Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakiś plan na dziś ? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siema , ja dziś o 9tej do teraz byłem na ścianie , jestem wyjebany jak ruski czołg :sorry:

ale oczywiście paciorka i Spiża nie odmawiam :banan: także jak ktoś chętny to ja sie pisze :kox:

Opublikowano

jakiś plan na dziś ? :gwizdanie:

:gwizdanie: potem :cool1: potem :drunk: potem :sex: potem :sick3: - tak w skrócie
Opublikowano

siema , ja dziś o 9tej do teraz byłem na ścianie , jestem wyjebany jak ruski czołg :sorry:

ale oczywiście paciorka i Spiża nie odmawiam :banan: także jak ktoś chętny to ja sie pisze :kox:

cost sie na gruba przyjol :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :decayed:
Opublikowano
  • Autor

siema , ja dziś o 9tej do teraz byłem na ścianie , jestem wyjebany jak ruski czołg :sorry:

ale oczywiście paciorka i Spiża nie odmawiam :banan: także jak ktoś chętny to ja sie pisze :kox:

cost sie na gruba przyjol :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :decayed:

na wspinaczkowej hehe :tongue4:
Opublikowano

siema :> wróciłem już z pracy :kox:

Opublikowano

jakiś plan na dziś ? :gwizdanie:

:gwizdanie: potem :cool1: potem :drunk: potem :sex: potem :sick3: - tak w skrócie

Kurde czemu jestem chory ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

wymiękłem :polew: :polew: :polew:

Spec - Ona robi loda mu

jakiś plan na dziś ? :gwizdanie:

:gwizdanie: potem :cool1: potem :drunk: potem :sex: potem :sick3: - tak w skrócie

Kurde czemu jestem chory ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash:

siema, co ci ziom??
Opublikowano

jakiś plan na dziś ? :gwizdanie:

:gwizdanie: potem :cool1: potem :drunk: potem :sex: potem :sick3: - tak w skrócie

Kurde czemu jestem chory ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash:

siema, co ci ziom??

Grypa a przejechal bym sie do spiza :naughty:

Opublikowano

Grypa a przejechal bym sie do spiza :naughty:

tańcerz :tongue4:

Opublikowano

Grypa a przejechal bym sie do spiza :naughty:

tańcerz :tongue4:

i kto to mówi :polew:

Opublikowano

Grypa a przejechal bym sie do spiza :naughty:

tańcerz :tongue4:

i kto to mówi :polew:

:dontknow: niepamiętam :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jakiś plan na dziś ? :gwizdanie:

:gwizdanie: potem :cool1: potem :drunk: potem :sex: potem :sick3: - tak w skrócie

Kurde czemu jestem chory ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie być miękka pytka :cwaniak1:
Opublikowano

Grypa a przejechal bym sie do spiza :naughty:

tańcerz :tongue4:

i kto to mówi :polew:

:dontknow: niepamiętam :gwizdanie:

masz szczescie ze Diman usunol ten filmik bo bym ci przypomnial :naughty:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 15:49_________________________________________________

jakiś plan na dziś ? :gwizdanie:

:gwizdanie: potem :cool1: potem :drunk: potem :sex: potem :sick3: - tak w skrócie

Kurde czemu jestem chory ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie być miękka pytka :cwaniak1:

chyba dzisiaj bede ;( gdyby nie kaszel to bym pojechal a tak to co bede bardziej odstraszal niz przyciagal :tongue4:

Opublikowano

bede bardziej odstraszal niz przyciagal :tongue4:

to w sumie jak zawsze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

Opublikowano

bede bardziej odstraszal niz przyciagal :tongue4:

to w sumie jak zawsze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

eheh tego nie musiales mowic głośno :polew: a ja dalej sie łudzilem ze tak niejest :polew:

Opublikowano

bede bardziej odstraszal niz przyciagal :tongue4:

to w sumie jak zawsze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

eheh tego nie musiales mowic głośno :polew: a ja dalej sie łudzilem ze tak niejest :polew:

hehe :wink4:

ok idę się kimnąć troszkę

Keżor co tam z furaczem??

Opublikowano

ja juz po dwóch piwkach :gwizdanie:

Opublikowano

ja juz po dwóch piwkach :gwizdanie:

wysłałem ci PW!!!!!!!!!!!!
Opublikowano

ja juz po dwóch piwkach :gwizdanie:

wysłałem ci PW!!!!!!!!!!!!

nosz kurna Felek teraz go zczytałem, ale nr ja Tobie podawałem dobry, z resztą sam do siebie dzwoniłeś z mojego nr u Stanleyów :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.