Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie jest jakaś osobą zdobrego serca która by mnie dowiozła i później odcholowała do domu :kox: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

właśnie jest jakaś osobą zdobrego serca która by mnie dowiozła i później odcholowała do domu :kox: :gwizdanie:

jak Twoim autem , tooooo... JA :travolta:
Opublikowano

na kole

na kole z rudy hmm to wyjedz z godzinę wcześniej ;)

Opublikowano
  • Autor

na kole

może też wpadnijcie ? :wink4:
Opublikowano

właśnie jest jakaś osobą zdobrego serca która by mnie dowiozła i później odcholowała do domu :kox: :gwizdanie:

ja moge mam prawie podrodze ;)

Opublikowano
  • Autor

a w ogołe to zaraz wracam , ide wp***dolić coś na mase :drool:

Opublikowano

ino że na kole z promilami tyż idzie sie prawka pozbyć.. :rolleyes:

Opublikowano

a w ogołe to zaraz wracam , ide wp***dolić coś na mase :drool:

hmm...

białko... ? :naughty:

jak w postaci piersi to ja też poproszę :D

Opublikowano

Ja spadam na wódkę do jutra :hi:

:hi: ciekawe jak jutro dojedziecie na grilla :decayed:

Ja moge jutro brac Mirona... dziś on zabierał moje zwłoki na Gliwice a ja jutro jego na Katowice... :naughty::decayed:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 23:31_________________________________________________

na kole

może też wpadnijcie ? :wink4:

na nastepny :good:
Opublikowano

Ja spadam na wódkę do jutra :hi:

:hi: ciekawe jak jutro dojedziecie na grilla :decayed:

Ja moge jutro brac Mirona... dziś on zabierał moje zwłoki na Gliwice a ja jutro jego na Katowice... :naughty::decayed:

nie no zwloki po tych dwóch browarach to jeszcze nie byly :P

ale zdjecia pstrykałeś jak w amoku :P

Opublikowano

właśnie jest jakaś osobą zdobrego serca która by mnie dowiozła i później odcholowała do domu :kox: :gwizdanie:

ja moge mam prawie podrodze ;)

ok to jak co to będę dryniał albo się jeszcze na forum zgadamy :decayed:

Opublikowano

właśnie jest jakaś osobą zdobrego serca która by mnie dowiozła i później odcholowała do domu :kox: :gwizdanie:

ja moge mam prawie podrodze ;)

ok to jak co to będę dryniał albo się jeszcze na forum zgadamy :decayed:

jak cos to może dryndaj bo nie wiem o której wstanę ;)

a i nie za :sick3: mi auta! jest zakaz :D:D:D

Opublikowano

właśnie jest jakaś osobą zdobrego serca która by mnie dowiozła i później odcholowała do domu :kox: :gwizdanie:

ja moge mam prawie podrodze ;)

ok to jak co to będę dryniał albo się jeszcze na forum zgadamy :decayed:

jak cos to może dryndaj bo nie wiem o której wstanę ;)

a i nie za :sick3: mi auta! jest zakaz :D:D:D

spoko luzz :gwizdanie: :sick3::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: z wieczorka

Opublikowano

:hi: z wieczorka

:hi: :hi: :drunk:

Opublikowano

:hi: z wieczorka

imprezowicz powrócił :naughty:

Opublikowano

:hi: z wieczorka

dobry ci

i jak tam grill wkoncu dojechal? :P

Opublikowano

:hi: z wieczorka

imprezowicz powrócił :naughty:

:tongue4: No zjadłem jedną kiełbaskę po dwugodzinnym oczekiwaniu aż się grill rozpali... :gwizdanie: :kox:

:hi: z wieczorka

dobry ci

i jak tam grill wkoncu dojechal? :P

Dojechał ale bbyły problemy z rozpaleniem... :gwizdanie: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: z wieczorka

dobry ci

i jak tam grill wkoncu dojechal? :P

Wszystko było jak trzeba... nawet kiełobaski były ciepłe.... :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.