Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A może faktycznie 15 - a potem spiż ? :gwizdanie: :kox:

Krolu Ty nocowałeś tam pod ARENĄ? :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A może faktycznie 15 - a potem spiż ? :gwizdanie: :kox:

i kto to mówi :gwizdanie:

ale Ty miałeś nie iść dzisiaj do spiża :>

bo ja nie idę, chce po prostu wcześniej do domu wrócić :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

A może faktycznie 15 - a potem spiż ? :gwizdanie: :kox:

i kto to mówi :gwizdanie:

ale Ty miałeś nie iść dzisiaj do spiża :>

bo ja nie idę, chce po prostu wcześniej do domu wrócić :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

A może faktycznie 15 - a potem spiż ? :gwizdanie: :kox:

Krolu Ty nocowałeś tam pod ARENĄ? :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

niby czemu??
Opublikowano

A może faktycznie 15 - a potem spiż ? :gwizdanie: :kox:

Krolu Ty nocowałeś tam pod ARENĄ? :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

niby czemu??

No nie wiem ile jeszcze browarów wydoiłeś! :kox::polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

no to godzina 17ta

ale jak ktoś przyjedzie wcześniej to luz , ja teraz spadam , musze pojechać w pewne miejsce , a później będe czyścił grill itp :kox:

także 3mcie sie :cool1:

Opublikowano

Seski będę dzwonił jak co :decayed: bo jeszcze niewiem :decayed: może moja kobitka weźmie swoje autko :gwizdanie:

Opublikowano

Seski będę dzwonił jak co :decayed: bo jeszcze niewiem :decayed: może moja kobitka weźmie swoje autko :gwizdanie:

poznamy ją :naughty:

..............ok - nie będę głupio gadał :decayed:

Opublikowano

Seski będę dzwonił jak co :decayed: bo jeszcze niewiem :decayed: może moja kobitka weźmie swoje autko :gwizdanie:

ajjj a A4 ma? :P

Opublikowano

Seski będę dzwonił jak co :decayed: bo jeszcze niewiem :decayed: może moja kobitka weźmie swoje autko :gwizdanie:

poznamy ją :naughty:

..............ok - nie będę głupio gadał :decayed:

wcale :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ja jestem przeszczęścliwy, że "moja" nie mogła wczoraj jechać :heat: :heat: :heat: :heat: :heat:
Opublikowano

Seski będę dzwonił jak co :decayed: bo jeszcze niewiem :decayed: może moja kobitka weźmie swoje autko :gwizdanie:

poznamy ją :naughty:

..............ok - nie będę głupio gadał :decayed:

czy to takie dziwne że mogę być z dziewczyną??

Opublikowano

Seski będę dzwonił jak co :decayed: bo jeszcze niewiem :decayed: może moja kobitka weźmie swoje autko :gwizdanie:

nie dość że laska extra to jeszcze ma auto :gwizdanie:

ehhh Kędzior że też na Ciebie poleciała :rolleyes:

Opublikowano

Seski będę dzwonił jak co :decayed: bo jeszcze niewiem :decayed: może moja kobitka weźmie swoje autko :gwizdanie:

poznamy ją :naughty:

..............ok - nie będę głupio gadał :decayed:

czy to takie dziwne że mogę być z dziewczyną??

:no:

Opublikowano

Seski będę dzwonił jak co :decayed: bo jeszcze niewiem :decayed: może moja kobitka weźmie swoje autko :gwizdanie:

poznamy ją :naughty:

..............ok - nie będę głupio gadał :decayed:

czy to takie dziwne że mogę być z dziewczyną??

:kox: Kędzior! Luzik! :gicior:
Opublikowano

Seski będę dzwonił jak co :decayed: bo jeszcze niewiem :decayed: może moja kobitka weźmie swoje autko :gwizdanie:

nie dość że laska extra to jeszcze ma auto :gwizdanie:

ehhh Kędzior że też na Ciebie poleciała :rolleyes:

to fajnie że mówisz że jest spoko :wink4:

nom ma tam takiego małego bolida co by dojechać z miejsca na miejsce :decayed:

Opublikowano

dobra ja ide przyszykować coś to wszamania ;)

do zobaczenia :hi:

Opublikowano

Jestem ciekawy Kędzior ile z Tobą wytrzyma :naughty:

Opublikowano

niech każdy przed wyjściem strzeli dziesiątke różańca a jeszcze w końcu będziemu pogoda się zrobi :)[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 12:14_________________________________________________Kędzior - jak chcesz, żeby jechała do Zatoru to jeszcze są miejsca :wink4:

Opublikowano

hehe surykatka 2

showFullSize.php?id=a7a2daf46a001ac9

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a7a2daf46a001ac9

Jestem ciekawy Kędzior ile z Tobą wytrzyma :naughty:

oby jak najdłużej :decayed:

:good: Tak jest Kędzior! :good: Czemu masz mieć lepiej niż my! :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.