Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra spadam na w wódkę postaram się jutro zameldować na 8 w SG jakby mnie nie było zarezerwujecie mi miejsce :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra spadam na w wódkę postaram się jutro zameldować na 8 w SG jakby mnie nie było zarezerwujecie mi miejsce :gwizdanie:

musisz być, z rezerwacją może być ciężko :wink4:

Opublikowano

Dobra spadam na w wódkę postaram się jutro zameldować na 8 w SG jakby mnie nie było zarezerwujecie mi miejsce :gwizdanie:

no jak teraz zaczniesz pić to nie wróże szybkiego przebudzenia, chyba, że robicie flaszkę na czterech i nyny :polew:

Opublikowano

Dobra spadam na w wódkę postaram się jutro zameldować na 8 w SG jakby mnie nie było zarezerwujecie mi miejsce :gwizdanie:

no jak teraz zaczniesz pić to nie wróże szybkiego przebudzenia, chyba, że robicie flaszkę na czterech i nyny :polew:

Mamy dwie flaszki na 2 plus dwie laski :wink4: Kurde no może dam jakoś radę :gwizdanie: Chociaż tak z godzinę trzymajcie :rolleyes:
Opublikowano

to ja zabiorę brykiet :gwizdanie:

potrzebna jeszcze rozpałka :)

rozpalke ma gregor ta ktora wczoraj kupilem i przyprawe do grila :wink4:

Opublikowano

Dobra spadam na w wódkę postaram się jutro zameldować na 8 w SG jakby mnie nie było zarezerwujecie mi miejsce :gwizdanie:

no jak teraz zaczniesz pić to nie wróże szybkiego przebudzenia, chyba, że robicie flaszkę na czterech i nyny :polew:

Mamy dwie flaszki na 2 plus dwie laski :wink4: Kurde no może dam jakoś radę :gwizdanie: Chociaż tak z godzinę trzymajcie :rolleyes:

Monika niech prowadzi :gwizdanie:

:polew:

oo dzięki Diman

Opublikowano

Dobra spadam na w wódkę postaram się jutro zameldować na 8 w SG jakby mnie nie było zarezerwujecie mi miejsce :gwizdanie:

no jak teraz zaczniesz pić to nie wróże szybkiego przebudzenia, chyba, że robicie flaszkę na czterech i nyny :polew:

Mamy dwie flaszki na 2 plus dwie laski :wink4: Kurde no może dam jakoś radę :gwizdanie: Chociaż tak z godzinę trzymajcie :rolleyes:

Monika niech prowadzi :gwizdanie:

:polew:

oo dzięki Diman

Ta chyba trolejbusa :polew: :polew:
Opublikowano

to nie pij, dla mnie prosta sprawa :decayed:

lecę się kąpać i spać :)

Opublikowano

Wypiję killka kielonów i też idę w kimę :hi:

Opublikowano

ja też zawijam do jutra :kox:

Opublikowano

Halo!? A jakbym dojechał później to jak z miejscem? :mysli:

Opublikowano
:hi: potrzebuje króciec... musze chyba wymienić bo mi jednak płyn chłodzący spierdziela powolutku....
Opublikowano

:hi: potrzebuje króciec... musze chyba wymienić bo mi jednak płyn chłodzący spierdziela powolutku....

to kup :naughty:
Opublikowano

Krolu Ty jedziesz jutro do K.Ś.?

Opublikowano

Krolu Ty jedziesz jutro do K.Ś.?

:no: :no: ;( - szkoła
Opublikowano

no tylko kurcze bym chcial jakiś numer części bo sam nie mam ETKI a goście z Getem mi chcą pomóc....

Opublikowano

Krolu Ty jedziesz jutro do K.Ś.?

:no: :no: ;( - szkoła

No ja też nie wiem czy się ogarnę bo jestem teraz w pracy! :disgust:

no tylko kurcze bym chcial jakiś numer części bo sam nie mam ETKI a goście z Getem mi chcą pomóc....

Napisz kolego w dziale części i poproś o numer części. :cool1:
Opublikowano

:hi: potrzebuje króciec... musze chyba wymienić bo mi jednak płyn chłodzący spierdziela powolutku....

to kup :naughty:

k**wa dokładnie, od razu mi to przyszło do głowy :good:

Opublikowano

Wybierałem się jutro do K.Ś. ale wyjeźdzam do Prado o 11:00 :disgust:

Wróce dopiero w środe także na spocie mnie nie będzie w wtorek :wink4:

Także żegnam się z wami do środy ;(

Opublikowano

:hi: potrzebuje króciec... musze chyba wymienić bo mi jednak płyn chłodzący spierdziela powolutku....

to kup :naughty:

ku***a dokładnie, od razu mi to przyszło do głowy :good:

:polew: :polew:

Miszka nie wiesz jak będzie tam z miejscem jakbym przyjechał później do K.Ś.? :mysli:[br]Dopisany: 29 Maj 2010, 23:09_________________________________________________

Wybierałem się jutro do K.Ś. ale wyjeźdzam do Prado o 11:00 :disgust:

Wróce dopiero w środe także na spocie mnie nie będzie w wtorek :wink4:

Także żegnam się z wami do środy ;(

No to trzymaj się! Szerokiej drogi!
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.