Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie rozumiem :gwizdanie:

a fotki ma Stanley i Basia :gwizdanie:

ale aktualnie Stanley dalej tankuje z kędziorem :polew:

zobacz sobie dzisiejszego rannego smsa do mnie w wyslanych :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak, wiem, nie lubię Cię :gwizdanie:

Opublikowano

po trupach do celu, po trupach do celu :yeah:

JI8Yr.jpg

[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 18:57_________________________________________________ :decayed:

JKp8A.jpg

JKwD0.jpg

JKLAS.jpg

dF77J.jpg

JL22S.jpg

Opublikowano
  • Autor

JI8Yr.jpg

szkoda że ucięte , bo to chyba wtedy jak Krolu mi ciągnął :polew:
Opublikowano

JI8Yr.jpg

szkoda że ucięte , bo to chyba wtedy jak Krolu mi ciągnął :polew:

:polew:

będę nachalny i napisze znów żebyś wysłał te filmy :decayed:

Opublikowano

wtedy? :gwizdanie:

w_lPA.jpg

[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 19:14_________________________________________________ :OMG: oni wracają z CityRocka

sztuk: dwie :shocked:

Opublikowano

2 trupy :polew:

Opublikowano

Krolu Keżorowi, Miszka Krolowi, na końcu łańcuszka Kędzior wszystkich dyma, a między nimi wszystkimi La Parówka :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

wtedy? :gwizdanie:

w_lPA.jpg

dojebana fota , ale z nas :friends:
Opublikowano

Krolu Keżorowi, Miszka Krolowi, na końcu łańcuszka Kędzior wszystkich dyma, a między nimi wszystkimi La Parówka :polew: :polew:

mina kędziora bezcenna :decayed:

ale on sie raczej na ten temat wypowie dopiero jutro :polew:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 19:26_________________________________________________

2 trupy :polew:

żebyś wiedział :blink:

i jeszcze do żabki pocisneli...... a tak sie fajnie tam zakupy robiło :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

i jeszcze do żabki pocisneli...

no i kolejna miejscówka spalona :polew:
Opublikowano

wtedy? :gwizdanie:

w_lPA.jpg

dojebana fota , ale z nas :friends:

Za tydzień kolejna..... :naughty: Rozhuśtamy tą budę :kox::decayed:

Opublikowano

nie no spoko..... nasza chyba nie jest jeszcze spalona

pod warunkiem że wytłumaczycie jakoś ten popękany stół :gwizdanie:

Opublikowano

i jeszcze do żabki pocisneli...

no i kolejna miejscówka spalona :polew:

Rozwaliło mnie hasło wypowiedziane z pełną powagą przez Miszkę, " Spiża się raczej nie da spalić" :polew: A ja myślę, że jednak się da. Jak przy wejściu będą wisiały nasze zdjęcia z podpisem "tych typów nie wpuszczamy" to będzie znaczyło to, że dokonaliśmy niemożliwego :decayed:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 19:37_________________________________________________

nie no spoko..... nasza chyba nie jest jeszcze spalona

pod warunkiem że wytłumaczycie jakoś ten popękany stół :gwizdanie:

To Monika w niego pierdyknęła znowu :polew: :polew:

Opublikowano

i jeszcze do żabki pocisneli...

no i kolejna miejscówka spalona :polew:

Rozwaliło mnie hasło, " Spiża się raczej nie da spalić" :polew: A ja myślę, że jednak się da. Jak przy wejściu będą wisiały nasze zdjęcia z podpisem "tych typów nie wpuszczamy" to będzie znaczyło to, że dokonaliśmy niemożliwego :decayed:

wypadało by najpierw sprawdzić czy już nie wiszą :gwizdanie:

Opublikowano

ja zdupiam do żabki po piwko :decayed:

a może i nawet coś mocniejszego :polew:

aaa i właśnie rozpala się grylllll :kox:

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 19:41_________________________________________________a jednak nie muszę jechać :polew:

piwko przytargał ojciec, no i zostało jeszcze 0.5 wyborowej :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano
  • Autor

cholera , zakochałem sie :kox:

:heat::giveheart::wstydliwy:

Opublikowano

kurde, to bedzie ciężki wieczór.....

już 10 minut wchodza na górę :blink:

Opublikowano

w_lPA.jpg

[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 19:14_________________________________________________

keżor daj tą fote w 1 poście - spoty Katowickie :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

A ja zostawiłem 4-ro pak żywca u Krola w aucie ;( Pewnie mi go nie podwiezie mimo, że ma Diesla :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.