panowie ja mam takie pytanko i moze ktos bedzie mi mogl pomoc:

chcialbym wymienic ori sub w bagazniku na cos lepszego, jest taka mozliwosc? jesli tak to jaki mozna tam glosnik zamontowac i czy ori wzmak sobie z nim poradzi?

:mysli: A masz BOSE?? Zależy jakiej mocy jest wzmacniacz

nie mam BOSE, a nie wiem czy na wzmaki bedzie pisac jaka ma moc

Opublikowano

panowie ja mam takie pytanko i moze ktos bedzie mi mogl pomoc:

chcialbym wymienic ori sub w bagazniku na cos lepszego, jest taka mozliwosc? jesli tak to jaki mozna tam glosnik zamontowac i czy ori wzmak sobie z nim poradzi?

:mysli: A masz BOSE?? Zależy jakiej mocy jest wzmacniacz

nie mam BOSE, a nie wiem czy na wzmaki bedzie pisac jaka ma moc

załóż sobie jakaś skrzyneczkę basową i będziesz zadowolony :wink4:

Opublikowano

panowie ja mam takie pytanko i moze ktos bedzie mi mogl pomoc:

chcialbym wymienic ori sub w bagazniku na cos lepszego, jest taka mozliwosc? jesli tak to jaki mozna tam glosnik zamontowac i czy ori wzmak sobie z nim poradzi?

:mysli: A masz BOSE?? Zależy jakiej mocy jest wzmacniacz

nie mam BOSE, a nie wiem czy na wzmaki bedzie pisac jaka ma moc

Ważne że wzmak nie miał mniejszej mocy niż głośnik dlatego beż danych ciężko powiedzieć. Brat montował ostatnio mały subik z podobno za***istym głośnikiem ale dawał coś koło 400zł za samą skrzynkę.
Opublikowano
załóż sobie jakaś skrzyneczkę basową i będziesz zadowolony

dopiero co sprzedalem taka skrzynke :decayed:

77f7278b2cbdb9e1med.jpg

d6c498e028f4d5ebmed.jpg

a do Audi chce cos dobrego w seryjne miejsce bo szkoda mi bagaznika :wink4:

Opublikowano

:hi:

z rana

krolu dostałeś PW ???

jaka odpowiedź ???

tak dostałem... każde na osobnym cd? [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:14_________________________________________________

to dlaczego większośc spotów przesiedziałeś w cudzych furkach ? :gwizdanie:

nie wiem, ale jakoś nie mam odwagi odmówić :wallbash: :wallbash: ma za dobre serce :gwizdanie: - jak to było - jaki jestem - wg twojej koleżanki :?:

jakby ci się chciało :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to byłby kox lecz jeśli jest yo problem zadowole się mp3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.