Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry :>

a taki sobie :wink4:

Krolu czym się objawiało to piękno B6??

no jak sie siedzi w pracy a nie w domu przy piwku to moze taki sobie :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:slina: :slina: :fool: jakie piwo.. o piwie to moge zapomnieć do poniedziałkowego wieczora
Opublikowano

ooo bidulek ;( łącze się z tobą w bólu bo ja tylko jedno mialem a teraz to juz tylko poł :wallbash:

Opublikowano

to na Twoim miejscu już bym się szykował na wycieczke do sklepu bo jednym to nie warto drażnić kubków smakowych :naughty:

Opublikowano

dobry :>

a taki sobie :wink4:

Krolu czym się objawiało to piękno B6??ą

czarną podsufitką :gwizdanie: BOSE :gwizdanie: kubłami z pół-skóry :gwizdanie: z zewnątrz też dawało radę S-linowe 17' i dokładki w kolor :gwizdanie:
Opublikowano
:slina: dobra nie mam pytań.. może poza tym BOSE(bo za tą cenę to idzie coś lepszego poskładać), ale czarna podsufita i kubły w pół-skórze to :kox:
Opublikowano

hehe o jakiej b6 gadacie? :)

Opublikowano

Pare postów wyżej Krolu wspomniał że vagował coś co mu się spodobało :)

Opublikowano

aaa...

no chyba że tak ;)

Opublikowano
  • Autor

zaraz wam wysle spy foto z dzisiejszego rezania :decayed:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 19:46_________________________________________________21474bc192c5cab1.jpg

3b1d83e0366228a3.jpg

:evil:

Opublikowano

Siemaaaa, wiecie cooo?? haratacz powrócił :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

może skoczymy do City Rocka na cole z Wiolką, żeby wk***ić kędziora :kox:

on i tak by cię niechciała bo jest zakochana we mnie :cool1:

Seski jak tam założyłeś listwe?

Opublikowano

zaraz wam wysle spy foto z dzisiejszego rezania :decayed:

ooo no to czekamy...

a z rezania przy twoim dupuwózku?

Opublikowano

zaraz wam wysle spy foto z dzisiejszego rezania :decayed:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 19:46_________________________________________________21474bc192c5cab1.jpg

3b1d83e0366228a3.jpg

:evil:

brawo zalozyles już zderzak :wink4: :>

Opublikowano

Siemaaaa, wiecie cooo?? haratacz powrócił :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

może skoczymy do City Rocka na cole z Wiolką, żeby wk***ić kędziora :kox:

on i tak by cię niechciała bo jest zakochana we mnie :cool1:

Seski jak tam założyłeś listwe?

założylem oczywiście nie bez problemu ale założyłem

:D

nie moglem wykręcić tej śrubki która jest z produ listwy i wkoncu ją ciachnołem :P

Opublikowano

fele dają rady.. :good:

czas do domu :decayed:

Opublikowano

zaraz wam wysle spy foto z dzisiejszego rezania :decayed:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 19:46_________________________________________________21474bc192c5cab1.jpg

3b1d83e0366228a3.jpg

:evil:

eee.. no tak felgi sa a przyczyna kłopotów zlokalizowana? :P

Opublikowano

założylem oczywiście nie bez problemu ale założyłem

:D

nie moglem wykręcić tej śrubki która jest z produ listwy i wkoncu ją ciachnołem :P

hehe ja ją wycinałem szlifierką :evil:

Opublikowano
  • Autor

zaraz wam wysle spy foto z dzisiejszego rezania :decayed:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 19:46_________________________________________________21474bc192c5cab1.jpg

3b1d83e0366228a3.jpg

:evil:

eee.. no tak felgi sa a przyczyna kłopotów zlokalizowana? :P

jutro auto wkońcu wyjeżdża z garażu :decayed: na lince :disgust: ale może we wtorek na spota już sie przykulom o własnych siłach :gwizdanie:
Opublikowano

zaraz wam wysle spy foto z dzisiejszego rezania :decayed:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 19:46_________________________________________________21474bc192c5cab1.jpg

3b1d83e0366228a3.jpg

:evil:

:kox: :kox: :kox::sex: :sex:
Opublikowano

założylem oczywiście nie bez problemu ale założyłem

:D

nie moglem wykręcić tej śrubki która jest z produ listwy i wkoncu ją ciachnołem :P

no to ja kombinerkami ciachnołem bo się bałem ze szlifierką porysuje jeszcze drzwi ;)

hehe ja ją wycinałem szlifierką :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.