Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przez lejek :polew:

:decayed: :decayed: :decayed: trzeba być pomysłowym hehe

często oglądam sąsiadów :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przez lejek :polew:

:decayed: :decayed: :decayed: trzeba być pomysłowym hehe

często oglądam sąsiadów :polew: :polew:

hehe widać :polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

przez lejek :polew:

:decayed: :decayed: :decayed: trzeba być pomysłowym hehe

często oglądam sąsiadów :polew: :polew:

hehe widać :polew: :polew: :polew::tongue4:

samo życie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przez lejek :polew:

:decayed: :decayed: :decayed: trzeba być pomysłowym hehe

często oglądam sąsiadów :polew: :polew:

hehe widać :polew: :polew: :polew::tongue4:

samo życie :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:bry: Wszystkim...

Wczoraj poszedłem na noc do pracy dziś wracam i mam do nadrobienia 14 stron.... Pierd... nie czytam tego spamu... :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

siema z rana , ja już po dwóch szychtach na dziś :decayed:

jeszcze tylko wyprawa na ściane i można iść spać :tongue4:

bunny.gif

królik mistrz :kox: :kox: :polew: :polew:

a szfankuje mi coś, ogrzewanie mi się zepsuło muszę jechać na jakiś zakład klimatyzacyjny co by obczaili co i jak. ale masakra była hehe jade a tu nagle dym z podmachy wali hehehe

i tak dobrze, że nie miałeś to co Keżor....jeb, ciul, d*p, d*p, jeb, jeb, d*p, ciul, jeb jeb

:polew:

a w ryj byś nie chciał :kox: przecież audi sie nie psuje :>
Opublikowano

:bry: Wszystkim...

Wczoraj poszedłem na noc do pracy dziś wracam i mam do nadrobienia 14 stron.... Pierd... nie czytam tego spamu... :polew: :polew:

rzuć robotę nie będziesz miał tego problemu :polew::tongue4:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 13:19_________________________________________________

a w ryj byś nie chciał :kox: przecież audi sie nie psuje :>

no to mnie pojechał :wallbash::polew:

Opublikowano
  • Autor

26484_1388801890653_1550276968_940330_7629335_n.jpg

:kox:

Opublikowano

26484_1388801890653_1550276968_940330_7629335_n.jpg

:kox:

Dobry bajer z tymi lepami hehe chyba sobie nakleje z tym że w wersji na tylną szybe... Nie wkur.. się, zaraz zjade... :polew: :polew:

Opublikowano

26484_1388801890653_1550276968_940330_7629335_n.jpg

:kox:

hehe dobreee hehe jak będę miał mocną furę to sobię takie coś zrobię hehe

Opublikowano

26484_1388801890653_1550276968_940330_7629335_n.jpg

:kox:

dobra opcja :kox:

Opublikowano

26484_1388801890653_1550276968_940330_7629335_n.jpg

:kox:

dobra opcja :kox:

yhy tak w szczególności dla twojej maszyny :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pany opisze Wam co mi się dziś stało w drodze do Mysłowic... a mianowicie lece A4 odbijam na mysłowice wyprzedzam na przerywanej ciężarówke a przed nią radiowóz którego nie było widac... oczywiscie od razu iju iju iju i dokumenty prosze... jako iż tam było bodajrze ogranioczenie 90 km/h a ciężarówka jechała ok 50 km/h a Panowie policjanci nie mieli jak zrobic mi pomiaru to ( UWAGA Teraz Najważniejsze ) Pan Policjant Podszedł do mojej fury ( :polew: ) jedną ręką złapał kierownice i zaczoł nią ruszac na boki a noge przystawił do felgi i stwierdził że mam wybity drążek i on zabioera dowód rejestracyjny... Ja do niego że chyba sobie w tym momencie jaja robi bo przeca w nodze nie ma stacji diagnostycznej..... Pertraktacje trwały dłuższą chwile i skończyło się pouczeniem i prezentem w postaci łądowarki samochodowej do Nokii wartości 10 zł... a wszystko dlatego że mam na tylnej szybie napis Serwis GSM..

Ale tak na przyszłoś to chyba żaden pies nie ma prawa zabrac dowodu rejestracyjnego w takim przypadku że on sobie noga sprawdza albo ma podejrzenia...

Co sądzicie na ten temat ???

Opublikowano
  • Autor

Pany opisze Wam co mi się dziś stało w drodze do Mysłowic... a mianowicie lece A4 odbijam na mysłowice wyprzedzam na przerywanej ciężarówke a przed nią radiowóz którego nie było widac... oczywiscie od razu iju iju iju i dokumenty prosze... jako iż tam było bodajrze ogranioczenie 90 km/h a ciężarówka jechała ok 50 km/h a Panowie policjanci nie mieli jak zrobic mi pomiaru to ( UWAGA Teraz Najważniejsze ) Pan Policjant Podszedł do mojej fury ( :polew: ) jedną ręką złapał kierownice i zaczoł nią ruszac na boki a noge przystawił do felgi i stwierdził że mam wybity drążek i on zabioera dowód rejestracyjny... Ja do niego że chyba sobie w tym momencie jaja robi bo przeca w nodze nie ma stacji diagnostycznej..... Pertraktacje trwały dłuższą chwile i skończyło się pouczeniem i prezentem w postaci łądowarki samochodowej do Nokii wartości 10 zł... a wszystko dlatego że mam na tylnej szybie napis Serwis GSM..

Ale tak na przyszłoś to chyba żaden pies nie ma prawa zabrac dowodu rejestracyjnego w takim przypadku że on sobie noga sprawdza albo ma podejrzenia...

Co sądzicie na ten temat ???

hmmm , ja myśle , żeeee :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

26484_1388801890653_1550276968_940330_7629335_n.jpg

:kox:

dobra opcja :kox:

yhy tak w szczególności dla twojej maszyny :polew: :polew: :polew: :polew:

Kędzior nie rób sobie polewki z kolegi bo jego przynajmniej stac na tankowanie swojego auta a nie jak niektórzy mający 2,8 litra... :polew: :polew:

Opublikowano

Keżor hehehe tak chciałeś żeby dymiło?? Volkswagen golf tdi 295hp dyno NO FAKE

:polew:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 13:36_________________________________________________

Kędzior nie rób sobie polewki z kolegi bo jego przynajmniej stac na tankowanie swojego auta a nie jak niektórzy mający 2,8 litra... :polew: :polew:

ciiiii :gwizdanie:

Opublikowano

26484_1388801890653_1550276968_940330_7629335_n.jpg

:kox:

dobra opcja :kox:

yhy tak w szczególności dla twojej maszyny :polew: :polew: :polew: :polew:

Kędzior nie rób sobie polewki z kolegi bo jego przynajmniej stac na tankowanie swojego auta a nie jak niektórzy mający 2,8 litra... :polew: :polew:

dzięki Mario :wink4::polew: :polew: :polew:

Kędzor ty c**ju :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

wy nieroby - a mi się tak nudzi, że poszedł bym sobie do pracy :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

Noi wstałem po krótkiej drzemce.... Przydałoby się teraz coś zrobic :-) może śniadanie zjeść :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.