Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak facet ma lęk wysokości to nie pojeździ :P

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Apropo gleby idę po colę=odrdzewiacz i idę walczyć z gwintem :decayed:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 15:47_________________________________________________

jak facet ma lęk wysokości to nie pojeździ :P

Ja bym nie wsiadł do takiego auta :gwizdanie:
Opublikowano

Apropo gleby idę po colę=odrdzewiacz i idę walczyć z gwintem :decayed:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 15:47_________________________________________________

jak facet ma lęk wysokości to nie pojeździ :P

Ja bym nie wsiadł do takiego auta :gwizdanie:

nom właśnie miałem ci się pytać czy odkręciłeś chama :decayed:

jak dasz radę to mojego też spróbujemy :decayed::wink4:

ja też mam lęk wysokośći dlatego im bliżej ziemi tym lepiej :gwizdanie:

Opublikowano

kurka, stan jaką audiczke przegapiliśmy :wallbash:

jak bym wiedziala że jest do łyknięcia to ta nasza od razu poszłaby pod młotek :tongue4:

Opublikowano

kurka, stan jaką audiczke przegapiliśmy :wallbash:

jak bym wiedziala że jest do łyknięcia to ta nasza od razu poszłaby pod młotek :tongue4:

:punish::bicz: :bicz3: :baseball::foch::banned:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 16:22_________________________________________________PS. od dzisiaj do momentu gdy kupię B8 Avant do auta nie wsiadasz :kox:

Opublikowano
  • Autor

Keżorek, nie ma problemu, stare dobre nuty, właśnie nagrywam nową płytkę :decayed:

to weź mje też nagrej :kox:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 16:29_________________________________________________

24052010235.jpg

jo to bych mógł przejechać pod nim :polew:
Opublikowano

kurka, stan jaką audiczke przegapiliśmy :wallbash:

jak bym wiedziala że jest do łyknięcia to ta nasza od razu poszłaby pod młotek :tongue4:

:punish::bicz: :bicz3: :baseball::foch::banned:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 16:22_________________________________________________PS. od dzisiaj do momentu gdy kupię B8 Avant do auta nie wsiadasz :kox:

jak Ci opowiem szczegóły to zaczniesz płakać :cool1:

Opublikowano

kurka, stan jaką audiczke przegapiliśmy :wallbash:

jak bym wiedziala że jest do łyknięcia to ta nasza od razu poszłaby pod młotek :tongue4:

:punish::bicz: :bicz3: :baseball::foch::banned:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 16:22_________________________________________________PS. od dzisiaj do momentu gdy kupię B8 Avant do auta nie wsiadasz :kox:

jak Ci opowiem szczegóły to zaczniesz płakać :cool1:

to było B8 ? :mysli:

Opublikowano

kurka, stan jaką audiczke przegapiliśmy :wallbash:

jak bym wiedziala że jest do łyknięcia to ta nasza od razu poszłaby pod młotek :tongue4:

:punish::bicz: :bicz3: :baseball::foch::banned:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 16:22_________________________________________________PS. od dzisiaj do momentu gdy kupię B8 Avant do auta nie wsiadasz :kox:

jak Ci opowiem szczegóły to zaczniesz płakać :cool1:

to było B8 ? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: zaraz się okaże że to o b4 chodziło :polew:

Opublikowano

dobry :hi:

:hi:

Opublikowano

o czym basia mówi?

przecież nie wystawiłem mojego padełka na sprzedaż :gwizdanie:

:>

Opublikowano

o czym basia mówi?

przecież nie wystawiłem mojego padełka na sprzedaż :gwizdanie:

:>

Basia nie użyła słowa "padaka" :wink4::tongue4:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Kędzior, co robisz?

Opublikowano

o czym basia mówi?

przecież nie wystawiłem mojego padełka na sprzedaż :gwizdanie:

:>

mówiłam o takim ładniutkim avanciku :)

ale mi już go skutecznie wyperswadowali :confused4:

Opublikowano

Kędzior, co robisz?

siedze oglądam tv takie tam :polew:

Opublikowano

a co to za avancik?

a wy alkoholiki nie kombinować już :P

Opublikowano

a co to za avancik?

a wy alkoholiki nie kombinować już :P

:bag:

Opublikowano

żartowałem chlejcie puki możecie :kox:

a ja spadam do sklepu... :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.