Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na na spiża w piątek odpadam :gwizdanie:

do końca nie wiem czy będę na spocie, ale nie powiem, jakaś domówka by się przydała, najlepiej w sobotę :decayed:

Stanley, może odprawisz w końcu te urodziny :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja i Krolu pewnie sie wybierzemy do Spiża :kox: chociaż on kręci z panną jakąś , to może Ona mu nie pozwolić :decayed:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 23:17_________________________________________________ale jak już mówiłem wcześniej , spadam spać :hi::wink4:

Opublikowano

ja i Krolu pewnie sie wybierzemy do Spiża :kox: chociaż on kręci z panną jakąś , to może Ona mu nie pozwolić :decayed:

się zakochał czy jak :mysli:

Opublikowano

ja i Krolu pewnie sie wybierzemy do Spiża :kox: chociaż on kręci z panną jakąś , to może Ona mu nie pozwolić :decayed:

się zakochał czy jak :mysli:

to już po chopie :polew:
Opublikowano

ja i Krolu pewnie sie wybierzemy do Spiża :kox: chociaż on kręci z panną jakąś , to może Ona mu nie pozwolić :decayed:

się zakochał czy jak :mysli:

to już po chopie :polew:

to komu przekazał w spadku kabel do VAGowania? :gwizdanie:

Opublikowano

ja i Krolu pewnie sie wybierzemy do Spiża :kox: chociaż on kręci z panną jakąś , to może Ona mu nie pozwolić :decayed:

się zakochał czy jak :mysli:

to już po chopie :polew:

jeśli tak no to po chopie [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 23:23_________________________________________________Max :hi: co z Tobą ziom ?

Opublikowano

widzisz nawet go an forum niema :confused4::polew:

Opublikowano

na na spiża w piątek odpadam :gwizdanie:

do końca nie wiem czy będę na spocie, ale nie powiem, jakaś domówka by się przydała, najlepiej w sobotę :decayed:

Stanley, może odprawisz w końcu te urodziny :kox:

ja juz jestem za stary na odprawianie urodzin, nie ma co się chwilić, zwłaszcza jak jakaś obca panna zapyta u mnie w domu ile mam lat, a wiesz, że ja nie potrafię kłamać :wink4:

Na poważnie to możemy cos u mnie wypić, tylko jednym pasi sobota, innym piatek...

chyba zrobie ankiete :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 23:25_________________________________________________Max? :mysli:

Opublikowano

pomyślimy :naughty:

ja uciekam do łóżka :hi:

Opublikowano

a był MAx teraz na spocie ?

Opublikowano

Ja też spadam :hi:

Opublikowano

a był MAx teraz na spocie ?

podobno nie

no to jak większości sobota to chlejemy u Stanleya tzn bawimy się

Opublikowano

nara chłopy :hi:

Opublikowano

pomyślimy :naughty:

ja uciekam do łóżka :hi:

:hi:

Ja też spadam :hi:

a był MAx teraz na spocie ?

podobno nie

no to jak większości sobota to chlejemy u Stanleya tzn bawimy się

to trzeba go przekopać i się opamięta :naughty:

a do Stanleya można się wbić :good:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 23:33_________________________________________________

nara chłopy :hi:

:hi:

Opublikowano

albo do Miszki na parapetówe :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

albo do Miszki na parapetówe :kox: :kox: :kox:

jak będę miał coffee table :polew:

Opublikowano

albo do Miszki na parapetówe :kox: :kox: :kox:

jak będę miał coffee table :polew:

poradzimy sobie bez tego :naughty:

Opublikowano

albo do Miszki na parapetówe :kox: :kox: :kox:

:decayed::kox:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 23:39_________________________________________________

albo do Miszki na parapetówe :kox: :kox: :kox:

jak będę miał coffee table :polew:

poradzimy sobie bez tego :naughty:

true :decayed:

Opublikowano

temat parapetówy jest taki - będzie ale jak będzie ładna pogoda bo:

1. Zrobimy kilka flaszek i

2. Obok jest polanka i tam gryll

3. Pojedli popili to wy***rdalać

:good:

Opublikowano

temat parapetówy jest taki - będzie ale jak będzie ładna pogoda bo:

1. Zrobimy kilka flaszek i

2. Obok jest polanka i tam gryll

3. Pojedli popili to wy***rdalać

:good:

pkt1

a) zarzygamy ci całą chałupę

B) i opierd*limy wszystko co było w lodówce i barku

pkt2

a) tam odpoczniemy w łonie natury

pkt3

a) rozjedziemy się do domciów

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.