Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w 2044 :decayed:

to taka optymistyczna wersja :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja chcę tylko fele z tego auta :tongue4::slina:

była dziś taka na takich na spocie :decayed:

:wallbash: :wallbash: Nie chcę się kolega zamienić na moje za***iste BBSy :gwizdanie: :kox:
Opublikowano
  • Autor

jo mo ale ino zaczek q taki som

:gwizdanie:

a jo OOOO na klapie :polew:
Opublikowano

[ Miszka zjadłeś coś w końcu?! :wink4:

:no: liczyłem, że postawisz :polew: :polew: :polew: :polew:

Następnym razem dam Ci rachunek z dolewki... :wink4:

:kox:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:39_________________________________________________a kubek :mysli:

Opublikowano

[ Miszka zjadłeś coś w końcu?! :wink4:

:no: liczyłem, że postawisz :polew: :polew: :polew: :polew:

Następnym razem dam Ci rachunek z dolewki... :wink4:

:kox:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:39_________________________________________________a kubek :mysli:

Tyż... :naughty: :naughty:
Opublikowano

Rafał, fele ma kolega na sprzedaż :naughty:

Opublikowano

Rafał, fele ma kolega na sprzedaż :naughty:

I w dodatku dla kolegów z klubu by pewnie coś jeszcze opuścił z ceny... :gwizdanie:
Opublikowano

Rafał, fele ma kolega na sprzedaż :naughty:

I w dodatku dla kolegów z klubu by pewnie coś jeszcze opuścił z ceny... :gwizdanie:

z 8500 na 8000

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Rafał, fele ma kolega na sprzedaż :naughty:

Nie gadaj a on miał 18" :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:44_________________________________________________

Rafał, fele ma kolega na sprzedaż :naughty:

I w dodatku dla kolegów z klubu by pewnie coś jeszcze opuścił z ceny... :gwizdanie:

z 8500 na 8000

:polew: :polew: :polew: :polew:

:punish:
Opublikowano

Rafał, fele ma kolega na sprzedaż :naughty:

Nie gadaj a on miał 18" :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:44_________________________________________________

Rafał, fele ma kolega na sprzedaż :naughty:

I w dodatku dla kolegów z klubu by pewnie coś jeszcze opuścił z ceny... :gwizdanie:

z 8500 na 8000

:polew: :polew: :polew: :polew:

:punish:

on miał 19' i za 5500 :cool1:
Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:45_________________________________________________Oko co tak zapier*alałeś :decayed:
Opublikowano

Rafał, fele ma kolega na sprzedaż :naughty:

Nie gadaj a on miał 18" :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:44_________________________________________________

Rafał, fele ma kolega na sprzedaż :naughty:

I w dodatku dla kolegów z klubu by pewnie coś jeszcze opuścił z ceny... :gwizdanie:

z 8500 na 8000

:polew: :polew: :polew: :polew:

:punish:

on miał 19' i za 5500 :cool1:

potwierdzam, okazja - nic tylko brać

:kox:

Opublikowano

Rafał, fele ma kolega na sprzedaż :naughty:

Nie gadaj a on miał 18" :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:44_________________________________________________

Rafał, fele ma kolega na sprzedaż :naughty:

I w dodatku dla kolegów z klubu by pewnie coś jeszcze opuścił z ceny... :gwizdanie:

z 8500 na 8000

:polew: :polew: :polew: :polew:

:punish:

on miał 19' i za 5500 :cool1:

No... :kox:
Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:45_________________________________________________Oko co tak zapier*alałeś :decayed:

Oko przeszedł koło mnie, że aż mi budą zatrzęsło... :gwizdanie:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:45_________________________________________________Oko co tak zapier*alałeś :decayed:

Oko przeszedł koło mnie, że aż mi budą zatrzęsło... :gwizdanie:

wyrwoł jak niewiem :> ja caly czas 100 lecę a jego nie ma i niema więc niewiem czy przez tą prędkość go wyprzedziłem i niezauważyłem czy cooo

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To taki interes to ja pierdziele. Jakby ktoś takie widział za 1500zł walić jak w dym :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:50_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 22:45_________________________________________________Oko co tak zapier*alałeś :decayed:

Oko przeszedł koło mnie, że aż mi budą zatrzęsło... :gwizdanie:

wyrwoł jak niewiem :> ja caly czas 100 lecę a jego nie ma i niema więc niewiem czy przez tą prędkość go wyprzedziłem i niezauważyłem czy cooo

:polew: :polew: :polew: :polew:

A mówicie że ja szybko jeżdżę :kox:
Opublikowano

To taki interes to ja pierdziele. Jakby ktoś takie widział za 1500zł walić jak w dym :polew: :polew:

chyba za sztukę :polew:

Opublikowano

To taki interes to ja pierdziele. Jakby ktoś takie widział za 1500zł walić jak w dym :polew: :polew:

chyba za sztukę :polew:

:good:

:polew: :polew: :polew:

netto

:polew:

Opublikowano

To taki interes to ja pierdziele. Jakby ktoś takie widział za 1500zł walić jak w dym :polew: :polew:

chyba za sztukę :polew:

To taki interes to ja pierdziele. Jakby ktoś takie widział za 1500zł walić jak w dym :polew: :polew:

chyba za sztukę :polew:

:good:

:polew: :polew: :polew:

netto

:polew:

Dotego oczywiście rabat 20% :decayed:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 23:01_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1018922288_5x112_model_rs4.html głupio wam :slina:
Opublikowano
  • Autor

ide w kime :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.