Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie czy ma ktoś jakieś ustrojstwo do kasowania inspekcji ?

to jednak byłeś dziś na spocie - trzeba było krzyczeć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam mam pytanie czy ma ktoś jakieś ustrojstwo do kasowania inspekcji ?

to jednak byłeś dziś na spocie - trzeba było krzyczeć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. Spróbuj skasować to bez VAGa... :good:

Opublikowano

Witam mam pytanie czy ma ktoś jakieś ustrojstwo do kasowania inspekcji ?

to jednak byłeś dziś na spocie - trzeba było krzyczeć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

np tak :radocha:

Opublikowano

Miszka ty prostaku :polew: :polew: :polew: :polew:

a Ty tępaku i h*j :thumbdown:

ożesz ty pedale :sick3:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No nic.. mykam NyNy, bo padam na pysk :confused4::hi:

Opublikowano

No nic.. mykam NyNy, bo padam na pysk :confused4::hi:

:hi:
Opublikowano

Witam mam pytanie czy ma ktoś jakieś ustrojstwo do kasowania inspekcji ?

to jednak byłeś dziś na spocie - trzeba było krzyczeć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. Spróbuj skasować to bez VAGa... :good:

nie da sie w tym roczniku na bank...

A4 B5 (1995-1997)

Możemy wykonać kasowanie inspekcji tylko Vag'iem :

[select]

[17 - Instruments]

[Adaptation - 10]

kanał 05 – dystans do zmiany oleju – w tysiącach kilometrów. (15 000 km)

kanał 06 – dystans do “In-1 Service” – jednostka: 1000 km (standardowo 24)

kanał 07 – czas do “In-1 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 36)

kanał 08 – czas do “In-2 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 72 – czyli 720

dni = 2 lata)

[Test]

[save]

od 1998 da się na liczniku

Opublikowano

nie da sie w tym roczniku na bank...

A4 B5 (1995-1997)

Możemy wykonać kasowanie inspekcji tylko Vag'iem :

[select]

[17 - Instruments]

[Adaptation - 10]

kanał 05 – dystans do zmiany oleju – w tysiącach kilometrów. (15 000 km)

kanał 06 – dystans do “In-1 Service” – jednostka: 1000 km (standardowo 24)

kanał 07 – czas do “In-1 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 36)

kanał 08 – czas do “In-2 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 72 – czyli 720

dni = 2 lata)

[Test]

[save]

od 1998 da się na liczniku

aleś ty mądry :decayed: ale lepiej jak byś jakąś dupeczke wkleił :gwizdanie:

Opublikowano

Witam mam pytanie czy ma ktoś jakieś ustrojstwo do kasowania inspekcji ?

to jednak byłeś dziś na spocie - trzeba było krzyczeć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. Spróbuj skasować to bez VAGa... :good:

nie da sie w tym roczniku na bank...

A4 B5 (1995-1997)

Możemy wykonać kasowanie inspekcji tylko Vag'iem :

[select]

[17 - Instruments]

[Adaptation - 10]

kanał 05 – dystans do zmiany oleju – w tysiącach kilometrów. (15 000 km)

kanał 06 – dystans do “In-1 Service” – jednostka: 1000 km (standardowo 24)

kanał 07 – czas do “In-1 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 36)

kanał 08 – czas do “In-2 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 72 – czyli 720

dni = 2 lata)

[Test]

[save]

od 1998 da się na liczniku

No dobra, dobra... Ja też będę miał za tydzień sprzęt więc będziemy licytować cenę... :wink4:
Opublikowano

nie da sie w tym roczniku na bank...

A4 B5 (1995-1997)

Możemy wykonać kasowanie inspekcji tylko Vag'iem :

[select]

[17 - Instruments]

[Adaptation - 10]

kanał 05 – dystans do zmiany oleju – w tysiącach kilometrów. (15 000 km)

kanał 06 – dystans do “In-1 Service” – jednostka: 1000 km (standardowo 24)

kanał 07 – czas do “In-1 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 36)

kanał 08 – czas do “In-2 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 72 – czyli 720

dni = 2 lata)

[Test]

[save]

od 1998 da się na liczniku

aleś ty mądry :decayed: ale lepiej jak byś jakąś dupeczke wkleił :gwizdanie:

ten filmik co teraz oglądałem to mi dopiero miażdzy suty :decayed: - pełny z tej imprezy wagenwerks w austriii :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 23:10_________________________________________________

No dobra, dobra... Ja też będę miał za tydzień sprzęt więc będziemy licytować cenę... :wink4:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: a znasz 4 cyfrowy kod, żeby tam grzebać? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: więc chyba raczej mam na to monopol :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

No dobra, dobra... Ja też będę miał za tydzień sprzęt więc będziemy licytować cenę... :wink4:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: a znasz 4 cyfrowy kod, żeby tam grzebać? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: więc chyba raczej mam na to monopol :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

:bicz: monopoliści nie mają miejsca na rynku! :bicz:
Opublikowano

No dobra, dobra... Ja też będę miał za tydzień sprzęt więc będziemy licytować cenę... :wink4:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: a znasz 4 cyfrowy kod, żeby tam grzebać? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: więc chyba raczej mam na to monopol :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

:bicz: monopoliści nie mają miejsca na rynku! :bicz:

to niszczy naszą gospodarkę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ten filmik co teraz oglądałem to mi dopiero miażdzy suty :decayed: - pełny z tej imprezy wagenwerks w austriii :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

hmm poka[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 23:15_________________________________________________

buehehehehehe obczajcie too
Opublikowano

No dobra, dobra... Ja też będę miał za tydzień sprzęt więc będziemy licytować cenę... :wink4:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: a znasz 4 cyfrowy kod, żeby tam grzebać? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: więc chyba raczej mam na to monopol :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

:bicz: monopoliści nie mają miejsca na rynku! :bicz:

ja tez go nie zgadłem przecież wystarczy poszukać na forum - p.s nie na tym :decayed:

Kedzior - on zajmuje 1,2 Gb... :kox:

Opublikowano

Kędzior stare to :tongue4:

Opublikowano

Kędzior stare to :tongue4:

Stare ale qr** dobre! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 23:20_________________________________________________Oooo! Widzę, że Nas reszta świata podgląda... :gwizdanie:
Opublikowano

Kędzior stare to :tongue4:

stare ale jare tak jak napisał Akjam

Diman mam nadzieje że mi jakąś pamiętke przywieziesz z ty anglii?? i pamietaj bądź twardy niedaj się podbić :polew:

Opublikowano

obcokrajowcy :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior stare to :tongue4:

stare ale jare tak jak napisał Akjam

Diman mam nadzieje że mi jakąś pamiętke przywieziesz z ty anglii?? i pamietaj bądź twardy niedaj się podbić :polew:

No chyba Nam wszystkim coś przywiezie albo jak mówiłembędzie wysyłał paczki... :gwizdanie:
Opublikowano

No chyba Nam wszystkim coś przywiezie albo jak mówiłembędzie wysyłał paczki... :gwizdanie:

Diman prześlij mi jakąś eSe albo chociaż sam silnik :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.