Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tą uszczelkę którą Wam dzis pokazywałem to tak teraz patrzyłem, że to chyba pod głowicą jest a nie pod pokrywą zaworów :gwizdanie: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Eeee tam... To chyba nie jest drogie? :gwizdanie:

sama uszczelka ok 100zł plus inne gadżety :gwizdanie: będę rezał :kox:

sam? :shocked: :shocked:

coś takie oczy wy***ał ? a w sumie to nie dupcenie o wygłuszeniu silnika :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kuźwa nie podjął bym się... rozkręcałem (pomagałem) to u kezora na silniku spisanym na straty i nie było łatwo... a teraz to skręcić, żeby działao :gwizdanie:

Opublikowano

a tą uszczelkę którą Wam dzis pokazywałem to tak teraz patrzyłem, że to chyba pod głowicą jest a nie pod pokrywą zaworów :gwizdanie: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Eeee tam... To chyba nie jest drogie? :gwizdanie:

sama uszczelka ok 100zł plus inne gadżety :gwizdanie: będę rezał :kox:

sam? :shocked: :shocked:

coś takie oczy wy***ał ? a w sumie to nie dupcenie o wygłuszeniu silnika :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Lecę się drzemnąć... :hi:

Opublikowano

kuźwa nie podjął bym się... rozkręcałem (pomagałem) to u kezora na silniku spisanym na straty i nie było łatwo... a teraz to skręcić, żeby działao :gwizdanie:

wiem, że to kupa roboty ale tak teraz myślę, że może uda mi się B6 kupić przed tym jak ta uszczelka padnie :gwizdanie:

mnie to nie przeraża, ważne żeby mieć narzędzia i da rade [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 23:52_________________________________________________

a tą uszczelkę którą Wam dzis pokazywałem to tak teraz patrzyłem, że to chyba pod głowicą jest a nie pod pokrywą zaworów :gwizdanie: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Eeee tam... To chyba nie jest drogie? :gwizdanie:

sama uszczelka ok 100zł plus inne gadżety :gwizdanie: będę rezał :kox:

sam? :shocked: :shocked:

coś takie oczy wy***ał ? a w sumie to nie dupcenie o wygłuszeniu silnika :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

a Ty Akjam nie podkręcaj

Opublikowano

kuźwa nie podjął bym się... rozkręcałem (pomagałem) to u kezora na silniku spisanym na straty i nie było łatwo... a teraz to skręcić, żeby działao :gwizdanie:

wiem, że to kupa roboty ale tak teraz myślę, że może uda mi się B6 kupić przed tym jak ta uszczelka padnie :gwizdanie:

mnie to nie przeraża, ważne żeby mieć narzędzia i da rade

Taaa... Za dużo chyba TVN TURBO... :tongue4:
Opublikowano

Miszka to lepiej zagadaj do Dimana żeby się tobie też już za autem rozejrzał :polew:

Opublikowano

kuźwa nie podjął bym się... rozkręcałem (pomagałem) to u kezora na silniku spisanym na straty i nie było łatwo... a teraz to skręcić, żeby działao :gwizdanie:

wiem, że to kupa roboty ale tak teraz myślę, że może uda mi się B6 kupić przed tym jak ta uszczelka padnie :gwizdanie:

mnie to nie przeraża, ważne żeby mieć narzędzia i da rade

Taaa... Za dużo chyba TVN TURBO... :tongue4:

rla jednego rezanie to kupienie gratów i oddanie do zrobienia, a dla drugiego czysta praca własnymi łapami MAN :yeah:

Opublikowano

Miszka to lepiej zagadaj do Dimana żeby się tobie też już za autem rozejrzał :polew:

:good: :good:

kuźwa nie podjął bym się... rozkręcałem (pomagałem) to u kezora na silniku spisanym na straty i nie było łatwo... a teraz to skręcić, żeby działao :gwizdanie:

wiem, że to kupa roboty ale tak teraz myślę, że może uda mi się B6 kupić przed tym jak ta uszczelka padnie :gwizdanie:

mnie to nie przeraża, ważne żeby mieć narzędzia i da rade

Taaa... Za dużo chyba TVN TURBO... :tongue4:

rla jednego rezanie to kupienie gratów i oddanie do zrobienia, a dla drugiego czysta praca własnymi łapami MAN :yeah:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

rla jednego rezanie to kupienie gratów i oddanie do zrobienia, a dla drugiego czysta praca własnymi łapami MAN :yeah:

szkoda tylko że ty się akurat na tym nic a nic nieznasz :polew: :polew: :polew: Akjam zdecydowanie za dużo TVN Turbo się na oglądał

