Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wróciłem ze ściany , jak zwykle pozytywnie wyjebany :cwaniak1:

oglądał ktoś pogode? da rade jutro na powierzchni pospotować ? :gwizdanie:

Ha wie ale można by przygrilować z okazji 2000 :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wróciłem ze ściany , jak zwykle pozytywnie wyjebany :cwaniak1:

oglądał ktoś pogode? da rade jutro na powierzchni pospotować ? :gwizdanie:

pogoda nieprzewidywalna
Opublikowano

wróciłem ze ściany , jak zwykle pozytywnie wyjebany :cwaniak1:

oglądał ktoś pogode? da rade jutro na powierzchni pospotować ? :gwizdanie:

Sprawdzę jutro na meteo! :wink4: Z tą pogodą to jakaś masakra!!! :wallbash:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 22:47_________________________________________________

wróciłem ze ściany , jak zwykle pozytywnie wyjebany :cwaniak1:

oglądał ktoś pogode? da rade jutro na powierzchni pospotować ? :gwizdanie:

Ha wie ale można by przygrilować z okazji 2000 :gwizdanie:

No to dobry pomysł. :cool1: Jakieś mięso możnaby opier... :kox: :kox:
Opublikowano

wróciłem ze ściany , jak zwykle pozytywnie wyjebany :cwaniak1:

oglądał ktoś pogode? da rade jutro na powierzchni pospotować ? :gwizdanie:

Powinno być bez deszczowo :tongue4:

A tak apropo jak nic mi nie wypadnie to będe :wink4:

Miszka, teraz będzie już tylko MY :polew: tylko bez skojarzeń :)

Opublikowano

wróciłem ze ściany , jak zwykle pozytywnie wyjebany :cwaniak1:

oglądał ktoś pogode? da rade jutro na powierzchni pospotować ? :gwizdanie:

Powinno być bez deszczowo :tongue4:

A tak apropo jak nic mi nie wypadnie to będe :wink4:

Miszka, teraz będzie już tylko MY :polew: tylko bez skojarzeń :)

ok panowie 2000 stronę zamkniemy jutro :tongue4::polew:

Opublikowano

ja się zbieram do wyrka narka :sexinbed::hi:

Opublikowano

ja się zbieram do wyrka narka :sexinbed::hi:

łoooooooo z kim :shocked:

znów emoty Ci się podupcyły :jerk:

Opublikowano

ja się zbieram do wyrka narka :sexinbed::hi:

:mysli: Zabierasz ze sobą jakieś gazety? :wink4::polew:
Opublikowano
  • Autor

no jo tyż zdupcam spać :hi: padam na pysk :zemdlal:

Opublikowano

no jo tyż zdupcam spać :hi: padam na pysk :zemdlal:

:hi:

Opublikowano
:hi: ja zostaję :cool1:
Opublikowano

ja też jeszcze trochę :naughty:

Opublikowano
:tongue4:
Opublikowano

:tongue4:

:punish: dzwoniłem do Ciebie geju na finale LM :tongue4:

Opublikowano

:tongue4:

:punish: dzwoniłem do Ciebie geju na finale LM :tongue4:

wYbacz geju ale nie słyszałem w knajpie a w powrocie jakoś nie miałem siły... :gwizdanie:
Opublikowano

:tongue4:

:punish: dzwoniłem do Ciebie geju na finale LM :tongue4:

wYbacz geju ale nie słyszałem w knajpie a w powrocie jakoś nie miałem siły... :gwizdanie:

:oklaski:

Opublikowano

To ja pójdę chyba dzis super mod był nowe postojówki led :kox:

Opublikowano

:tongue4:

:punish: dzwoniłem do Ciebie geju na finale LM :tongue4:

wYbacz geju ale nie słyszałem w knajpie a w powrocie jakoś nie miałem siły... :gwizdanie:

:oklaski:

No... :cool1:

To ja pójdę chyba dzis super mod był nowe postojówki led :kox:

Ocenimy! :wink4:
Opublikowano

Dobra spadam :hi:

Tylko nie spamujcie już :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra spadam :hi:

Tylko nie spamujcie już :gwizdanie:

Gdzie tam do 2000... :gwizdanie:

Narta! :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.