Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Killerów dwóch leci :banan3: :banan3: :banan3:

Opublikowano

możesz tam mieć swoją złota kolekcję :naughty:

chodzi ci o same zdjęcia chyba :polew:

Killerów dwóch leci :banan3: :banan3: :banan3:

my już oglądamy ze Stanem :decayed:

Opublikowano

możesz tam mieć swoją złota kolekcję :naughty:

chodzi ci o same zdjęcia chyba :polew:

Killerów dwóch leci :banan3: :banan3: :banan3:

my już oglądamy ze Stanem :decayed:

Wąski jestem :kox: :kox:
Opublikowano

Wąski jestem :kox: :kox:

widzę :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

możesz tam mieć swoją złota kolekcję :naughty:

chodzi ci o same zdjęcia chyba :polew:

Killerów dwóch leci :banan3: :banan3: :banan3:

my już oglądamy ze Stanem :decayed:

Wąski jestem :kox: :kox:

widzę :polew:

Opublikowano

szisza bul bul bul :gwizdanie:

ryba ojczyzna cie wzywa :polew:

Opublikowano

wyjmie mi ktoś kule jak dr. Queen :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

wyjmie mi ktoś kule jak dr. Queen :kox: :kox: :kox:

leć po łiski hehehe
Opublikowano

wyjmie mi ktoś kule jak dr. Queen :kox: :kox: :kox:

leć po łiski hehehe

:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

dobry wieczór :)

znaleziono czarną czapeczkę z napisem WARKA :gwizdanie:

cena wywoławcza 5 zeta :decayed:

Opublikowano

dobry wieczór :)

znaleziono czarną czapeczkę z napisem WARKA :gwizdanie:

cena wywoławcza 5 zeta :decayed:

jupiiii :dance: :dance: gdzie była?? :decayed:
Opublikowano
:hi: Ale dziś h*jowy dzień. Nie dość że pół dnia straciłem bo mi baba się wjebała w tylny bok auta i ponad godzinę czekałem na policję to h*j z autem ale mam zrysaną całą felgę i nie wiadomo czy nie jest krzywa j**ane babsko jeszcze mi będzie wmawiać że moja wina :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

:hi: Ale dziś h*jowy dzień. Nie dość że pół dnia straciłem bo mi baba się wjebała w tylny bok auta i ponad godzinę czekałem na policję to h*j z autem ale mam zrysaną całą felgę i nie wiadomo czy nie jest krzywa j**ane babsko jeszcze mi będzie wmawiać że moja wina :wallbash: :wallbash:

o ciul :wallbash: :wallbash: ale policja orzekła jej winę i dała jej mandat ?
Opublikowano

bo mi baba się wjebała w tylny bok auta

o fak :confused4: bardzo ci dupła?? :wallbash:

ahh łimen :disgust:

Opublikowano

No szkód ogólnie nie ma dużych tylko ta felga mnie boli ;( No oczywiście że policja orzekła jej winę i dostała mandat nawet się śmiali z niej bo tak by mi dała kasę i po krzyku a tak punkty mandat i utrata zniżek z oc

Opublikowano

No szkód ogólnie nie ma dużych tylko ta felga mnie boli ;( No oczywiście że policja orzekła jej winę i dostała mandat nawet się śmiali z niej bo tak by mi dała kasę i po krzyku a tak punkty mandat i utrata zniżek z oc

łączymy sie z Tobą w bólu..... :confused4: najwazniejsze że przyjęła mandat :chytry:

Opublikowano

Jak myślicie ile wyrwę z PZU za tylni zderzak, felgę, i błotnik :naughty:

Opublikowano

Jak myślicie ile wyrwę z PZU za tylni zderzak, felgę, i błotnik :naughty:

na zator bedzie jak w znalazł :gwizdanie:

:wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.