Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ależ wiem na spocie wyliże wam felgi jeśli pozwolicie :naughty:

niewiem czy jesteś godzien póki co :polew: :polew: :polew: :polew:

póki co jesteś godzień jedynie lizać 16" :wink4:

do 17" jeszcze Ci brakuje, ale jesteś na dobrej drodze :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ależ wiem na spocie wyliże wam felgi jeśli pozwolicie :naughty:

niewiem czy jesteś godzien póki co :polew: :polew: :polew: :polew:

to ja sobie załatwię szprychowe 20' :polew: :polew: :polew:

:mysli:

jak to będą jakieś za***iste bbsy to to ci się od nich nie odkleje[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 17:21_________________________________________________

ależ wiem na spocie wyliże wam felgi jeśli pozwolicie :naughty:

niewiem czy jesteś godzien póki co :polew: :polew: :polew: :polew:

póki co jesteś godzień jedynie lizać 16" :wink4:

do 17" jeszcze Ci brakuje, ale jesteś na dobrej drodze :good:

:slina:

Opublikowano

hehe zmykam do sklepu będę za niedługo :wink4:

Opublikowano

hehe zmykam do sklepu będę za niedługo :wink4:

weź mi czteropak :naughty:

Opublikowano
:hi: siemacie
Opublikowano

:hi: siemacie

dobry, dobry :kox:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 17:28_________________________________________________

hmm ze 8tys kosztuje ten kurs...

hmmm może się zwróci po roku a te widoki :evil:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 17:31_________________________________________________lece do neronki

cyja :cool1:

ps. czekam na pierwszę lekcję :D:D

Opublikowano

chyba marnuję się jako doradca serwisowy, czuję, że bym się nadawał na instruktora jogi :naughty:

Opublikowano

Oj chłopaki wy ino byście pili. Ku waszemu zdziwieniu nie wypiłem łyka piwa tylko woda niegazowana :decayed: Ale płuca zostały na boisku :gwizdanie:

Opublikowano

Oj chłopaki wy ino byście pili. Ku waszemu zdziwieniu nie wypiłem łyka piwa tylko woda niegazowana :decayed: Ale płuca zostały na boisku :gwizdanie:

nie pisze INO,,, ino pisze sie tylko :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

Oj chłopaki wy ino byście pili. Ku waszemu zdziwieniu nie wypiłem łyka piwa tylko woda niegazowana :decayed: Ale płuca zostały na boisku :gwizdanie:

nie pisze INO,,, ino pisze sie tylko :decayed:

:polew: :polew:

Lata mi to i powiewa jak sie pisze ja jestem zmeczony :polew:
Opublikowano
  • Autor

wrócił technomuł :kox:

olać kurs jogi , ja moge robić za materac :polew:
Opublikowano

Oj chłopaki wy ino byście pili. Ku waszemu zdziwieniu nie wypiłem łyka piwa tylko woda niegazowana :decayed: Ale płuca zostały na boisku :gwizdanie:

nie pisze INO,,, ino pisze sie tylko :decayed:

:polew: :polew:

i to jeszcze gorol tak napisał :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

ahhh jak nie urok to sraczka :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ahhh jak nie urok to sraczka :wallbash: :wallbash:

co sie stalo :?:

Opublikowano

zesralo mi sie auto :wallbash: jadę a tu nagle w h*j dymu spod maski, stanąłem oglądam i dym leciał tak jak by spod reflektora od str pasażera, ale nic niewidać dokładnie wsiadam do auta nagle coś CYKLO i przestała działać dmuchawa od ogrzewania i przestało się dymić. niewiem co to może być i dlaczego i wogóle kapaa ;(

Opublikowano

zesralo mi sie auto :wallbash: jadę a tu nagle w h*j dymu spod maski, stanąłem oglądam i dym leciał tak jak by spod reflektora od str pasażera, ale nic niewidać dokładnie wsiadam do auta nagle coś CYKLO i przestała działać dmuchawa od ogrzewania i przestało się dymić. niewiem co to może być i dlaczego i wogóle kapaa ;(

ups :no:

Opublikowano
  • Autor

a może chcesz sie po prostu piwa napić jutro na spocie :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.