Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już moje forumowanie się kończy na dzień dzisiejszy jadę do Buska-Zdroju :kwasny:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hej chłopaki mam pytanie czy na te spoty w piatki lub soboty to nowicjusze tez moga jeżdzic??

Kurcze to moje dopiero poczatki i nie wiem jak sie tu zbytnio odnależć.

pewnie, że można

Do Gliwic lepiej nie jedź, tam sami wyłudzacze, naciągacze i ściemniacze. :gwizdanie: :tongue4:

Wpadnij lepiej do Kato :decayed:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 08:30_________________________________________________a w ogóle to :hi:

Opublikowano

Już moje forumowanie się kończy na dzień dzisiejszy jadę do Buska-Zdroju :kwasny:

To szerokości... tylko wiesz uważaj przy przystankach bo pogoda super co się nie zagapisz na jakiś przystanek i ktoś Ci nie przychamuje z przodu... :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 08:30_________________________________________________

hej chłopaki mam pytanie czy na te spoty w piatki lub soboty to nowicjusze tez moga jeżdzic??

Kurcze to moje dopiero poczatki i nie wiem jak sie tu zbytnio odnależć.

pewnie, że można

Do Gliwic lepiej nie jedź, tam sami wyłudzacze, naciągacze i ściemniacze. :gwizdanie: :tongue4:

Wpadnij lepiej do Kato :decayed:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 08:30_________________________________________________a w ogóle to :hi:

Stan... no nie przesadzaj... :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

co do Clerks z wczoraj , to z tymi aktorami oglądałem Jay i Cichy bob kontratakują , jak dla mnie mega film :polew:

Jay i Cichy Bob kontratakują(2001) Lektor PL 1/10 :wink4:

Opublikowano

Dzieki za odpowiedz a te spotki w Katowicach to kiedy są??i gdzie to jest??

A wy przyjezdzacie z dziewczynami??

wszyscy sie juz tam znacie?

Jak przebiegaja takie spotkania??:)

Opublikowano

Dzieki za odpowiedz a te spotki w Katowicach to kiedy są??i gdzie to jest??

A wy przyjezdzacie z dziewczynami??

wszyscy sie juz tam znacie?

Jak przebiegaja takie spotkania??:)

Całe info masz w pierwszym poście :wink4: Przyjedź to się przekonasz tego nie da się opisać słowami :decayed:
Opublikowano

co do Clerks z wczoraj , to z tymi aktorami oglądałem Jay i Cichy bob kontratakują , jak dla mnie mega film :polew:

Jay i Cichy Bob kontratakują(2001) Lektor PL 1/10 :wink4:

Keżor i tu masz racje... mega produkcja... :polew: :polew:

Opublikowano

Dzieki za odpowiedz a te spotki w Katowicach to kiedy są??i gdzie to jest??

A wy przyjezdzacie z dziewczynami??

wszyscy sie juz tam znacie?

Jak przebiegaja takie spotkania??:)

:kox: świeże mięsko!

:decayed:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 09:06_________________________________________________

Dzieki za odpowiedz a te spotki w Katowicach to kiedy są??i gdzie to jest??

A wy przyjezdzacie z dziewczynami??

wszyscy sie juz tam znacie?

Jak przebiegaja takie spotkania??:)

:kox: świeże mięsko!

:decayed:

nami się już znudziłaś :disgust:

Opublikowano

wiosna Panie sierżancie ! :decayed:

urozmaicenia mile widziane :tongue4:

Opublikowano

wiosna Panie sierżancie ! :decayed:

urozmaicenia mile widziane :tongue4:

:decayed:

uuuuuuuffffffffff................Stanley nie ma lekko :decayed::polew:

Opublikowano

wiosna Panie sierżancie ! :decayed:

urozmaicenia mile widziane :tongue4:

Bidny Stan... :polew: :polew:

Opublikowano

wiosna Panie sierżancie ! :decayed:

urozmaicenia mile widziane :tongue4:

:decayed:

uuuuuuuffffffffff................Stanley nie ma lekko :decayed::polew:

true...

dlatego musi się często przebierać :kox:

Opublikowano

:mysli:

coś jak Wąski w Killerze :naughty:

Opublikowano

:blink:

zobaczymy, kto do kogo przyjedzie

wiosna Panie sierżancie ! :decayed:

urozmaicenia mile widziane :tongue4:

:decayed:

uuuuuuuffffffffff................Stanley nie ma lekko :decayed::polew:

true...

dlatego musi się często przebierać :kox:

:blink:

zobaczymy, kto pierwszy się przebierze :decayed:

Opublikowano

Stanley - wpadnij kiedyś na zlota w skórach :naughty:

Opublikowano

Stanley - wpadnij kiedyś na zlota w skórach :naughty:

To nie skóra... tylko błyszczący Latex... :polew:

Opublikowano

dobry :hi:

co tam dobrego? :)

Opublikowano

Stanley - wpadnij kiedyś na zlota w skórach :naughty:

To nie skóra... tylko błyszczący Latex... :polew:

:sick3: :sick3:

Opublikowano

Stanley - wpadnij kiedyś na zlota w skórach :naughty:

To nie skóra... tylko błyszczący Latex... :polew:

:sick3: :sick3:

co że teraz to niby się nie podoba przy ludziach :P

a w domu to co innego :naughty:

biedny stan :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.