Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odnośnie hamowni, rozmawiałem w elprosys na ten temat i dowiedziałem się że musi być 10 aut, cena od auta to 100 zł :gwizdanie:

inaczej nie ma szans :)

No nie dziwię się jak ostatnio było 20... i zarobili na nich mniej niż by zarobili na trzech z quattro z tych wszystkich... :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: wieczór :tongue4:

cześć pracy :decayed:

Opublikowano

to i tak o 50 zł taniej dla ośki, a 200 zł taniej dla Q :decayed:

Opublikowano

odnośnie hamowni, rozmawiałem w elprosys na ten temat i dowiedziałem się że musi być 10 aut, cena od auta to 100 zł :gwizdanie:

inaczej nie ma szans :)

To chyba prawie normalna cena :gwizdanie:
Opublikowano

przed chwilą wpadłem na zajebi*sty pomysł, żeby jechać na wakacje pod namiot na Chorwacje :decayed:

uprzedzam wasze pytanie: namiot potrafię rozłożyć :kox:

Opublikowano

odnośnie hamowni, rozmawiałem w elprosys na ten temat i dowiedziałem się że musi być 10 aut, cena od auta to 100 zł :gwizdanie:

inaczej nie ma szans :)

To chyba prawie normalna cena :gwizdanie:

No dla ośki coś tam taniej, ale dla quattro dobra. :)

Opublikowano

przed chwilą wpadłem na zajebi*sty pomysł, żeby jechać na wakacje pod namiot na Chorwacje :decayed:

uprzedzam wasze pytanie: namiot potrafię rozłożyć :kox:

tam jest tanie wino i laski chodzą topless :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

przed chwilą wpadłem na zajebi*sty pomysł, żeby jechać na wakacje pod namiot na Chorwacje :decayed:

uprzedzam wasze pytanie: namiot potrafię rozłożyć :kox:

tam jest tanie wino i laski chodzą topless :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

to kiedy jedziemy :naughty:

Pucek można jeszcze taką cenę zaakceptować wtedy co byliśmy u nich to się sami ostro wyru*hali więc 2 razy tego samego błędu niepopełnią

Opublikowano

kiedyś po wypiciu kilku głebszych rozpoczeliślmy z Baśka wieczorne zabawy:

reIzJ.jpg

Opublikowano

kiedyś po wypiciu kilku głebszych rozpoczeliślmy z Baśka wieczorne zabawy:

reIzJ.jpg

Mnie Już nic nie zdziwi u Ciebie Stanley :decayed:
Opublikowano

kiedyś po wypiciu kilku głebszych rozpoczeliślmy z Baśka wieczorne zabawy:

reIzJ.jpg

kiedyś czyli wczoraj? :polew:

Opublikowano

kiedyś po wypiciu kilku głebszych rozpoczeliślmy z Baśka wieczorne zabawy:

reIzJ.jpg

zabawy :naughty:

Stanley, za podpis masz mega minus :gwizdanie:

Opublikowano

Stanley, za podpis masz mega minus :gwizdanie:

się zgadzam z tobą :good:

Opublikowano

kiedyś po wypiciu kilku głebszych rozpoczeliślmy z Baśka wieczorne zabawy:

reIzJ.jpg

zabawy :naughty:

Stanley, za podpis masz mega minus :gwizdanie:

że Cie lubie, jutro go zgumuje :naughty:

Opublikowano

że Cie lubie, jutro go zgumuje :naughty:

dość szybko to jutro nastąpiło :tongue4:

Opublikowano

że Cie lubie, jutro go zgumuje :naughty:

dość szybko to jutro nastąpiło :tongue4:

że ja też chce kupić kiedyś q zrobiłem to teraz

Opublikowano

Ja szukałem Q ale w TDi znaleź fajną sztukę graniczy z cudem ;(

Opublikowano

przeglądając archiwum natrafiłem na zdjęcie na którym jestem razem z pewną kotką

usnęło mi się :drunk::wstydliwy::bag:

216GA.jpg

Opublikowano

:bry: wieczór :tongue4:

cześć pracy :decayed:

Tylko zaststanawiam się do kiedy będę na Was wszystkich robił! :wink4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

przeglądając archiwum natrafiłem na zdjęcie na którym jestem razem z pewną kotką

usnęło mi się :drunk::wstydliwy::bag:

216GA.jpg

hehe kotka i KO

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.