Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed:

hehe co tam ziomalko

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fajny ten koń tam na tych fotkach... :gwizdanie:

Opublikowano

:decayed:

hehe co tam ziomalko

a tak chciałam zagadać :wstydliwy:

Opublikowano

:decayed:

hehe co tam ziomalko

a tak chciałam zagadać :wstydliwy:

Już nie udawaj takiej wstydliwej... :tongue4:
Opublikowano

:decayed:

hehe co tam ziomalko

a tak chciałam zagadać :wstydliwy:

Basia ty też masz trola majtola? :decayed:

Opublikowano
:hi: Siema z Wieczora :hi:
Opublikowano

:hi: Siema z Wieczora :hi:

zaś tyy :thumbdown:

:wink4::decayed:

Opublikowano

:decayed:

hehe co tam ziomalko

a tak chciałam zagadać :wstydliwy:

Basia ty też masz trola majtola? :decayed:

czyli że co? :mysli:

Opublikowano

:decayed:

hehe co tam ziomalko

a tak chciałam zagadać :wstydliwy:

Basia ty też masz trola majtola? :decayed:

czyli że co? :mysli:

:kox:
Opublikowano
  • Autor

:decayed:

hehe co tam ziomalko

a tak chciałam zagadać :wstydliwy:

Basia ty też masz trola majtola? :decayed:

czyli że co? :mysli:

nie nadrobiłaś spamu :bicz:
Opublikowano

:decayed:

hehe co tam ziomalko

a tak chciałam zagadać :wstydliwy:

Basia ty też masz trola majtola? :decayed:

czyli że co? :mysli:

cofnij się o str lub 2 i obczaj linka odemnie :wink4:
Opublikowano

:decayed:

hehe co tam ziomalko

a tak chciałam zagadać :wstydliwy:

Basia ty też masz trola majtola? :decayed:

czyli że co? :mysli:

nie nadrobiłaś spamu :bicz:

no nie... przyznaje sie bez bicia :bag:

Opublikowano

:decayed:

hehe co tam ziomalko

a tak chciałam zagadać :wstydliwy:

Basia ty też masz trola majtola? :decayed:

czyli że co? :mysli:

cofnij się o str lub 2 i obczaj linka odemnie :wink4:

Nie słuchaj Basia! NIc tam ciekawego nie ma... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

Nie słuchaj Basia! NIc tam ciekawego nie ma... :gwizdanie: :wink4:

dżejms weź się lepiej do roboty co byś miał sobote wolną :decayed:

Opublikowano

Nie słuchaj Basia! NIc tam ciekawego nie ma... :gwizdanie: :wink4:

dżejms weź się lepiej do roboty co byś miał sobote wolną :decayed:

Pomysłów tyle, że muszę ostro napier...lać! :wink4::tongue4::kox:
Opublikowano

trol w cipce :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i zajęzycznik buahahahaha :kox:

Opublikowano

Nie słuchaj Basia! NIc tam ciekawego nie ma... :gwizdanie: :wink4:

dżejms weź się lepiej do roboty co byś miał sobote wolną :decayed:

Pomysłów tyle, że muszę ostro napier...lać! :wink4::tongue4::kox:

napie*dolisz się ale w sobotę :decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 23:27_________________________________________________

trol w cipce :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i zajęzycznik buahahahaha :kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: miałaś takie coś :polew: :polew:

Opublikowano

trol w cipce :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i zajęzycznik buahahahaha :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie słuchaj Basia! NIc tam ciekawego nie ma... :gwizdanie: :wink4:

dżejms weź się lepiej do roboty co byś miał sobote wolną :decayed:

Pomysłów tyle, że muszę ostro napier...lać! :wink4::tongue4::kox:

napie*dolisz się ale w sobotę :decayed:

Hm... :mysli: No dobra! Namówiłeś mnie! :naughty::wink4:
Opublikowano

Hm... :mysli: No dobra! Namówiłeś mnie! :naughty::wink4:

noi to się mnie podoba :kox:

Opublikowano

ja już nie mam..... stan mi go wyssał po ślubie :evil::polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.