Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U1 Bator :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie jutro nie będzie! :naughty::tongue4: WIęc lepiej kupce sobie po sztuce... :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 22:07_________________________________________________

U1 Bator :polew:

Właśnie miałem o tym mówić! Prze....!!!! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Grisza nie znasz naszych możliwości tylko kurde browara nie mam :wallbash: :wallbash:

A co bez piwa to się już nie da :gwizdanie:

Opublikowano

Grisza nie znasz naszych możliwości tylko kurde browara nie mam :wallbash: :wallbash:

A co bez piwa to się już nie da :gwizdanie:

:good:

:tongue4:

Opublikowano

Grisza nie znasz naszych możliwości tylko kurde browara nie mam :wallbash: :wallbash:

A co bez piwa to się już nie da :gwizdanie:

Da się ale piwo dodaję mocy :naughty:
Opublikowano

Grisza nie znasz naszych możliwości tylko kurde browara nie mam :wallbash: :wallbash:

A co bez piwa to się już nie da :gwizdanie:

widzisz :naughty:

nie każdy potrafi na trzeźwo... :polew:

Opublikowano

Grisza nie znasz naszych możliwości tylko kurde browara nie mam :wallbash: :wallbash:

A co bez piwa to się już nie da :gwizdanie:

widzisz :naughty:

nie każdy potrafi na trzeźwo... :polew:

:polew: :polew: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Grisza nie znasz naszych możliwości tylko kurde browara nie mam :wallbash: :wallbash:

A co bez piwa to się już nie da :gwizdanie:

Da się ale piwo dodaję mocy :naughty:

Ale często jedno piwo czyni człowieka śpiącym :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Grisza nie znasz naszych możliwości tylko kurde browara nie mam :wallbash: :wallbash:

A co bez piwa to się już nie da :gwizdanie:

Da się ale piwo dodaję mocy :naughty:

Ale często jedno piwo czyni człowieka śpiącym :cool1:

Czy ktoś mówił o jednym :kox:
Opublikowano

o diman

co słychać?

[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 22:14_________________________________________________

Grisza nie znasz naszych możliwości tylko kurde browara nie mam :wallbash: :wallbash:

A co bez piwa to się już nie da :gwizdanie:

Da się ale piwo dodaję mocy :naughty:

Ale często jedno piwo czyni człowieka śpiącym :cool1:

Czy ktoś mówił o jednym :kox:

hehehe no to tematu nie było :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Diman! Co tam angolu?! :naughty:

Opublikowano

Diman będziesz jutro bo się stęskniłem :decayed:

Opublikowano

Diman Was dyma :polew:

Opublikowano

Grisza nie znasz naszych możliwości tylko kurde browara nie mam :wallbash: :wallbash:

A co bez piwa to się już nie da :gwizdanie:

Da się ale piwo dodaję mocy :naughty:

Ale często jedno piwo czyni człowieka śpiącym :cool1:

dlatego idealna dawka to jest od 3 w górę :kox:
Opublikowano

Diman Was dyma :polew:

Następny gej :naughty:
Opublikowano

Diman Was dyma :polew:

ciekawe od której strony nadrabia... :gwizdanie:
Opublikowano

dlatego idealna dawka to jest od 3 w górę :kox:

:good::decayed:
Opublikowano

dlatego idealna dawka to jest od 3 w górę :kox:

:good::decayed:

dzienkss

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.