Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ta pierwsza normalnie czekoladkaaa :slina:

Opublikowano

Nadrobię ten lekki spam. :hi:

Opublikowano

:kox: może kiedyś się jednym z takich będzie śmigało :rolleyes:

Opublikowano

:kox: może kiedyś się jednym z takich będzie śmigało :rolleyes:

No mają tam parę dobrych furek... :cool1:
Opublikowano

:kox: może kiedyś się jednym z takich będzie śmigało :rolleyes:

No mają tam parę dobrych furek... :cool1:

pare :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:kox: może kiedyś się jednym z takich będzie śmigało :rolleyes:

No mają tam parę dobrych furek... :cool1:

pare :polew: :polew: :polew:

:wink4::tongue4:

Co tu taka cisza? Wszyscy na spocie Audi ślonsk? :shocked:

Opublikowano

:kox: może kiedyś się jednym z takich będzie śmigało :rolleyes:

No mają tam parę dobrych furek... :cool1:

pare :polew: :polew: :polew:

:wink4::tongue4:

Co tu taka cisza? Wszyscy na spocie Audi ślonsk? :shocked:

ja jestem

Opublikowano

:kox: może kiedyś się jednym z takich będzie śmigało :rolleyes:

No mają tam parę dobrych furek... :cool1:

pare :polew: :polew: :polew:

:wink4::tongue4:

Co tu taka cisza? Wszyscy na spocie Audi ślonsk? :shocked:

ja tu jest ale zaraz zdupcam :tongue4:

Opublikowano

:kox: może kiedyś się jednym z takich będzie śmigało :rolleyes:

2:25min - Krolu robi logi :decayed:

Opublikowano

:kox: może kiedyś się jednym z takich będzie śmigało :rolleyes:

2:25min - Krolu robi logi :decayed:

hehe no może kiedy nam będzie w takich furaczach robił "logi" :polew:
Opublikowano

:kox: może kiedyś się jednym z takich będzie śmigało :rolleyes:

No mają tam parę dobrych furek... :cool1:

pare :polew: :polew: :polew:

:wink4::tongue4:

Co tu taka cisza? Wszyscy na spocie Audi ślonsk? :shocked:

ja jestem

No i co tam dimanku? :naughty:

:kox: może kiedyś się jednym z takich będzie śmigało :rolleyes:

No mają tam parę dobrych furek... :cool1:

pare :polew: :polew: :polew:

:wink4::tongue4:

Co tu taka cisza? Wszyscy na spocie Audi ślonsk? :shocked:

ja tu jest ale zaraz zdupcam :tongue4:

A gdzie zdupcas? :wink4:
Opublikowano

:kox: może kiedyś się jednym z takich będzie śmigało :rolleyes:

No mają tam parę dobrych furek... :cool1:

pare :polew: :polew: :polew:

:wink4::tongue4:

Co tu taka cisza? Wszyscy na spocie Audi ślonsk? :shocked:

ja jestem

No i co tam dimanku? :naughty:

:kox: może kiedyś się jednym z takich będzie śmigało :rolleyes:

No mają tam parę dobrych furek... :cool1:

pare :polew: :polew: :polew:

:wink4::tongue4:

Co tu taka cisza? Wszyscy na spocie Audi ślonsk? :shocked:

ja tu jest ale zaraz zdupcam :tongue4:

A gdzie zdupcas? :wink4:

pomalu leci odpoczywam

Opublikowano

A gdzie zdupcas? :wink4:

[quate]

posłużę się skrótem NYFB :yeah:

[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 21:03_________________________________________________a c**j nie wiem coś się zawiesza

Opublikowano

:kox: może kiedyś się jednym z takich będzie śmigało :rolleyes:

No mają tam parę dobrych furek... :cool1:

pare :polew: :polew: :polew:

:wink4::tongue4:

Co tu taka cisza? Wszyscy na spocie Audi ślonsk? :shocked:

ja jestem

No i co tam dimanku? :naughty:

:kox: może kiedyś się jednym z takich będzie śmigało :rolleyes:

No mają tam parę dobrych furek... :cool1:

pare :polew: :polew: :polew:

:wink4::tongue4:

Co tu taka cisza? Wszyscy na spocie Audi ślonsk? :shocked:

ja tu jest ale zaraz zdupcam :tongue4:

A gdzie zdupcas? :wink4:

pomalu leci odpoczywam

No a co innego byś mógł robić! :gwizdanie:

A gdzie zdupcas? :wink4:

[quate]

posłużę się skrótem NYFB :yeah:

Skąd Ty takie skróty znasz? :shocked:
Opublikowano

:kox: może kiedyś się jednym z takich będzie śmigało :rolleyes:

No mają tam parę dobrych furek... :cool1:

pare :polew: :polew: :polew:

:wink4::tongue4:

Co tu taka cisza? Wszyscy na spocie Audi ślonsk? :shocked:

ja jestem

No i co tam dimanku? :naughty:

:kox: może kiedyś się jednym z takich będzie śmigało :rolleyes:

No mają tam parę dobrych furek... :cool1:

pare :polew: :polew: :polew:

:wink4::tongue4:

Co tu taka cisza? Wszyscy na spocie Audi ślonsk? :shocked:

ja tu jest ale zaraz zdupcam :tongue4:

A gdzie zdupcas? :wink4:

pomalu leci odpoczywam

No a co innego byś mógł robić! :gwizdanie:

A gdzie zdupcas? :wink4:

[quate]

posłużę się skrótem NYFB :yeah:

Skąd Ty takie skróty znasz? :shocked:

bywało się tu i tam :polew:

Opublikowano

A gdzie zdupcas? :wink4:

[quate]

posłużę się skrótem NYFB :yeah:

[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 21:03_________________________________________________a ch***j nie wiem coś się zawiesza

ty to jesteś poryty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 21:12_________________________________________________lece w wyrko narkaa :boobs:

Opublikowano

nauczcie sie cytować jeden z drugim :tongue4::polew:

Opublikowano

nauczcie sie cytować jeden z drugim :tongue4::polew:

Dobrze mówisz Stan! :good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.