Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wniosek jest jeden :gwizdanie:

na wsiach leje :polew:

Tam gdzie nie leje to śmierdzi gnojem i ten smród odgania nawet deszcz :tongue4:

już dawno nic nie śmierdzi :naughty:

poczekaj jak Cie odwiedzę, jak akurat będą nawozić pola :>

Tylko wyczyść se opony jak będziesz wyjeżdżać z Rybnika i nie nawieź mi tego gnoju do mnie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko wyczyść se opony jak wyjedziesz z Rybnika i nie nawieź mi tego gnoju do mnie :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no noo zobaczymy kto się będzie śmiał jeszcze :decayed:

aaa i zamieć przed garażem żeby gwoździ nie było :naughty:

Opublikowano

ty się martw żeby ich nie narzucał tam :P

Opublikowano

no noo zobaczymy kto się będzie śmiał jeszcze :decayed:

aaa i zamieć przed garażem żeby gwoździ nie było :naughty:

Nie, nie. Gwoździe to tylko wysypuję na specjalne okazje, normalnie jest czysto :polew: :polew:

Opublikowano

no noo zobaczymy kto się będzie śmiał jeszcze :decayed:

aaa i zamieć przed garażem żeby gwoździ nie było :naughty:

Nie, nie. Gwoździe to tylko wysypuję na specjalne okazje, normalnie jest czysto :polew: :polew:

a to wkręty rozrzucasz na co dzień :naughty:

Opublikowano

no noo zobaczymy kto się będzie śmiał jeszcze :decayed:

aaa i zamieć przed garażem żeby gwoździ nie było :naughty:

Nie, nie. Gwoździe to tylko wysypuję na specjalne okazje, normalnie jest czysto :polew: :polew:

a to wkręty rozrzucasz na co dzień :naughty:

na niechcianych gości codziennych wkręty,

a na weekendowych 5 calowe gwoździe... :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano

czyli Gregory mnie nie lubi????????? :blink:

;(

Opublikowano

bede pod wieczór :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

amciu przyszło :evil:

3mejcie się będę jak zjem i odpoczne... :naughty:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 13:20_________________________________________________

czyli Gregory mnie nie lubi????????? :blink:

;(

lubi tylko inaczej nie przejmuj się :P

:pociesz:

Opublikowano
  • Autor

jak się komuś mega nudzi to Chrzanów ma zloty w poniedziałki :decayed::naughty:

ja bym sie karnął , ale nie mam furki :confused4:
Opublikowano

jak się komuś mega nudzi to Chrzanów ma zloty w poniedziałki :decayed::naughty:

ja bym sie karnął , ale nie mam furki :confused4:

Ja raczej nie dam rady jechać :gwizdanie:
Opublikowano

myślę że z tym Chrzanowem to był żart :decayed:

Opublikowano

myślę że z tym Chrzanowem to był żart :decayed:

Żart czy nie i tak raczej nie wypali :decayed:
Opublikowano

o widzę że wreszcie coś się bardziej rozwinęło...

wogole u was też leje...? :/

diman ciebie nie pytam bo tam musi lać :tongue4:

i tu cie zdziwie slonce swieci :tongue4:

Opublikowano

myślę że z tym Chrzanowem to był żart :decayed:

dlaczego żart? miron i keżor w sobotę wspominali o takim wypadzie... tylko myśleli, że mają spoty we wtorki... p.s. murzyn już tam chyba nie wpada :gwizdanie:
Opublikowano

z ktorej strony Katowic sa Piotrowice :?:

Opublikowano

czyli Gregory mnie nie lubi????????? :blink:

;(

Pucek :friends:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 13:34_________________________________________________

z ktorej strony Katowic sa Piotrowice :?:

Od strony Skoczowa raczej

Opublikowano
  • Autor

z ktorej strony Katowic sa Piotrowice :?:

tu kaj mieszkam , a co ? :kox:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 14:01_________________________________________________

myślę że z tym Chrzanowem to był żart :decayed:

dlaczego żart? miron i keżor w sobotę wspominali o takim wypadzie... tylko myśleli, że mają spoty we wtorki... p.s. murzyn już tam chyba nie wpada :gwizdanie:

no właśnie i powiedziałem też , że jak odbiore auto to jade na bank :wink4:
Opublikowano
tu kaj mieszkam , a co ?

czyli kaj? :cool1:

mam interesa w tamtym rejonie i chcialbym wiedziec z ktorej strony K-c to jest (jak tam dojechac)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.