Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak myślicie ile wyrwę z PZU za tylni zderzak, felgę, i błotnik :naughty:

na zator bedzie jak w znalazł :gwizdanie:

:wink4:

Chyba no mody jak znalazł :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak myślicie ile wyrwę z PZU za tylni zderzak, felgę, i błotnik :naughty:

na zator bedzie jak w znalazł :gwizdanie:

:wink4:

do zatoru to może zdołają mu zrobić oględziny :cool1:

Opublikowano

Jak myślicie ile wyrwę z PZU za tylni zderzak, felgę, i błotnik :naughty:

z 500zł to dadzą :polew::wink4:
Opublikowano

Tak to wygląda

SvY2S.jpg

a3bii.jpg

Opublikowano

Tak to wygląda

SvY2S.jpg

a3bii.jpg

ee myślałem że gorzej :wink4: niejest źle, jedynie ta fela :mysli: ale chyba jej niepowinno nic być
Opublikowano

Tak to wygląda

SvY2S.jpg

a3bii.jpg

luzik, nie ma źle....... z felą raczej nie ma nic poważnego, a zderzak Ci przelakierują :wink4:

Opublikowano

Tak to wygląda

SvY2S.jpg

a3bii.jpg

ee myślałem że gorzej :wink4: niejest źle, jedynie ta fela :mysli: ale chyba jej niepowinno nic być

No o felgę najbardziej mi chodzi bo zderzak i tak był do malowania :tongue4: Może zrobię jakieś większe szkody Stanley doradź bo masz w tym wprawę :decayed:
Opublikowano

Tak to wygląda

SvY2S.jpg

a3bii.jpg

ee myślałem że gorzej :wink4: niejest źle, jedynie ta fela :mysli: ale chyba jej niepowinno nic być

No o felgę najbardziej mi chodzi bo zderzak i tak był do malowania :tongue4: Może zrobię jakieś większe szkody Stanley doradź bo masz w tym wprawę :decayed:

może Stanleya sie nie radź, bo my ze swoją szkodą do sądu idziemy :wallbash:

Opublikowano

Tak to wygląda

SvY2S.jpg

a3bii.jpg

ee myślałem że gorzej :wink4: niejest źle, jedynie ta fela :mysli: ale chyba jej niepowinno nic być

No o felgę najbardziej mi chodzi bo zderzak i tak był do malowania :tongue4: Może zrobię jakieś większe szkody Stanley doradź bo masz w tym wprawę :decayed:

może Stanleya sie nie radź, bo my ze swoją szkodą do sądu idziemy :wallbash:

A co domyślili się :shocked:
Opublikowano

Tak to wygląda

SvY2S.jpg

a3bii.jpg

ee myślałem że gorzej :wink4: niejest źle, jedynie ta fela :mysli: ale chyba jej niepowinno nic być

No o felgę najbardziej mi chodzi bo zderzak i tak był do malowania :tongue4: Może zrobię jakieś większe szkody Stanley doradź bo masz w tym wprawę :decayed:

może Stanleya sie nie radź, bo my ze swoją szkodą do sądu idziemy :wallbash:

A co domyślili się :shocked:

nie, ale pocieli faktury z serwisu :disgust:

Opublikowano

Tak to wygląda

SvY2S.jpg

a3bii.jpg

ee myślałem że gorzej :wink4: niejest źle, jedynie ta fela :mysli: ale chyba jej niepowinno nic być

No o felgę najbardziej mi chodzi bo zderzak i tak był do malowania :tongue4: Może zrobię jakieś większe szkody Stanley doradź bo masz w tym wprawę :decayed:

może Stanleya sie nie radź, bo my ze swoją szkodą do sądu idziemy :wallbash:

A co domyślili się :shocked:

nie, ale pocieli faktury z serwisu :disgust:

A no to jakoś się wyjaśni na pewno :wink4:
Opublikowano

Bulczas, chyba czułeś podczas jazdy czy felga bije czy nie :rolleyes:

aaa i zderzak to Ci polakierują, więc ja bym na więcej jak 6 stówek nie liczył :gwizdanie:

Opublikowano

Tak to wygląda

SvY2S.jpg

a3bii.jpg

ee myślałem że gorzej :wink4: niejest źle, jedynie ta fela :mysli: ale chyba jej niepowinno nic być

No o felgę najbardziej mi chodzi bo zderzak i tak był do malowania :tongue4: Może zrobię jakieś większe szkody Stanley doradź bo masz w tym wprawę :decayed:

może Stanleya sie nie radź, bo my ze swoją szkodą do sądu idziemy :wallbash:

A co domyślili się :shocked:

nie, ale pocieli faktury z serwisu :disgust:

A no to jakoś się wyjaśni na pewno :wink4:

myślę że sprawa ewidentnie jest do wygrania, ale trzeba sie teraz trochę z tym pobujać

...ale nie ma źle, żadna lokata nie ma takich odsetek, jak przeterminowane odszkodowania :gwizdanie:

Opublikowano

Bulczas, chyba czułeś podczas jazdy czy felga bije czy nie :rolleyes:

aaa i zderzak to Ci polakierują, więc ja bym na więcej jak 6 stówek nie liczył :gwizdanie:

No to jest tylnia to tak nie czuć też, podjadę jutro sprawdzić. No na takie coś liczę :wink4: A za felgę mi nic nie zwrócą :gwizdanie:
Opublikowano

Bulczas, chyba czułeś podczas jazdy czy felga bije czy nie :rolleyes:

aaa i zderzak to Ci polakierują, więc ja bym na więcej jak 6 stówek nie liczył :gwizdanie:

pucol jakie 600 jak ma dwa elementy do malowania i felga rowniez czyli wiecej :wink4:

Opublikowano

Bulczas, chyba czułeś podczas jazdy czy felga bije czy nie :rolleyes:

aaa i zderzak to Ci polakierują, więc ja bym na więcej jak 6 stówek nie liczył :gwizdanie:

No to jest tylnia to tak nie czuć też, podjadę jutro sprawdzić. No na takie coś liczę :wink4: A za felgę mi nic nie zwrócą :gwizdanie:

jak felga będzie krzywa to tak, ale tam masz tylko zadrapanie, więc wątpię że coś więcej z tego będzie

Diman wiesz jak to jest z tymi wycenami :gwizdanie:

Opublikowano

Bulczas, chyba czułeś podczas jazdy czy felga bije czy nie :rolleyes:

aaa i zderzak to Ci polakierują, więc ja bym na więcej jak 6 stówek nie liczył :gwizdanie:

No to jest tylnia to tak nie czuć też, podjadę jutro sprawdzić. No na takie coś liczę :wink4: A za felgę mi nic nie zwrócą :gwizdanie:

jak felga będzie krzywa to tak, ale tam masz tylko zadrapanie, więc wątpię że coś więcej z tego będzie

Diman wiesz jak to jest z tymi wycenami :gwizdanie:

ano wiem ale felga jest do malowania wiec pewnie mu to policza jako element

Opublikowano

Zobaczymy jak to będzie :gwizdanie:

Opublikowano

Zobaczymy jak to będzie :gwizdanie:

a u kogo baba ma ubezpieczenie :mysli:

Opublikowano

Zobaczymy jak to będzie :gwizdanie:

a u kogo baba ma ubezpieczenie :mysli:

Hmm chyba w PZU
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.