Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No chyba Nam wszystkim coś przywiezie albo jak mówiłembędzie wysyłał paczki... :gwizdanie:

Diman prześlij mi jakąś eSe albo chociaż sam silnik :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

mi przesyłaj tylko funty :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi przesyłaj tylko funty :gwizdanie:

a ty tylko o kasie materialisto :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No chyba Nam wszystkim coś przywiezie albo jak mówiłembędzie wysyłał paczki... :gwizdanie:

Diman prześlij mi jakąś eSe albo chociaż sam silnik :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

mi przesyłaj tylko funty :gwizdanie:

Najlepiej papier żebyś nie musiał dużo płacić za cięższą przesyłkę z miedziakami... :wink4:
Opublikowano

kedzior moge dla ciebie jakies esy poszukac jak znajde dam znac na PW :gwizdanie: miszka podaj konto zeby nie bylo pomylki z tym wysylaniem na PW :tongue4:

Opublikowano

:hi: Siemka!

Nie wyrobiłem się dziś na spota, a chciałem wpaść :disgust: . Surykatkę bym przynajmniej pożegnał :gwizdanie:

Co tam pany w wielkim świecie? :decayed:

Opublikowano

kedzior moge dla ciebie jakies esy poszukac jak znajde dam znac na PW :gwizdanie: miszka podaj konto zeby nie bylo pomylki z tym wysylaniem na PW :tongue4:

zawsze mówiłem, że dobry chop z tego Dimana :good:

:polew: :polew:

Opublikowano

kedzior moge dla ciebie jakies esy poszukac jak znajde dam znac na PW :gwizdanie: miszka podaj konto zeby nie bylo pomylki z tym wysylaniem na PW :tongue4:

nom jak się coś napatoczy to daj znać serio gadam :cool1:

Opublikowano

Co tam pany w wielkim świecie? :decayed:

z Dimanem gadaj :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 23:31_________________________________________________

kedzior moge dla ciebie jakies esy poszukac jak znajde dam znac na PW :gwizdanie: miszka podaj konto zeby nie bylo pomylki z tym wysylaniem na PW :tongue4:

nom jak się coś napatoczy to daj znać serio gadam :cool1:

kędzior ile wychlałeś ? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobra no to powodzenia zycze nie zapijcie sie tu bezemnie i do uslyszenia w czwartek na forum choc moze jeszcze dorwe jakiego neta na stacji benzynowej to sie z trasy odezwe narazie :hi: bajo

Opublikowano

dobra no to powodzenia zycze nie zapijcie sie tu bezemnie i do uslyszenia w czwartek na forum choc moze jeszcze dorwe jakiego neta na stacji benzynowej to sie z trasy odezwe narazie :hi: bajo

:a4fan:

Opublikowano

kędzior ile wychlałeś ? :polew: :polew: :polew:

Miszka muszę kupić coś mocniejszego bo masakra przecież :wallbash:

Diman Gut Lak :good: :good: :good::kox:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 23:35_________________________________________________Gregor nic ciekawego w aucie mnie się coś zjebało ogrzewania niemam wogóle :disgust:

Opublikowano

dobra no to powodzenia zycze nie zapijcie sie tu bezemnie i do uslyszenia w czwartek na forum choc moze jeszcze dorwe jakiego neta na stacji benzynowej to sie z trasy odezwe narazie :hi: bajo

Good LuCk! :kox:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 23:36_________________________________________________

:hi: Siemka!

Nie wyrobiłem się dziś na spota, a chciałem wpaść :disgust: . Surykatkę bym przynajmniej pożegnał :gwizdanie:

Co tam pany w wielkim świecie? :decayed:

:hi: Gregor!
Opublikowano

a tą uszczelkę którą Wam dzis pokazywałem to tak teraz patrzyłem, że to chyba pod głowicą jest a nie pod pokrywą zaworów :gwizdanie: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

no trzym sie Diman :hi:

a jo zdupiam spać :hi: nara

Opublikowano

a tą uszczelkę którą Wam dzis pokazywałem to tak teraz patrzyłem, że to chyba pod głowicą jest a nie pod pokrywą zaworów :gwizdanie: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Eeee tam... To chyba nie jest drogie? :gwizdanie:
Opublikowano

a tą uszczelkę którą Wam dzis pokazywałem to tak teraz patrzyłem, że to chyba pod głowicą jest a nie pod pokrywą zaworów :gwizdanie: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Eeee tam... To chyba nie jest drogie? :gwizdanie:

sama uszczelka ok 100zł plus inne gadżety :gwizdanie: będę rezał :kox:

Opublikowano

a tą uszczelkę którą Wam dzis pokazywałem to tak teraz patrzyłem, że to chyba pod głowicą jest a nie pod pokrywą zaworów :gwizdanie: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Eeee tam... To chyba nie jest drogie? :gwizdanie:

sama uszczelka ok 100zł plus inne gadżety :gwizdanie: będę rezał :kox:

Oddaj to lepiej komuś i niech Ci to zrobi! :wink4::polew:
Opublikowano

a tą uszczelkę którą Wam dzis pokazywałem to tak teraz patrzyłem, że to chyba pod głowicą jest a nie pod pokrywą zaworów :gwizdanie: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Eeee tam... To chyba nie jest drogie? :gwizdanie:

sama uszczelka ok 100zł plus inne gadżety :gwizdanie: będę rezał :kox:

sam? :shocked: :shocked:
Opublikowano

a tą uszczelkę którą Wam dzis pokazywałem to tak teraz patrzyłem, że to chyba pod głowicą jest a nie pod pokrywą zaworów :gwizdanie: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Eeee tam... To chyba nie jest drogie? :gwizdanie:

sama uszczelka ok 100zł plus inne gadżety :gwizdanie: będę rezał :kox:

sam? :shocked: :shocked:

wygląda to tak mniej więcej [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 23:48_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t30947.0.html;highlight=wymiana+uszczelki+zawor%C3%B3w

Opublikowano

a tą uszczelkę którą Wam dzis pokazywałem to tak teraz patrzyłem, że to chyba pod głowicą jest a nie pod pokrywą zaworów :gwizdanie: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Eeee tam... To chyba nie jest drogie? :gwizdanie:

sama uszczelka ok 100zł plus inne gadżety :gwizdanie: będę rezał :kox:

sam? :shocked: :shocked:

:naughty: :naughty: :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.