Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grisza fajny avatar :wink4: wbijaj zapraszamy :good:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 22:22_________________________________________________Akjam STOOO LATTT STOOO LATTTT :decayed:

a nie czasem jutro ? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: wszystkim! :kox:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 22:28_________________________________________________ :embarrassed::wink4:

Dzięki! Dzięki! :kox:

Opublikowano

A nie dziś...

Wszystkiego naj.. :drunk: :drunk:

Opublikowano

Akjam STO LAT :decayed: :decayed: :decayed::radocha: :radocha: :radocha:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 22:29_________________________________________________no to pyrsk :naughty:

Opublikowano

Akjam STOOO LATTT STOOO LATTTT :decayed:

Wszystkiego naj.. :drunk: :drunk:

Akajm STO LAT :decayed: :decayed: :decayed::radocha: :radocha: :radocha:

Dzięki Panowie! Co pijecie? :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

zależy co masz :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Dzięki Panowie! Co pijecie? :gwizdanie: :cool1:

a byle by zimne było i ślepoty niepowodowało :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zależy co masz :gwizdanie: :wink4:

Dzięki Panowie! Co pijecie? :gwizdanie: :cool1:

a byle by zimne było i ślepoty niepowodowało :polew: :polew: :polew:

No coś się znajdzie na zdrowie... :kox:

P.S. Zrobiłem sobie mały prezent - szczegóły za chwilę w profilu mojej furki! :kox:

Opublikowano

Grisza fajny avatar :wink4: wbijaj zapraszamy :good:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 22:22_________________________________________________Akjam STOOO LATTT STOOO LATTTT :decayed:

Twój też niczego sobie :tongue4:

A tak przy okazji dołączam sie do życzeń !! Najlepszego akjam ......... :)

Opublikowano

zależy co masz :gwizdanie: :wink4:

Dzięki Panowie! Co pijecie? :gwizdanie: :cool1:

a byle by zimne było i ślepoty niepowodowało :polew: :polew: :polew:

No coś się znajdzie na zdrowie... :kox:

P.S. Zrobiłem sobie mały prezent - szczegóły za chwilę w profilu mojej furki! :kox:

ja nawet wiem jaki :gwizdanie:
Opublikowano

pracownik i rezacz roku 2010 :good:

Opublikowano

Akjam - to TY dzisiaj miałeś :naughty:

dobrze, że Ci polałem dzisiaj :) coprawda 10l wody ale polałem :>[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 22:42_________________________________________________

zależy co masz :gwizdanie: :wink4:

Dzięki Panowie! Co pijecie? :gwizdanie: :cool1:

a byle by zimne było i ślepoty niepowodowało :polew: :polew: :polew:

No coś się znajdzie na zdrowie... :kox:

P.S. Zrobiłem sobie mały prezent - szczegóły za chwilę w profilu mojej furki! :kox:

ja nawet wiem jaki :gwizdanie:

ja też :decayed:

Opublikowano

do jutra wszystkim :lazy:

Opublikowano

ja nawet wiem jaki :gwizdanie:

udajmy że to dla nas niespodzianka i niewiem co to jest

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja też :decayed:

nic na tym forum nam nie umknie :cool1:
Opublikowano

też wiem :gwizdanie:

Opublikowano

też wiem :gwizdanie:

hehehhe :decayed:
Opublikowano
:tongue4: Dzięki! Wszystkim!
Opublikowano

lece spać narkaa :hi:

Opublikowano

lece spać narkaa :hi:

Narta Kędzior! :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.