Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witojcie ;)

i jakie plany w końcu?

zjeżdżamy się? :P

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witojcie ;)

i jakie plany w końcu?

zjeżdżamy się? :P

tak, z parasolami :decayed:

Opublikowano

witojcie ;)

i jakie plany w końcu?

zjeżdżamy się? :P

tak ale u Keżora w domu ( z rodzicami )

Kędzior już od rana trenuje - stoi przed lustrem i gada sam do siebie starając się nie przeklinać - ale chyba nie pojedzie bo pisaeł mi na PW, że za ch...ja mu nie wychodzi :polew:[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 11:37_________________________________________________ja liczę, że się wypogodzi i jendak mimo wszystko w domu siedzenie nie będzie konieczne

Opublikowano

witojcie ;)

i jakie plany w końcu?

zjeżdżamy się? :P

tak ale u Keżora w domu ( z rodzicami )

Kędzior już od rana trenuje - stoi przed lustrem i gada sam do siebie starając się nie przeklinać - ale chyba nie pojedzie bo pisaeł mi na PW, że za ch...ja mu nie wychodzi :polew:

Już chyba od wczoraj trenuje bo go od późnego wieczora nie widać... :mysli:
Opublikowano

witojcie ;)

i jakie plany w końcu?

zjeżdżamy się? :P

tak ale u Keżora w domu ( z rodzicami )

Kędzior już od rana trenuje - stoi przed lustrem i gada sam do siebie starając się nie przeklinać - ale chyba nie pojedzie bo pisaeł mi na PW, że za ch...ja mu nie wychodzi :polew:[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 11:37_________________________________________________ja liczę, że się wypogodzi i jendak mimo wszystko w domu siedzenie nie będzie konieczne

hehe przecież on ma talent :D

witojcie ;)

i jakie plany w końcu?

zjeżdżamy się? :P

tak, z parasolami :decayed:

a też masz w bagażniku...? :cool1:

Opublikowano

Keżor - przywiózł bym coś do rozpalania ognia ( do wachlowania ) ale jak się zamachnę to mogę Ci meble poprzewracać :polew:

Opublikowano
  • Autor

IMPREZA JEST :kox: [br]Dopisany: 01 Maj 2010, 11:43_________________________________________________

Keżor - przywiózł bym coś do rozpalania ognia ( do wachlowania ) ale jak się zamachnę to mogę Ci meble poprzewracać :polew:

nie meble tylko mebel :polew: mam w tym pokoju tylko jedną szafke , bo stołu i kanap raczej byś nie przewrócił :tongue4:
Opublikowano

IMPREZA JEST :kox:

to gitara :decayed:

[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 11:44_________________________________________________

Keżor - przywiózł bym coś do rozpalania ognia ( do wachlowania ) ale jak się zamachnę to mogę Ci meble poprzewracać :polew:

a mówili ci zostaw te koxy :kox:

Opublikowano

Keżor impreza naprawdę jest tak wcześnie - na 15.00 ?

Opublikowano

Keżor, ten pokój to ten gdzie ostatnio siedzieliśmy? tzn kuchnia z sofami? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Keżor, ten pokój to ten gdzie ostatnio siedzieliśmy? tzn kuchnia z sofami? :mysli:

nie , to jest kuchnia :kox:

impreza będzie na piętrze :wink4:

Keżor impreza naprawdę jest tak wcześnie - na 15.00 ?

lepiej później ? :mysli:
Opublikowano

siema, noi się k*rwa zesrała pogoda, ale damy radę jakoś :kox: :kox: :kox:

Kędzior już od rana trenuje - stoi przed lustrem i gada sam do siebie starając się nie przeklinać - ale chyba nie pojedzie bo pisaeł mi na PW, że za ch...ja mu nie wychodzi :polew:

zabawne... ale już mnie nieprzepraszaj na pw

Opublikowano

Keżor, ten pokój to ten gdzie ostatnio siedzieliśmy? tzn kuchnia z sofami? :mysli:

nie , to jest kuchnia :kox:

impreza będzie na piętrze :wink4:

Keżor impreza naprawdę jest tak wcześnie - na 15.00 ?

lepiej później ? :mysli:

No trochę za wcześnie bo do 20ej pracuję i jakbym przyjechał to będą już tylko zwłoki... :gwizdanie:

:polew:

Ale serio to trochę za wcześnie!

Opublikowano

to może na 17? :gwizdanie:

mi to tam lotto i tak będę :>

Opublikowano

lepiej później ? :mysli:

ja kończe śniadanie i zaraz się zbieram do Keżora :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox:

więc nie za późno :wink4:

Opublikowano

to może na 17? :gwizdanie:

mi to tam lotto i tak będę :>

Czym później tym lepiej bo podobno ma być lepsza pogoda... :wink4: :gwizdanie:
Opublikowano

A może faktycznie 15 - a potem spiż ? :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

lepiej później ? :mysli:

ja kończe śniadanie i zaraz się zbieram do Keżora :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox:

więc nie za późno :wink4:

tzn mam cie potem odwieść nie przyjeżdżać po cibeie? :P[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 11:54_________________________________________________

A może faktycznie 15 - a potem spiż ? :gwizdanie: :kox:

taa a bedzie dzisiaj otwarte?

Opublikowano

A może faktycznie 15 - a potem spiż ? :gwizdanie: :kox:

i kto to mówi :gwizdanie:

ale Ty miałeś nie iść dzisiaj do spiża :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.