Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie czy regenerował któryś z was kompresor z klimy?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:wallbash:

k**wa co za dzień :ad:

Opublikowano

Hehe Miszka wszystko na spokojnie :decayed:

Opublikowano

Witam mam pytanie czy regenerował któryś z was kompresor z klimy?

:no: :no:
Opublikowano

:wallbash:

ku***a co za dzień :ad:

więcej optymizmu :naughty:

:guma:

Opublikowano

Nie łam się Miszka ja teraz siedze w robocie do 20 po czym lece na 22 do drugiej roboty i tak do niedzieli, dobrze że na kompie pisze jaki dziś dzień bo bym sie pogubił :embarrassed:

Opublikowano

Nie łam się Miszka ja teraz siedze w robocie do 20 po czym lece na 22 do drugiej roboty i tak do niedzieli, dobrze że na kompie pisze jaki dziś dzień bo bym sie pogubił :embarrassed:

Nie zazdroszczę. Ale mody w A4 mobilizują :tongue4:
Opublikowano

no tym bardziej że wokół sami rezacze :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

no tym bardziej że wokół sami rezacze :rolleyes:

no ja nie :)
Opublikowano

ty też jesteś rezacz tylko chwilowo pomyliły Ci się kierunki rezania i dlatego idziesz w kierunku serii :P

Opublikowano
  • Autor

znalezione w temacie ELB'a S5

669659inmsg.jpg

ja przy tym umarłem :polew: :polew:

Opublikowano

Co tu taka cisza? :mysli: Wszyscy na EU??? :naughty::decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co tu taka cisza? :mysli: Wszyscy na EU??? :naughty::decayed::polew: :polew: :polew:

nie w robocie obiboku :wallbash:

muszę zmienić tą pracę bo nie wróżę mojej długiej kariery zawodowej w tej firmie :polew: :polew:

a miało być tak pięknie :wallbash:

Opublikowano
:hi: Vagowałem dziś piękne b6 :gwizdanie: idealne dla mnie jako następca mojej eSy- mam nadzieję, że kolega wpadnie kiedyś na spota :wink4:
Opublikowano
:mysli: Wszyscy na EU??? :naughty::decayed::polew: :polew: :polew:

qrde zapomniałem że mam tam konto ;)

jeszcze tylko 1h 40 min i koniec pierwszej roboty na dziś :decayed:

i z pozytywnych informacji na dziś - baran z allegro u którego kupiłem miesiąc temu wzmacniacz w końcu dowiedział się jak wypełnić "płacę przez allegro" i odbiera kase..

niektórym powinni zabronić korzystania z kompów :thumbdown:

Miszka problemy ze sprzedażą czy z motywacją?? :chytry:

Opublikowano

Miszka problemy ze sprzedażą czy z motywacją?? :chytry:

nie używaj tych słów, brak sprzedaży = brak motywacji :wallbash:

ps. widziałem dziś Maxa w robocie :polew: :polew: :polew: i ze Stanleyem pogaworzyliśmy troszkę :hi:

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 18:27_________________________________________________idę coś zszamać :naughty:

Opublikowano

ja juz pojadłem :naughty:

Opublikowano

Miszka mam podobnie tylko u mnie brak wypłaty = brak motywacji.. jeszcze pare miesięcy i jak mi zapłacą to co mi zalegają to se b6 od razu kupie :polew:

siedze i kopmy z nudów składam bo z klientami mi sie gadać nie chce nawet :confused4:

Opublikowano

dobry :>

a taki sobie :wink4:

Krolu czym się objawiało to piękno B6??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.