Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dopijam bronka i spadam w kime a mam cale psyttttttt

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dopijam bronka i spadam w kime a mam cale psyttttttt

Wypij też moje zdrowie! :kox:
Opublikowano

dopijam bronka i spadam w kime a mam cale psyttttttt

pijok :tongue4:

ja zawijam spać bo jutro postaram się pójść do pracy :naughty:

Opublikowano

dopijam bronka i spadam w kime a mam cale psyttttttt

Wypij też moje zdrowie! :kox:

Akjam :drinks: czirs [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 22:34_________________________________________________

dopijam bronka i spadam w kime a mam cale psyttttttt

pijok :tongue4:

ja zawijam spać bo jutro postaram się pójść do pracy :naughty:

:thumbdown: miętki

Opublikowano

dopijam bronka i spadam w kime a mam cale psyttttttt

pijok :tongue4:

ja zawijam spać bo jutro postaram się pójść do pracy :naughty:

ja niestety też :wallbash:

Akjam to musi lubieć swoją pracę :gwizdanie:

pewnie jest w ekipie z rewizji osobistej i mu płacą od ilości skontrolowanych osób :decayed:

i zawija na rewizje same fajne d*py :kox:

Opublikowano

dopijam bronka i spadam w kime a mam cale psyttttttt

pijok :tongue4:

ja zawijam spać bo jutro postaram się pójść do pracy :naughty:

ja niestety też :wallbash:

Akjam to musi lubieć swoją pracę :gwizdanie:

pewnie jest w ekipie z rewizji osobistej i mu płacą od ilości skontrolowanych osób :decayed:

i zawija na rewizje same fajne d*py :kox:

c**j go tam wie czy d*py :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dopijam bronka i spadam w kime a mam cale psyttttttt

pijok :tongue4:

ja zawijam spać bo jutro postaram się pójść do pracy :naughty:

ja niestety też :wallbash:

Akjam to musi lubieć swoją pracę :gwizdanie:

pewnie jest w ekipie z rewizji osobistej i mu płacą od ilości skontrolowanych osób :decayed:

i zawija na rewizje same fajne d*py :kox:

ch***j go tam wie czy d*py :polew: :polew: :polew:

:blink:

o f*ck :blink:

Opublikowano

dopijam bronka i spadam w kime a mam cale psyttttttt

pijok :tongue4:

ja zawijam spać bo jutro postaram się pójść do pracy :naughty:

ja niestety też :wallbash:

Akjam to musi lubieć swoją pracę :gwizdanie:

pewnie jest w ekipie z rewizji osobistej i mu płacą od ilości skontrolowanych osób :decayed:

i zawija na rewizje same fajne d*py :kox:

ch***j go tam wie czy d*py :polew: :polew: :polew:

:blink:

o f*ck :blink:

co tak nadużywasz emoty gregorego? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

zakochał się w niej

Adrenalina :hi:

Opublikowano

zakochał się w niej

Adrenalina :hi:

Miszka :buziak:

Opublikowano

dopijam bronka i spadam w kime a mam cale psyttttttt

pijok :tongue4:

ja zawijam spać bo jutro postaram się pójść do pracy :naughty:

ja niestety też :wallbash:

Akjam to musi lubieć swoją pracę :gwizdanie:

pewnie jest w ekipie z rewizji osobistej i mu płacą od ilości skontrolowanych osób :decayed:

i zawija na rewizje same fajne d*py :kox:

ch***j go tam wie czy d*py :polew: :polew: :polew:

:bicz: Nie zagaduj Miszka... :gwizdanie: Tobie kontroli nie będę robił! :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 22:41_________________________________________________Hej Adrenalina! :hi:
Opublikowano

dopijam bronka i spadam w kime a mam cale psyttttttt

pijok :tongue4:

ja zawijam spać bo jutro postaram się pójść do pracy :naughty:

ja niestety też :wallbash:

Akjam to musi lubieć swoją pracę :gwizdanie:

pewnie jest w ekipie z rewizji osobistej i mu płacą od ilości skontrolowanych osób :decayed:

i zawija na rewizje same fajne d*py :kox:

ch***j go tam wie czy d*py :polew: :polew: :polew:

:bicz: Nie zagaduj Miszka... :gwizdanie: Tobie kontroli nie będę robił! :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 22:41_________________________________________________Hej Adrenalina! :hi:

:pociesz:

Opublikowano

dopijam bronka i spadam w kime a mam cale psyttttttt

pijok :tongue4:

ja zawijam spać bo jutro postaram się pójść do pracy :naughty:

ja niestety też :wallbash:

