Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema dziadek Diman :decayed:

:disgust: młodzież ty mi się tu nie naśmiewaj ze starszego kolegi :evil:

ja się nienaśmiewam z mojej strony pełen szacun dla ciebie :naughty:

chciałbyś tak d*py wyrywać jak Diman :tongue4:

co prawda to prawda :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka :hi:

Stan , ponoć zawias z B6 nie pasuje do B5 , ale wsumie na fotkach wygląda identycznie jak ten z B5 :mysli:

nom podobny ale też czytałem że niepasuje.

co tam Prezes słychać :decayed:

a jakoś leci , ja już po dwóch szychtach dziś :decayed:

siema pany wyspales sie kezor :mysli: :gwizdanie:

no pewnie ;] od 12.00-3.45 ;] i od 6.00-10-00 także 8h snu praktycznie :kox:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 12:18_________________________________________________

siema dziadek Diman :decayed:

chciałbyś tak d*py wyrywać jak Diman :tongue4:

:cool1:

no to sie wyspales ja prosto na szkolenie gibalem :gwizdanie:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 12:21_________________________________________________a ty kedzior zdrowiejesz juz pomalu przechodzi ta niechec do roboty :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

czyli jednak nie odpuściłeś roboty ? :kox:

Opublikowano

czyli jednak nie odpuściłeś roboty ? :kox:

tą akurat odpuściłem tylko ze musiałem tam pojechać wypowiedzieć im to :gwizdanie:

Opublikowano

a ty kedzior zdrowiejesz juz pomalu przechodzi ta niechec do roboty :gwizdanie: :tongue4:

powiedzmy że zdrowieje...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:wink4:
Opublikowano

:hi::sick3:

:decayed:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 14:26_________________________________________________Krolu! Właśnie będę instalował VAGa! Tego ostatniego z listy, mówisz? :cool1:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 14:26_________________________________________________Krolu! Właśnie będę instalował VAGa! Tego ostatniego z listy, mówisz? :cool1:

tak :)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 14:26_________________________________________________Krolu! Właśnie będę instalował VAGa! Tego ostatniego z listy, mówisz? :cool1:

tak :)

No to idę testować. :tongue4:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 14:26_________________________________________________Krolu! Właśnie będę instalował VAGa! Tego ostatniego z listy, mówisz? :cool1:

tak :)

No to idę testować. :tongue4:

żebyś tylko po skończonej robocie samochód mógł ponownie odpalić :wink4:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 14:26_________________________________________________Krolu! Właśnie będę instalował VAGa! Tego ostatniego z listy, mówisz? :cool1:

tak :)

No to idę testować. :tongue4:

tylko nic nie zepsuj :tongue4:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 14:50_________________________________________________hehe stanley - mnie uprzedził :wink4:
Opublikowano

:hi: :hi: Wszystkim...

Krolu co do Vaga to Wiesz... Pamiętasz... :naughty:

Opublikowano

widze ze fajnie sie chopcy bawicice po silesi :) nawet ludzi nie poznajecie ;p

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

widze ze fajnie sie chopcy bawicice po silesi :) nawet ludzi nie poznajecie ;p

:decayed:

ej no...dlaczego nie podbiłeś? my patrzeliśmy po laseczkach a nie po facetach :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 15:19_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=98Z39IGoOfA&feature=player_embedded

:polew:

Opublikowano
  • Autor

widze ze fajnie sie chopcy bawicice po silesi :) nawet ludzi nie poznajecie ;p

:decayed:

ej no...dlaczego nie podbiłeś? my patrzeliśmy po laseczkach a nie po facetach :decayed:

no , dwie były spoczko foczki :kox:
Opublikowano

jo wos widzialem jak szliscie do auta na parkingu juz przjezdzalem kolo was a kezorowi machom ale on zakochany chyba w tych lagunach co widzial w ssc

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.