Opublikowano

rla jednego rezanie to kupienie gratów i oddanie do zrobienia, a dla drugiego czysta praca własnymi łapami MAN :yeah:

szkoda tylko że ty się akurat na tym nic a nic nieznasz :polew: :polew: :polew:

Miszka mechanik!!!! :cool1:
Opublikowano

Miszka mechanik!!!! :cool1:

z niego taki mechanik jak ze mnie szachista

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

rla jednego rezanie to kupienie gratów i oddanie do zrobienia, a dla drugiego czysta praca własnymi łapami MAN :yeah:

szkoda tylko że ty się akurat na tym nic a nic nieznasz :polew: :polew: :polew:

nosz kurna więcej optymizmu,

narazie autko jeździ i rano sprawdzę czy to aby ta uszczelka ale cos panowie chyba za leniwi jesteście :naughty:

Opublikowano

wg. etki wygłuszenie miały tylko 6 -cylindrowe silniki i diesle :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: - znawcy :disgust: [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 00:00_________________________________________________

rla jednego rezanie to kupienie gratów i oddanie do zrobienia, a dla drugiego czysta praca własnymi łapami MAN :yeah:

:shocked: :shocked: coś prostego to luz... ale nie rozkręcanie silnika :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

to może zakład jakiś Panienki ? ja mówię, że wymienię sam tą uszczelkę...no nie bądźcie cipki, który się zakłada ?

Opublikowano

rla jednego rezanie to kupienie gratów i oddanie do zrobienia, a dla drugiego czysta praca własnymi łapami MAN :yeah:

szkoda tylko że ty się akurat na tym nic a nic nieznasz :polew: :polew: :polew: Akjam zdecydowanie za dużo TVN Turbo się na oglądał

No niepotrzebnie tą Nkę kupił bo teraz ma za dużo programów... :gwizdanie:

Spadam! Narta! :hi:

Opublikowano

wg. etki wygłuszenie miały tylko 6 -cylindrowe silniki i diesle :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: - znawcy :disgust: [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 00:00_________________________________________________

rla jednego rezanie to kupienie gratów i oddanie do zrobienia, a dla drugiego czysta praca własnymi łapami MAN :yeah:

:shocked: :shocked: coś prostego to luz... ale nie rozkręcanie silnika :gwizdanie: :gwizdanie:

a widziałeś co tam trzeba zrobić ? bo na spocie twierdziłeś, że to spod pokrywy zaworów :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to może zakład jakiś Panienki ? ja mówię, że wymienię sam tą uszczelkę...no nie bądźcie cipki, który się zakłada ?

ale przejedziesz jeszcze nim 20 k km :cool1:
Opublikowano

to może zakład jakiś Panienki ? ja mówię, że wymienię sam tą uszczelkę...no nie bądźcie cipki, który się zakłada ?

JA! :naughty: Ale robisz to przy Nas i autko ma działać co najmniej przez... godzinę!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wg. etki wygłuszenie miały tylko 6 -cylindrowe silniki i diesle :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: - znawcy :disgust: [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 00:00_________________________________________________

rla jednego rezanie to kupienie gratów i oddanie do zrobienia, a dla drugiego czysta praca własnymi łapami MAN :yeah:

:shocked: :shocked: coś prostego to luz... ale nie rozkręcanie silnika :gwizdanie: :gwizdanie:

a widziałeś co tam trzeba zrobić ? bo na spocie twierdziłeś, że to spod pokrywy zaworów :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja o tym nic nie gadałem.. jak już to tylko o wygłuszeniu
Opublikowano

... a teraz to skręcić, żeby działao :gwizdanie:

Krolu, największym problemem w twoim wydaniu byłoby odkręcenie tej głowicy, a potem dokręcenie jej momentem 60Nm + 180st. Powiedzmy, że ja się spociłem przy tym :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.