Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyrezałem uszczelkę pod zaworami :good:

laseczka niczego sobie :kox::polew:

to gratuluję :decayed:

luz ziom :yeah:

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jako że Krolu jest z Gliwickiej ekipy :decayed: to u nas tylko OKO ma nie zapłacone za urodziny :gwizdanie: Oko wpłacaj bo nie pojedziesz :confused4: albo chociaż ugadaj sie z Mirkiem , że mu zapłacisz troszke później , ale zapłacisz :rolleyes:

Opublikowano

dobry wam... :hi:

kędzior no kobitka naprawdę niczego sobie... :slina:

a ja jeszcze nie zdążyłem zapłacić ale zapłacę :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

dobry :)

krolu potrzebuje rady :decayed:

Opublikowano

:hi:

dobry :)

krolu potrzebuje rady :decayed:

napisz do gosi z BravoGirl :decayed:

Opublikowano

:hi:

dobry :)

krolu potrzebuje rady :decayed:

w sprawach sercowych ? :shocked:
Opublikowano

:hi:

dobry :)

krolu potrzebuje rady :decayed:

w sprawach sercowych ? :shocked:

eee można to tak nazwać bo darze uczuciem moje A4 :gwizdanie:

:hi:

dobry :)

krolu potrzebuje rady :decayed:

napisz do gosi z BravoGirl :decayed:

ejj daj mi namiar :D

Opublikowano

:hi:

dobry :)

krolu potrzebuje rady :decayed:

w sprawach sercowych ? :shocked:

eee można to tak nazwać bo darze uczuciem moje A4 :gwizdanie:

:hi:

dobry :)

krolu potrzebuje rady :decayed:

napisz do gosi z BravoGirl :decayed:

ejj daj mi namiar :D

pisz na gg :cool1:
Opublikowano

krolu jaki masz ładny avatar z alu 17' :cool1:

Opublikowano

krolu jaki masz ładny avatar z alu 17' :cool1:

:no: chyba, że od keżora fura :gwizdanie: :gwizdanie: ja mam tylko d*py RS4 i kołpaki :cool1:
Opublikowano

krolu jaki masz ładny avatar z alu 17' :cool1:

:no: chyba, że od keżora fura :gwizdanie: :gwizdanie: ja mam tylko d*py RS4 i kołpaki :cool1:

a no takie małe zdjęcie to nie zauważyłem :naughty:

Opublikowano

z osobą towarzyszącą? :shocked:

jeszcze powiedz że to kobieta?

jak najbardziej :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 14:36_________________________________________________hmm Max zrezygnował z Zatoru? :mysli::thumbdown:

no to serio ma klopoty finansowe

:hi: siemacie

Opublikowano

z osobą towarzyszącą? :shocked:

jeszcze powiedz że to kobieta?

jak najbardziej :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 14:36_________________________________________________hmm Max zrezygnował z Zatoru? :mysli::thumbdown:

kędzior z Kobietą?? to ja muszę też jakąś zabrać (prócz mojej siostry) żeby mi głupio nie było :confused4:
Opublikowano

z osobą towarzyszącą? :shocked:

jeszcze powiedz że to kobieta?

jak najbardziej :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 14:36_________________________________________________hmm Max zrezygnował z Zatoru? :mysli::thumbdown:

no to serio ma klopoty finansowe

:hi: siemacie

siema

co na wyspach?

Opublikowano

hmm Max zrezygnował z Zatoru? :mysli::thumbdown:

no to serio ma klopoty finansowe

no to nie ciekawie :confused4:
Opublikowano

z osobą towarzyszącą? :shocked:

jeszcze powiedz że to kobieta?

jak najbardziej :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 14:36_________________________________________________hmm Max zrezygnował z Zatoru? :mysli::thumbdown:

no to serio ma klopoty finansowe

:hi: siemacie

siema

co na wyspach?

nudze sie jak zawsze :gwizdanie: jezdze na pare godzin do roboty wiec nic sie nie zmienilo oprocz kasy :naughty:

Opublikowano

z osobą towarzyszącą? :shocked:

jeszcze powiedz że to kobieta?

jak najbardziej :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 14:36_________________________________________________hmm Max zrezygnował z Zatoru? :mysli::thumbdown:

no to serio ma klopoty finansowe

:hi: siemacie

siema

co na wyspach?

nudze sie jak zawsze :gwizdanie: jezdze na pare godzin do roboty wiec nic sie nie zmienilo oprocz kasy :naughty:

czyli gorzej zarabiasz?

:wink4::polew:

Opublikowano

z osobą towarzyszącą? :shocked:

jeszcze powiedz że to kobieta?

jak najbardziej :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 14:36_________________________________________________hmm Max zrezygnował z Zatoru? :mysli::thumbdown:

no to serio ma klopoty finansowe

:hi: siemacie

siema

co na wyspach?

nudze sie jak zawsze :gwizdanie: jezdze na pare godzin do roboty wiec nic sie nie zmienilo oprocz kasy :naughty:

czyli gorzej zarabiasz?

:wink4::polew:

no niestety nie wiem czy dam rade zarobic na podroz do domu :confused4:

Opublikowano

no niestety nie wiem czy dam rade zarobic na podroz do domu :confused4:

jak coś to mój mało pali przyjadę po Ciebie :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.