Akjam to musi lubieć swoją pracę :gwizdanie:

pewnie jest w ekipie z rewizji osobistej i mu płacą od ilości skontrolowanych osób :decayed:

i zawija na rewizje same fajne d*py :kox:

ch***j go tam wie czy d*py :polew: :polew: :polew:

:bicz: Nie zagaduj Miszka... :gwizdanie: Tobie kontroli nie będę robił! :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 22:41_________________________________________________Hej Adrenalina! :hi:

wiem, że byś chciał ale sorry latam z Balic :tongue4:

Opublikowano

dopijam bronka i spadam w kime a mam cale psyttttttt

pijok :tongue4:

ja zawijam spać bo jutro postaram się pójść do pracy :naughty:

ja niestety też :wallbash:

Akjam to musi lubieć swoją pracę :gwizdanie:

pewnie jest w ekipie z rewizji osobistej i mu płacą od ilości skontrolowanych osób :decayed:

i zawija na rewizje same fajne d*py :kox:

ch***j go tam wie czy d*py :polew: :polew: :polew:

:bicz: Nie zagaduj Miszka... :gwizdanie: Tobie kontroli nie będę robił! :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 22:41_________________________________________________Hej Adrenalina! :hi:

wiem, że byś chciał ale sorry latam z Balic :tongue4:

ale ja czasem z Pyrzowic :wstydliwy:

Opublikowano

dopijam bronka i spadam w kime a mam cale psyttttttt

pijok :tongue4:

ja zawijam spać bo jutro postaram się pójść do pracy :naughty:

ja niestety też :wallbash:

Akjam to musi lubieć swoją pracę :gwizdanie:

pewnie jest w ekipie z rewizji osobistej i mu płacą od ilości skontrolowanych osób :decayed:

i zawija na rewizje same fajne d*py :kox:

ch***j go tam wie czy d*py :polew: :polew: :polew:

:bicz: Nie zagaduj Miszka... :gwizdanie: Tobie kontroli nie będę robił! :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 22:41_________________________________________________Hej Adrenalina! :hi:

wiem, że byś chciał ale sorry latam z Balic :tongue4:

ale ja czasem z Pyrzowic :wstydliwy:

Miszka! Ufff.... :tongue4:

Adrenalina... No to super! :evil::good: Tylko daj znać wcześniej żebym był w pracy... :cool1:

Opublikowano

dopijam bronka i spadam w kime a mam cale psyttttttt

pijok :tongue4:

ja zawijam spać bo jutro postaram się pójść do pracy :naughty:

ja niestety też :wallbash:

Akjam to musi lubieć swoją pracę :gwizdanie:

pewnie jest w ekipie z rewizji osobistej i mu płacą od ilości skontrolowanych osób :decayed:

i zawija na rewizje same fajne d*py :kox:

ch***j go tam wie czy d*py :polew: :polew: :polew:

:bicz: Nie zagaduj Miszka... :gwizdanie: Tobie kontroli nie będę robił! :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 22:41_________________________________________________Hej Adrenalina! :hi:

wiem, że byś chciał ale sorry latam z Balic :tongue4:

ale ja czasem z Pyrzowic :wstydliwy:

Miszka! Ufff.... :tongue4:

Adrenalina... No to super! :evil::good: Tylko daj znać wcześniej żebym był w pracy... :cool1:

przecież Ty jesteś zawsze :mysli::decayed:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 22:46_________________________________________________ja spadam ..........

słodkich snoof Panowie :cool1:

Opublikowano

Adrenalina :hi:

Opublikowano
:hi: Kolorowych!
Opublikowano

ten weekend już postanowione bez twardego alkoholu :sick3:

Opublikowano

dopijam bronka i spadam w kime a mam cale psyttttttt

pijok :tongue4:

ja zawijam spać bo jutro postaram się pójść do pracy :naughty:

ja niestety też :wallbash:

Akjam to musi lubieć swoją pracę :gwizdanie:

pewnie jest w ekipie z rewizji osobistej i mu płacą od ilości skontrolowanych osób :decayed:

i zawija na rewizje same fajne d*py :kox:

ch***j go tam wie czy d*py :polew: :polew: :polew:

:bicz: Nie zagaduj Miszka... :gwizdanie: Tobie kontroli nie będę robił! :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 22:41_________________________________________________Hej Adrenalina! :hi:

wiem, że byś chciał ale sorry latam z Balic :tongue4:

jebłem :polew:

a myślałem, że Ty latasz na lewo i prawo :tongue4:

dobra, spadam w kimono, jutro 5:40 zabrzmi moja ulubiona melodyjka :sick3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.