Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A-rek :shocked: :shocked: :shocked:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Ty Kędzior kiedy montujesz jakieś audio :gwizdanie:

Opublikowano
załóż sobie jakaś skrzyneczkę basową i będziesz zadowolony

dopiero co sprzedalem taka skrzynke :decayed:

77f7278b2cbdb9e1med.jpg

d6c498e028f4d5ebmed.jpg

a do Audi chce cos dobrego w seryjne miejsce bo szkoda mi bagaznika :wink4:

ta skrzynka by pasiła pod kolor Twojej furki :naughty:

Opublikowano
załóż sobie jakaś skrzyneczkę basową i będziesz zadowolony

dopiero co sprzedalem taka skrzynke :decayed:

77f7278b2cbdb9e1med.jpg

d6c498e028f4d5ebmed.jpg

a do Audi chce cos dobrego w seryjne miejsce bo szkoda mi bagaznika :wink4:

ciekawy zestawik :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
ta skrzynka by pasiła pod kolor Twojej furki

oj tak :wink4: ale w garazu mam jeszcze jednen taki glosnik w zapasie, nowka nie uzywany ale w seryjne miejsce nie chce mi wejsc :decayed:

A-rek :shocked: :shocked: :shocked:

co sie stalo?

Opublikowano

A Ty Kędzior kiedy montujesz jakieś audio :gwizdanie:

idę się w najbliższe dni rozliczyć z US i wtedy będę wiedział czy mnie będzie stać na audio czy się będę musiał jeszcze wstrzymać :gwizdanie:

Opublikowano
ta skrzynka by pasiła pod kolor Twojej furki

oj tak :wink4: ale w garazu mam jeszcze jednen taki glosnik w zapasie, nowka nie uzywany ale w seryjne miejsce nie chce mi wejsc :decayed:

A-rek :shocked: :shocked: :shocked:

co sie stalo?

Krolu pierwszy raz widzi takie coś na oczy :naughty:
Opublikowano
ta skrzynka by pasiła pod kolor Twojej furki

oj tak :wink4: ale w garazu mam jeszcze jednen taki glosnik w zapasie, nowka nie uzywany ale w seryjne miejsce nie chce mi wejsc :decayed:

A-rek :shocked: :shocked: :shocked:

co sie stalo?

nic nic - same rezacze tutaj :hi: :hi:
Opublikowano

A Ty Kędzior kiedy montujesz jakieś audio :gwizdanie:

idę się w najbliższe dni rozliczyć z US i wtedy będę wiedział czy mnie będzie stać na audio czy się będę musiał jeszcze wstrzymać :gwizdanie:

:good: A alu lans już masz na pokładzie :gwizdanie:
Opublikowano

:good: A alu lans już masz na pokładzie :gwizdanie:

nom alusy już założone :wink4:

Opublikowano

:good: A alu lans już masz na pokładzie :gwizdanie:

nom alusy już założone :wink4:

To możemy jechać w miasto na podryw :decayed:
Opublikowano

to co robimy tego spota ?

Opublikowano

To możemy jechać w miasto na podryw :decayed:

muszę jechać na poprawę wydechu bo mnei się trochę zerwał i hałasuje :wallbash:

nom na myjke i można na d*py jechać :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

to co robimy tego spota ?

Ja jestem za niech inni się wypowiedzą :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:45_________________________________________________

To możemy jechać w miasto na podryw :decayed:

muszę jechać na poprawę wydechu bo mnei się trochę zerwał i hałasuje :wallbash:

nom na myjke i można na d*py jechać :gwizdanie: :polew:

:good:
Opublikowano

To możemy jechać w miasto na podryw :decayed:

muszę jechać na poprawę wydechu bo mnei się trochę zerwał i hałasuje :wallbash:

nom na myjke i można na d*py jechać :gwizdanie: :polew:

Na jakie d*py???? Przeca żałoba jest Markiety pozamykali.... Galerianki mają dziś Free Day... :polew:

Opublikowano

to co robimy tego spota ?

no dawaj adres i przygotuj szkło :kox:

Opublikowano

Na jakie d*py???? Przeca żałoba jest Markiety pozamykali.... Galerianki mają dziś Free Day...

Tym bardziej trzeba jechać jak dają za FREE :decayed:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:47_________________________________________________

to co robimy tego spota ?

no dawaj adres i przygotuj szkło :kox:

Koledze się chyba nie podoba ten pomysł :naughty:
Opublikowano

Na jakie d*py???? Przeca żałoba jest Markiety pozamykali.... Galerianki mają dziś Free Day...

Tym bardziej trzeba jechać jak dają za FREE :decayed:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:47_________________________________________________

to co robimy tego spota ?

no dawaj adres i przygotuj szkło :kox:

Koledze się chyba nie podoba ten pomysł :naughty:

ważne że nam sie podoba :decayed:

Opublikowano

Na jakie d*py???? Przeca żałoba jest Markiety pozamykali.... Galerianki mają dziś Free Day... :polew:

no właśnie i one teraz chodzą po mieście i niewiedzą co ze sobą zrobić i to najlepszy czas żeby je wychaczyć :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Na jakie d*py???? Przeca żałoba jest Markiety pozamykali.... Galerianki mają dziś Free Day... :polew:

no właśnie i one teraz chodzą po mieście i niewiedzą co ze sobą zrobić i to najlepszy czas żeby je wychaczyć :polew: :polew: :polew:

tylko gdzie jej kupisz jakies spodnie czy bluzke :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.