Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Stanley śpi :gwizdanie: ...................... ciekawe jak tam nasz przodowy ? :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Stanley śpi :gwizdanie: ...................... ciekawe jak tam nasz przodowy ? :mysli:

pewnie to samo :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: czyli nie ma co jechać do stanleya się tankować :gwizdanie:
Opublikowano

la dzien dobryyyyy

Opublikowano

Witam wszystkich jak tak czytam to żałuje że taki stary jestem i na takie imprezy już się nie łapie :wallbash:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 10:43_________________________________________________Krolu czy z tym moim radiem dało by się coś pokombinować co by się ciszej załączało ?

Opublikowano

:hi:

Dłuuuggiiii teen weekend... :kox:

Opublikowano

:hi:

Dłuuuggiiii teen weekend... :kox:

:hi:

mam Twój nr w wybieranych o 3:40 w sobotę :shocked: gadaliśmy ?

Opublikowano

:hi:

Dłuuuggiiii teen weekend... :kox:

:hi:

mam Twój nr w wybieranych o 3:40 w sobotę :shocked: gadaliśmy ?

No może tak ale też mogę nie pamiętać... :wink4::naughty:
Opublikowano

:hi:

Dłuuuggiiii teen weekend... :kox:

:hi:

mam Twój nr w wybieranych o 3:40 w sobotę :shocked: gadaliśmy ?

No może tak ale też mogę nie pamiętać... :wink4::naughty:

niezła patologia :kox:

Opublikowano

:hi:

Dłuuuggiiii teen weekend... :kox:

:hi:

mam Twój nr w wybieranych o 3:40 w sobotę :shocked: gadaliśmy ?

No może tak ale też mogę nie pamiętać... :wink4::naughty:

niezła patologia :kox:

HE he he... :kox:
Opublikowano

:hi:

Stanley śpi? to grubo się zabawili :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Dłuuuggiiii teen weekend... :kox:

:hi:

mam Twój nr w wybieranych o 3:40 w sobotę :shocked: gadaliśmy ?

Coś mi się przypomina... Chyba sprzedałeś - czyt. podarowałeś mi swoją A4kę wraz ze swoją... :naughty::kox:
Opublikowano

Coś mi się przypomina... Chyba sprzedałeś - czyt. podarowałeś mi swoją A4kę wraz ze swoją... :naughty::kox:

:wtf:

Opublikowano

Coś mi się przypomina... Chyba sprzedałeś - czyt. podarowałeś mi swoją A4kę wraz ze swoją... :naughty::kox:

:wtf:

:tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Dzwoniłem do Stana i mówił że był na chwilę w pracy, ale że się źle czuł to wrócił do domu :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dzwoniłem do Stana i mówił że był na chwilę w pracy, ale że się źle czuł to wrócił do domu :polew: :polew:

a byłeś po la folię :chytry: ?
Opublikowano

Dzwoniłem do Stana i mówił że był na chwilę w pracy, ale że się źle czuł to wrócił do domu :polew: :polew:

a byłeś po la folię :chytry: ?

Jeszcze nie :no:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 11:10_________________________________________________Ale ta folia do lamp będzie szła z neta i tak tylko muszę iść wymierzyć żeby nie zamówić za mało :wink4:
Opublikowano

Dzwoniłem do Stana i mówił że był na chwilę w pracy, ale że się źle czuł to wrócił do domu :polew: :polew:

wstał o 6:00 pojechał do pracy, o 8:00 już był w domu :decayed:

Opublikowano

Dzwoniłem do Stana i mówił że był na chwilę w pracy, ale że się źle czuł to wrócił do domu :polew: :polew:

wstał o 6:00 pojechał do pracy, o 8:00 już był w domu :decayed:

Biedny Stan taki zmęczony...? :gwizdanie:
Opublikowano

Dzwoniłem do Stana i mówił że był na chwilę w pracy, ale że się źle czuł to wrócił do domu :polew: :polew:

wstał o 6:00 pojechał do pracy, o 8:00 już był w domu :decayed:

Biedny Stan taki zmęczony...? :gwizdanie:

no też się dziwie, bo śpi już od wczoraj od 20:00 :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.