Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zobaczymy jak to będzie :gwizdanie:

a u kogo baba ma ubezpieczenie :mysli:

Hmm chyba w PZU

to nie wiesz u kogo :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zobaczymy jak to będzie :gwizdanie:

a u kogo baba ma ubezpieczenie :mysli:

Hmm chyba w PZU

nie ma źle... oni teraz są zawaleni szkodami majątkowymi i takie pierdki wypłacają od ręki :wink4:

Opublikowano

Zobaczymy jak to będzie :gwizdanie:

a u kogo baba ma ubezpieczenie :mysli:

Hmm chyba w PZU

to nie wiesz u kogo :cool1:

Policja mi powiedziała że mam iść do PZU :kox:
Opublikowano

Zobaczymy jak to będzie :gwizdanie:

a u kogo baba ma ubezpieczenie :mysli:

Hmm chyba w PZU

to nie wiesz u kogo :cool1:

Policja mi powiedziała że mam iść do PZU :kox:

to do nich dzwon na infolinie i umow sie na wycene przez telefon :wink4:

Opublikowano

Zobaczymy jak to będzie :gwizdanie:

a u kogo baba ma ubezpieczenie :mysli:

Hmm chyba w PZU

to nie wiesz u kogo :cool1:

Policja mi powiedziała że mam iść do PZU :kox:

a tam sobie usiądziesz, weźmiesz telefon i będziesz nawijał o szkodzie :decayed:

mi się udało i wycenę miałem od razu na miejscu, bo rzeczoznawca miał chwilę czasu :rolleyes:

Opublikowano

zbieram się w wyrko nareczka :hi:

Opublikowano

ja uciekam ...

dobrej nocki Panowie :oczko:

Opublikowano

Dzięki za info to nie będę jechał tylko zadzwonię :wink4:

Opublikowano

Zobaczymy jak to będzie :gwizdanie:

a u kogo baba ma ubezpieczenie :mysli:

Hmm chyba w PZU

to nie wiesz u kogo :cool1:

Policja mi powiedziała że mam iść do PZU :kox:

a nie boli cię coś ? bo by było na turbo z awx'a i fmica :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Narka wszystkim :hi:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 22:11_________________________________________________

Zobaczymy jak to będzie :gwizdanie:

a u kogo baba ma ubezpieczenie :mysli:

Hmm chyba w PZU

to nie wiesz u kogo :cool1:

Policja mi powiedziała że mam iść do PZU :kox:

a nie boli cię coś ? bo by było na turbo z awx'a i fmica :decayed: :decayed: :decayed:

Turbo już jest :kox:
Opublikowano

no to na co innego :D

Opublikowano

czołem....wszystkim....mam pięknie podświetlona tablicę :naughty:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 22:16_________________________________________________

Zobaczymy jak to będzie :gwizdanie:

a u kogo baba ma ubezpieczenie :mysli:

Hmm chyba w PZU

to nie wiesz u kogo :cool1:

Policja mi powiedziała że mam iść do PZU :kox:

a tam sobie usiądziesz, weźmiesz telefon i będziesz nawijał o szkodzie :decayed:

mi się udało i wycenę miałem od razu na miejscu, bo rzeczoznawca miał chwilę czasu :rolleyes:

uderz z rekalmówką z wypełnieniem.... więcej Ci przyzna do wyplaty ;) autopsja.... :naughty:

Opublikowano

znajomy poszedl do firmy, ktora zajmuje sie wyludzaniem kasy z ubezpieczalni :naughty:

najpierw zarobil na nowy motor, pozniej na motorze mial wypadek i w sumie zarobil tez na nowe auto :shocked:

ponad 2 lata dostawal kase :wink4:

Opublikowano

Tzieland :hi: "koope lat" pozdro brahu :kox: co tam nad słoną wodą słychać??

Opublikowano

znajomy poszedl do firmy, ktora zajmuje sie wyludzaniem kasy z ubezpieczalni :naughty:

najpierw zarobil na nowy motor, pozniej na motorze mial wypadek i w sumie zarobil tez na nowe auto :shocked:

ponad 2 lata dostawal kase :wink4:

że jak ????

Opublikowano

:hi: z rana

i znowu cały tydzień trzeba dupać na nowego matiza :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

Stan , nie ma już matizów , jak już to dupasz na nowego Sparka :decayed:

Opublikowano

:hi:

dzis pierwszy dzien urlopu :decayed:

wlasnie weszlem w posiadanie nagrania z ostatniej imprezy u Miszki :decayed:

http://www.internetshouldbeillegal.com/

Opublikowano

:hi:

dzis pierwszy dzien urlopu :decayed:

wlasnie weszlem w posiadanie nagrania z ostatniej imprezy u Miszki :decayed:

http://www.internetshouldbeillegal.com/

Arek... :shocked:

Opublikowano
  • Autor

se k**wa włączyłem :sick3::thumbdown::disgust::bag::no4: :?: :!: :ban::fool::wtf::think2::OMG: :bicz3: :bicz::shocked::kwasny::wallbash::sick3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.