Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Noi wstałem po krótkiej drzemce.... Przydałoby się teraz coś zrobic :-) może śniadanie zjeść :>

aa tam będziesz jadł :polew: :polew:

wy nieroby - a mi się tak nudzi, że poszedł bym sobie do pracy :disgust: :disgust: :disgust:

taa jasne jak chodziłem do szkoły to też myślałem że praca to lepsze rozwiązanie :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kędzior wiesz jak jest po japońsku:wielki ?[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 14:01_________________________________________________czanin,

a wielki h*j.....Sosnowiczanin :tongue4:

Opublikowano

taa jasne jak chodziłem do szkoły to też myślałem że praca to lepsze rozwiązanie :polew: :polew: :polew:

ale ja już pracowałem w sumie 3 lata :shocked:
Opublikowano

taa jasne jak chodziłem do szkoły to też myślałem że praca to lepsze rozwiązanie :polew: :polew: :polew:

ale ja już pracowałem w sumie 3 lata :shocked:

to już Ci styknie :good:

Opublikowano
  • Autor

czanin :polew:

dobra , jo zdupiam na ściane :hi:

Kędzior , dobry ten golfik , ale za nowy jak dla mnie :decayed:

Opublikowano

kędzior wiesz jak jest po japońsku:wielki ?[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 14:01_________________________________________________czanin,

a wielki h*j.....Sosnowiczanin :tongue4:

zabawne :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano
:hi: Już wyspany nawet :gwizdanie: Była sobie ładna pogoda :wallbash:
Opublikowano
:hi: bry zgredy
Opublikowano

:hi: Już wyspany nawet :gwizdanie: Była sobie ładna pogoda :wallbash:

ta była i się zbyła

witaj Oku :decayed:

Opublikowano

kędzior wczoraj cię nie było w katosach czyżby jakieś problemy z furaczem? :mysli:

:hi: Już wyspany nawet :gwizdanie: Była sobie ładna pogoda :wallbash:

była ale ale w ubiegłym roku ... ;(

Opublikowano

Trzeba by było wreszcie się wyrwać z domu.... Jade się przejechać przez rynek :tongue4: Może co wyrwie na wieczór :polew:

Opublikowano

Trzeba by było wreszcie się wyrwać z domu.... Jade się przejechać przez rynek :tongue4: Może co wyrwie na wieczór :polew:

to wy tam macie rynek ? :mysli::tongue4:

Opublikowano

Trzeba by było wreszcie się wyrwać z domu.... Jade się przejechać przez rynek :tongue4: Może co wyrwie na wieczór :polew:

:shocked: a ja myślałem, że za jakąś robotę się weźmiesz, a tu zonk na patrol się wybierasz

Opublikowano

Trzeba by było wreszcie się wyrwać z domu.... Jade się przejechać przez rynek :tongue4: Może co wyrwie na wieczór :polew:

to wyrwij ze dwie :gwizdanie:

Oko nadrób spam to będziesz wiedział :polew: :polew: :szukaj::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Rynek że Łohoho :tongue4:

Z cztery kółka zrobie, zimny łokieć, muza na full, i może co przygarne na noc :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No widzę, że mówicie tylko o motoryzacji... :cool1:

Opublikowano

jakiś podobno fajny klub tam macie w Pszczynie :naughty:

Opublikowano

jakiś podobno fajny klub tam macie w Pszczynie :naughty:

GO GO... :mysli::kox:
Opublikowano

Trzeba by było wreszcie się wyrwać z domu.... Jade się przejechać przez rynek :tongue4: Może co wyrwie na wieczór :polew:

:shocked: a ja myślałem, że za jakąś robotę się weźmiesz, a tu zonk na patrol się wybierasz

hehehe leniu smierdzacy sam sie za robotę wez :gwizdanie:

Oko nadrób spam to będziesz wiedział :polew: :polew: :szukaj::polew: :polew: :polew:

nie ma takiej opcji :naughty: musiałbym nadrobić gdzieś od 1480str :shocked:

:bag:

Opublikowano

Rynek że Łohoho :tongue4:

Z cztery kółka zrobie, zimny łokieć, muza na full, i może co przygarne na noc :polew: :polew: :polew:

ja mam blisko do SPS to może pokażesz mi jak to się robi....czy musiałbym mieć B7 żeby był efekt ? :mysli::tongue4::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.