Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Akjam nieskończonej ilości planów na mody w aucie i niewyczerpalnych środków żeby te plany realizować! :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

TVN Turbo :kox:

Opublikowano

Akjam nieskończonej ilości planów na mody w aucie i niewyczerpalnych środków żeby te plany realizować! :wink4:

Na pewno się przyda! :notworthy::good:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 23:31_________________________________________________

TVN Turbo :kox:

Fajne fele! :kox: Ale mogłyby być w serii już większe przynajmniej o jeden cal... :naughty::kox:
Opublikowano

Akjam nieskończonej ilości planów na mody w aucie i niewyczerpalnych środków żeby te plany realizować! :wink4:

Na pewno się przyda! :notworthy::good:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 23:31_________________________________________________

TVN Turbo :kox:

Fajne fele! :kox: Ale mogłyby być w serii już większe przynajmniej o jeden cal... :naughty::kox:

nie wiem czy zauważyłeś przednie lampy :gwizdanie:

Opublikowano

a On woli Seata.. :thumbdown:

Opublikowano

Akjam nieskończonej ilości planów na mody w aucie i niewyczerpalnych środków żeby te plany realizować! :wink4:

Na pewno się przyda! :notworthy::good:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 23:31_________________________________________________

TVN Turbo :kox:

Fajne fele! :kox: Ale mogłyby być w serii już większe przynajmniej o jeden cal... :naughty::kox:

nie wiem czy zauważyłeś przednie lampy :gwizdanie:

Takie jak Twoje? :wink4:
Opublikowano

a On woli Seata.. :thumbdown:

a wcześniej jeździł Audi, coś mu się pojebało :gwizdanie:

Opublikowano

a On woli Seata.. :thumbdown:

To jakiś dewiant... :naughty:
Opublikowano

Akjam nieskończonej ilości planów na mody w aucie i niewyczerpalnych środków żeby te plany realizować! :wink4:

Na pewno się przyda! :notworthy::good:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 23:31_________________________________________________

TVN Turbo :kox:

Fajne fele! :kox: Ale mogłyby być w serii już większe przynajmniej o jeden cal... :naughty::kox:

nie wiem czy zauważyłeś przednie lampy :gwizdanie:

Takie jak Twoje? :wink4:

nie, z białymi kierunkami :tongue4:

Opublikowano

Akjam nieskończonej ilości planów na mody w aucie i niewyczerpalnych środków żeby te plany realizować! :wink4:

Na pewno się przyda! :notworthy::good:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 23:31_________________________________________________

TVN Turbo :kox:

Fajne fele! :kox: Ale mogłyby być w serii już większe przynajmniej o jeden cal... :naughty::kox:

nie wiem czy zauważyłeś przednie lampy :gwizdanie:

Takie jak Twoje? :wink4:

nie, z białymi kierunkami :tongue4:

No też mi takie chodzą po głowie... :wink4: :gwizdanie:
Opublikowano

no rozumiem jeszcze przeskoczyć na BMW, Subaru, Lancer ale Seat?? temperamentu hiszpańskiego mu sie zachciało czy ki ch*j??

Opublikowano

no rozumiem jeszcze przeskoczyć na BMW, Subaru, Lancer ale Seat?? temperamentu hiszpańskiego mu sie zachciało czy ki ch*j??

może posuwał na wakacjach jakąś Hiszpankę i mu zostało :kox:

Opublikowano

no rozumiem jeszcze przeskoczyć na BMW, Subaru, Lancer ale Seat?? temperamentu hiszpańskiego mu sie zachciało czy ki ch*j??

może posuwał na wakacjach jakąś Hiszpankę i mu zostało :kox:

:polew: :polew: :polew:

Ty Miszka! Ale jakbyś Ty posuwał jakąś hiszpankę to byś się przesiadł na SEATA? :mysli::wink4:

Opublikowano

skoro wybiera między seatem a vw to wnioskujesz że na jednych wakacjach posuwał hiszpanke i jakąś Helge?? :polew:

Opublikowano

no rozumiem jeszcze przeskoczyć na BMW, Subaru, Lancer ale Seat?? temperamentu hiszpańskiego mu sie zachciało czy ki ch*j??

może posuwał na wakacjach jakąś Hiszpankę i mu zostało :kox:

:polew: :polew: :polew:

Ty Miszka! Ale jakbyś Ty posuwał jakąś hiszpankę to byś się przesiadł na SEATA? :mysli::wink4:

Polkę też możesz po Hiszpańsku :naughty: i możesz jeździć czym chcesz :kox:

Opublikowano

no rozumiem jeszcze przeskoczyć na BMW, Subaru, Lancer ale Seat?? temperamentu hiszpańskiego mu sie zachciało czy ki ch*j??

może posuwał na wakacjach jakąś Hiszpankę i mu zostało :kox:

:polew: :polew: :polew:

Ty Miszka! Ale jakbyś Ty posuwał jakąś hiszpankę to byś się przesiadł na SEATA? :mysli::wink4:

Polkę też możesz po Hiszpańsku :naughty: i możesz jeździć czym chcesz :kox:

:good: :good:
Opublikowano

ale ta czarna podsufitka :kox:

Opublikowano

ale ta czarna podsufitka :kox:

No... :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

dobra robię ewakuację :hi:

myślę nad taką podsufitką w sypialni :polew: :polew:

Opublikowano

dobra robię ewakuację :hi:

myślę nad taką podsufitką w sypialni :polew: :polew:

Ja też lecę... :hi:

Miszka w sypialni to se zrób podsufitkę z lustra... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.