Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nauczcie sie cytować jeden z drugim :tongue4::polew:

Dobrze mówisz Stan! :good:

ale im pojechałem :decayed:

spadam szykować się do snu, jutro ide do szefa zagadać co z moją podwyżką, jak nie to rzucam papierami :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nauczcie sie cytować jeden z drugim :tongue4::polew:

Dobrze mówisz Stan! :good:

ale im pojechałem :decayed:

spadam szykować się do snu, jutro ide do szefa zagadać co z moją podwyżką, jak nie to rzucam papierami :polew:

Przygotuj sobie mowę! :kox:
Opublikowano
:hi: co za dzień :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

:hi: co za dzień :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:hi: Co tam Krolu?
Opublikowano

:hi: co za dzień :wallbash: :wallbash: :wallbash:

więcej optymizmu :naughty:

narka Pany :hi:

Opublikowano

:hi: co za dzień :wallbash: :wallbash: :wallbash:

więcej optymizmu :naughty:

narka Pany :hi:

Oby Ci się przyśniła mowa! :hi:
Opublikowano

:hi: co za dzień :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:hi: Co tam Krolu?

szkoła ... męczy ... :wallbash:
Opublikowano

nauczcie sie cytować jeden z drugim :tongue4::polew:

Dobrze mówisz Stan! :good:

ale im pojechałem :decayed:

spadam szykować się do snu, jutro ide do szefa zagadać co z moją podwyżką, jak nie to rzucam papierami :polew:

powodzenia zycze ci zeby ci podniósł kase o 100% wiecej optymizmu :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: co za dzień :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:hi: Co tam Krolu?

szkoła ... męczy ... :wallbash:

Dobrze, że mam to już za sobą! Ale czasem też dostawałem kur...!!! :evil:
Opublikowano

:hi: co za dzień :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:hi: Co tam Krolu?

szkoła ... męczy ... :wallbash:

Dobrze, że mam to już za sobą! Ale czasem też dostawałem kur...!!! :evil:

ja dostaje tak średnio co pół roku jak się sesja zaczyna...
Opublikowano

:hi: co za dzień :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:hi: Co tam Krolu?

szkoła ... męczy ... :wallbash:

Dobrze, że mam to już za sobą! Ale czasem też dostawałem kur...!!! :evil:

ja dostaje tak średnio co pół roku jak się sesja zaczyna...

To normalny objaw! :wink4:
Opublikowano
  • Autor

na tym filmiku z wyścigów miażdży ta corveta z 2.56 , jak jej d*pa latała na boki :shocked:

Opublikowano

Bylczas vs gwint 1:0 dla Bulczasa :naughty:

Zrobiłem też jedną tylną lampę i jak dla jest fajnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Bylczas vs gwint 1:0 dla Bulczasa :naughty:

Zrobiłem też jedną tylną lampę i jak dla jest fajnie :wink4:

masz jakąś fotke lampy i auta jak siedzi ?

bo ja mam dla Ciebie jedną fotke :naughty: zaraz wrzuce :decayed:

Opublikowano

Bylczas vs gwint 1:0 dla Bulczasa :naughty:

Zrobiłem też jedną tylną lampę i jak dla jest fajnie :wink4:

masz jakąś fotke lampy i auta jak siedzi ?

bo ja mam dla Ciebie jedną fotke :naughty: zaraz wrzuce :decayed:

Właśnie nie mam bo telefon mi siadł :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:43_________________________________________________Jaką masz dla mnie fotkę :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Jaką masz dla mnie fotkę :gwizdanie:

za***istych szprychowych felg , normalnie jak je zobaczyłem to :slina:

7eb7f96afe1a00c9.jpg

Opublikowano
:hi: z Wieczora.. pozapier.. autobaną i mi sie pływak zawiesił w baku bo zatankowałem 3 litry i kontrolka zgasła dopiero na pierwszej dziurze ajuż myślałem że mi sie wir w baku zrobił :polew:
Opublikowano

Jaką masz dla mnie fotkę :gwizdanie:

za***istych szprychowych felg , normalnie jak je zobaczyłem to :slina:

7eb7f96afe1a00c9.jpg

Może zdjęcie nie oddaje efektu ale nie podobają mi się :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:48_________________________________________________Keżor pomógłbyś mi kiedyś ten dach zrobić :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:51_________________________________________________Siema Kanar zdecydowałeś się już na amory jakieś :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Jaką masz dla mnie fotkę :gwizdanie:

za***istych szprychowych felg , normalnie jak je zobaczyłem to :slina:

7eb7f96afe1a00c9.jpg

Może zdjęcie nie oddaje efektu ale nie podobają mi się :gwizdanie:

były w polerce , a zdjęcie jest z lampą w czasie deszczu , ale naprawde , za***iste felgi :kox:

podjedź sobie w sosnowcu pod Hotel Aria , może jeszcze stoi ten merc (koło maka) [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:52_________________________________________________

Keżor pomógłbyś mi kiedyś ten dach zrobić :gwizdanie:

no to wpadaj do mnie i rezamy , jutro możesz :naughty: chyba , że pojadymy na siłke do koksa , ale do popołudnia jestem w chacie :decayed:
Opublikowano

no to wpadaj do mnie i rezamy , jutro możesz :naughty: chyba , że pojadymy na siłke do koksa , ale do popołudnia jestem w chacie :decayed:

Bardziej by mi pasował poniedziałek co Ty na to?? Jutro rano jestem i tak w pracy :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:55_________________________________________________Felgi widziałem na allegro nawet z sosnowca były. Na żywo nie widziałem ale na pewno robią robotę :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.