Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mario, jak masz nick na zbiorniku? :mysli:

Bo od Kędziora i Miszki już znam :decayed:

chcesz go zaprosić do znajomych na zbiorniku?? :polew:

dewiantów nie zapraszam :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keżorek, wyczaiłem co mi tak wali z tyłu :gwizdanie:

ta tuleja z górnego wahacza, czyli koszt 100 zł, dobrze że nie amorki, bo nowe blisteiny b8 kosztują 1000 zł więcej :rolleyes:

noo i nie pomalowałem zacisków, za 2 godzinki spadam na spotkanie klasowe :decayed:

będzie słabo, bardzo słabo :decayed:

Opublikowano

będzie słabo, bardzo słabo :decayed:

niech moc bedzie z toba

Opublikowano

będzie słabo, bardzo słabo :decayed:

niech moc bedzie z toba

życzę Ci tego samego :naughty:

Opublikowano

:hi:

siema leniu :tongue4::decayed:

dlaczemu leniu?

wczoraj, przez Basie znowu musiałem pić piwo :cool1:

dlatego leniu bo nie poszedłeś do pracy dzisiaj :tongue4: i nie zatankowalem mojej fury ;( ale ze to sobota to wybaczam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No jak zawsze organizacja do d*py :thumbdown:

ja się dostosuję, tymczasem idę zdychać na łóźko bo mnie wszystko nawala;/

a już myślałem , żeś taki Twardziel :decayed:

ja dziś zaliczyłem ścianke :naughty: a teraz ide na obiad i spotkać sie z Female.gif:naughty:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 16:18_________________________________________________a w ogóle to przybył mi nowy króliczek do kolekcji w podpisie :kox:

|

|

|

\| /

mniej więcej tutaj \/

Opublikowano

Spiż spontan wbijać :wink4:

Opublikowano

Spiż spontan wbijać :wink4:

:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 20:52_________________________________________________coś mało chętnych - uruchomcie komórki :gwizdanie:
Opublikowano

Mario, jak masz nick na zbiorniku? :mysli:

Bo od Kędziora i Miszki już znam :decayed:

Stan ale ja nie wiem co to zbiornik.... :wallbash:

Ale zaraz wyczaje... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Spiż spontan wbijać :wink4:

ja gadałem z Krolem i mu mówiłem , że ide , ale wróciłem do domu , usiadłem se i uświadomiłem se , że jestem se za***iście wyjebany po dzisiejszym dniu :thumbdown: także bawcie sie jak damy beze mnie :good:
Opublikowano

Ja też raczej nie dam rady bo muszę jutro rano wstać :gwizdanie:

Opublikowano

wbijajcie mamy palenie, ok Bulczas to my bierzemy Monike hehe

Opublikowano

no i jak ja jeszcze napiszę, że nie idę bo po podliczeniu kasy i rzuceniu okiem na konto wyglądałem mniej więcej tak: :zemdlal: - to mnie Basia zabije ;/ [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 21:17_________________________________________________

wbijajcie mamy palenie,

:slina:
Opublikowano

Krolu nie pier**l wbijaj

Opublikowano

wbijajcie mamy palenie, ok Bulczas to my bierzemy Monike hehe

No jak się zgodzi to proszę bardzo :kox:
Opublikowano

wbijajcie mamy palenie, ok Bulczas to my bierzemy Monike hehe

No jak się zgodzi to proszę bardzo :kox:

stary, ona już dawno sie zgodziła :cool1:

Opublikowano

wbijajcie mamy palenie, ok Bulczas to my bierzemy Monike hehe

No jak się zgodzi to proszę bardzo :kox:

stary, ona już dawno sie zgodziła :cool1:

Yhy :gwizdanie:
Opublikowano

wbijajcie mamy palenie, ok Bulczas to my bierzemy Monike hehe

No jak się zgodzi to proszę bardzo :kox:

stary, ona już dawno sie zgodziła :cool1:

Yhy :gwizdanie:

tak se wmawiaj :naughty::tongue4:
Opublikowano

także tego :gwizdanie:

OrDL0.jpg

6nh_A.jpg

k242S.jpg

GMVrA.jpg

Opublikowano

Ale pustka wszyscy poszli albo się bawić albo śpią :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.