Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tam zboczeńcy?! :kox:

a tam od razu zboczeńcy

:slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk:

Nowa2

:blink::slina: Faaaaaajne kształty,

szkoda że to ku*wa :gwizdanie:

no szkoda... :smutas:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 16:29_________________________________________________ale ass pierwsza klasa :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tam zboczeńcy?! :kox:

a tam od razu zboczeńcy

:slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk:

Nowa2

:blink::slina: Faaaaaajne kształty,

szkoda że to ku*wa :gwizdanie:

no szkoda... :smutas:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 16:29_________________________________________________ale ass pierwsza klasa :gwizdanie:

dla mnie figura perfektttt :slina: :slina:

Opublikowano

Co tam zboczeńcy?! :kox:

a tam od razu zboczeńcy

:slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk:

Nowa2

:blink::slina: Faaaaaajne kształty,

szkoda że to ku*wa :gwizdanie:

no szkoda... :smutas:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 16:29_________________________________________________ale ass pierwsza klasa :gwizdanie:

dla mnie figura perfektttt :slina: :slina:

tylko to co Gegory powiedział, szkoda że kur.wa

Opublikowano

tylko to co Gegory powiedział, szkoda że kur.wa

to co że niby gorsza?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: buehehehe :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tylko to co Gegory powiedział, szkoda że kur.wa

to co że niby gorsza?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: buehehehe :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: droższa :polew: :polew:

Opublikowano

tylko to co Gegory powiedział, szkoda że kur.wa

to co że niby gorsza?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: buehehehe :polew: :polew: :polew: :polew:

:no: droższa :polew: :polew:

hehe :polew: :polew: :polew: tyś to jest dobry ehehe

Opublikowano

a tu dalej o jednym :rolleyes:

Opublikowano

a tu dalej o jednym :rolleyes:

no to niby o czym mamy gadać ?? :polew:

Opublikowano

ale tu dzisiaj humorzasto :>

Opublikowano

a tu dalej o jednym :rolleyes:

no to niby o czym mamy gadać ?? :polew:

mozecie, jak kazdy rasowy polak na coś ponarzekac :gwizdanie:

Opublikowano

no wlasnie pare postow wstecz narzekali, ze niby ladna dziewczyna ale droga :kwasny:

Opublikowano

a tu dalej o jednym :rolleyes:

no to niby o czym mamy gadać ?? :polew:

mozecie, jak kazdy rasowy polak na coś ponarzekac :gwizdanie:

ale te ku*wy drogie :disgust:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja pier**le :decayed:

Opublikowano

ja pier***e :decayed:

:polew: :polew: :polew: co tam?? :tongue4:

Opublikowano

a tu dalej o jednym :rolleyes:

no to niby o czym mamy gadać ?? :polew:

mozecie, jak kazdy rasowy polak na coś ponarzekac :gwizdanie:

ale te ku*wy drogie :disgust:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Ile kosztuje te k**wiszon co znalazłeś Kędzior?! Ty już idź do roboty bo wydasz całą kasę na dziwki! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:hi: katowice
Opublikowano

koledzy jak myslicie, oplaca sie :?:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12703255

jak by było wszystko ok to na pewno :shocked:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 17:55_________________________________________________

Co tam zboczeńcy?! :kox:

a tam od razu zboczeńcy

:slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk:

Nowa2

dobrze, że nie wkleiłeś jej drugiej foty - :polew: :polew:
Opublikowano

Krolu na następnym spocie był bym zainteresowany tym twoim vagiem

Opublikowano

Krolu na następnym spocie był bym zainteresowany tym twoim vagiem

ok :good:

Panowie dziś byłem u mechanika i stało tam pewne auto - które w serii posiada takie kratki :wallbash: :wallbash: :wallbash:

auto-part-renault-dacia-logan-bumper-grille.jpg

kto zgadnie co to za furacz :kox: - już nie chce grilla z rs4 :gwizdanie: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.