Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie są twarde, nie są miękkie, takie dobre do normalnej jazdy :rolleyes: podobnie jak na tych H&R co mam teraz :)

Arku, no właśnie o ile dobrze pamiętam to obniżenie było -40

ale poszukam papierów z ADRa, tam jest TUV na te sprężyny, ale to jutro :wink4:

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ktoś coś słyszał na temat zawieszeń Vogtland

ja :gwizdanie:

miałem sprężyny tej firmy

obniżenie -40 i było OK

no wlasnie Pucek obnizenie bylo -40 czy -35 :?: ja bylem przekonany, ze Vogtlan robi tylko -35,-30 i -25

Ktoś coś słyszał na temat zawieszeń Vogtland

ja :gwizdanie:

miałem sprężyny tej firmy

obniżenie -40 i było OK

no wlasnie Pucek obnizenie bylo -40 czy -35 :?: ja bylem przekonany, ze Vogtlan robi tylko -35,-30 i -25

Powiedz tylko czy warto je kupić. Czytałem że ta firma współpracuje z firmą KONI :kox:
Opublikowano

nie wiem, nie chcę Ci źle doradzić, moje sprężyny miały 8 lat, wpadłem w dziurę i sprężyna z tyłu poszła, ale obstawiam że tak zachowa się każda stara sprężyna :gwizdanie:

nie wiem no, chyba lepiej kupić takie niż np. MTS czy coś tego typu :)

lecę :hi:

Opublikowano
  • Autor

oglądnijcie , zapamiętajcie i widzimy sie w spiżu :polew:

Opublikowano

oglądnijcie , zapamiętajcie i widzimy sie w spiżu :polew:

nagrajcie filmik na tych dzisiejszych baletach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a w ogóle to nie pochwaliłem sie :) auto pojechało do warsztatu i mam gruby plan wymienić przedni zderzak , jak sie uda to będzie mega koks :kox:

ale narazie nie zapeszam :decayed:

Opublikowano

a w ogóle to nie pochwaliłem sie :) auto pojechało do warsztatu i mam gruby plan wymienić przedni zderzak , jak sie uda to będzie mega koks :kox:

ale narazie nie zapeszam :decayed:

rezacz :naughty: fajny podpis :tongue4:

ja raczej siedzę przez wikend na chacie

Opublikowano
  • Autor

rezacz :naughty: fajny podpis

Króliki rządzą :kox:
Opublikowano

Jest tu ktoś jeszcze?

Opublikowano
  • Autor

Jest tu ktoś jeszcze?

bunny.gifbunny.gifbunny.gifbunny.gifbunny.gifbunny.gifbunny.gifbunny.gifbunny.gif króliki są :>
Opublikowano

Jesteście miękkie faje, że nigdzie nie poszliście :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Jesteście miękkie faje, że nigdzie nie poszliście :gwizdanie: :gwizdanie:

To Ty też nią jesteś skoro siedzisz na forum :polew:
Opublikowano
  • Autor

Jesteście miękkie faje, że nigdzie nie poszliście :gwizdanie: :gwizdanie:

ej ! tylko nie miękie :angry:
Opublikowano

Twardy koksie nie kozacz tak :decayed:

Opublikowano

Jesteście miękkie faje, że nigdzie nie poszliście :gwizdanie: :gwizdanie:

To Ty też nią jesteś skoro siedzisz na forum :polew:

ja byłem w środę ... a jutro mam kolokwium na 8:00 :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano
  • Autor

Twardy koksie nie kozacz tak :decayed:

Ty , to o kerej jedziemy jutro i czy jedziemy ? :gwizdanie:
Opublikowano

Jest tu ktoś jeszcze?

bunny.gifbunny.gifbunny.gifbunny.gifbunny.gifbunny.gifbunny.gifbunny.gifbunny.gif króliki są :>

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jesteście miękkie faje, że nigdzie nie poszliście :gwizdanie: :gwizdanie:

ej ! tylko nie miękie :angry:

chociaż tyle że napisał faje a nie fajeczki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Twardy koksie nie kozacz tak :decayed:

Ty , to o kerej jedziemy jutro i czy jedziemy ? :gwizdanie:

:mysli: No nie wiem. Znajomi z klubu ibizy jadą z pod reala w czeladzi o 9:30 :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Twardy koksie nie kozacz tak :decayed:

Ty , to o kerej jedziemy jutro i czy jedziemy ? :gwizdanie:

:mysli: No nie wiem. Znajomi z klubu ibizy jadą z pod reala w czeladzi o 9:30 :gwizdanie:

o k**wa , tożto karmagjedon Panie :shocked:

to o kerej mam wstać ? :rolleyes: wpadniesz po mnie ? masz wc**j nie podrodze :gwizdanie:

Opublikowano

Kurde nikt więcej nie chcę jechać Kędzior Stanley :gwizdanie: Nie po drodze ale nie robi mi to problemu :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.