Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma takich słów które by obraziły Twoje padło

Misiaczku wyluzuj... :cool1:

poza tym ja znam np. mój ADR jeździ lepiej od Twojego AFF-a :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ma takich słów które by obraziły Twoje padło

Misiaczku wyluzuj... :cool1:

poza tym ja znam np. mój ADR jeździ lepiej od Twojego AFF-a :naughty:

chodziło mi o to, że to takie dno że szkoda gadać :naughty::tongue4:

Opublikowano

nie ma takich słów które by obraziły Twoje padło

Misiaczku wyluzuj... :cool1:

poza tym ja znam np. mój ADR jeździ lepiej od Twojego AFF-a :naughty:

chodziło mi o to, że to takie dno że szkoda gadać :naughty::tongue4:

ale jak lata :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

no to w takim razie szybkie pytanie do tych co maja przedlifty :evil:

jak sa te klapki na tyle to praktycznie nie moge ich domknac :mysli: czy to dlatego, ze uszczelki sa jeszcze nie wyrobione czy jest jakis inny powod

Opublikowano
  • Autor

no to w takim razie szybkie pytanie do tych co maja przedlifty :evil:

jak sa te klapki na tyle to praktycznie nie moge ich domknac :mysli: czy to dlatego, ze uszczelki sa jeszcze nie wyrobione czy jest jakis inny powod

za mało koksisz :kox: ciśnij na siłe , uszczelka jest za nowa , depo tak mają :decayed:

Krolu , pamiętasz jak rodzinka pojechała nad morze ?

"Dziś przez przypadek podsłuchałem dyskusję moich rodziców, na temat tego, czy jestem wystarczająco odpowiedzialny, aby zostawić mnie samego w domu na 2 dni. Po chwili rodzice stwierdzili, że w sumie jestem zbyt mało popularny żebym był w stanie zorganizować w domu grubą imprezę i na tyle nieatrakcyjny, że nie dam rady w 2 dni znaleźć żadnej laski, która chciałaby się ze mną przespać. YAFUD"

:polew::tongue4:

Opublikowano

za duzo konia wale i mi w bicepsie spadlo :polew:

Opublikowano

no to w takim razie szybkie pytanie do tych co maja przedlifty :evil:

jak sa te klapki na tyle to praktycznie nie moge ich domknac :mysli: czy to dlatego, ze uszczelki sa jeszcze nie wyrobione czy jest jakis inny powod

za mało koksisz :kox: ciśnij na siłe , uszczelka jest za nowa , depo tak mają :decayed:

Krolu , pamiętasz jak rodzinka pojechała nad morze ?

"Dziś przez przypadek podsłuchałem dyskusję moich rodziców, na temat tego, czy jestem wystarczająco odpowiedzialny, aby zostawić mnie samego w domu na 2 dni. Po chwili rodzice stwierdzili, że w sumie jestem zbyt mało popularny żebym był w stanie zorganizować w domu grubą imprezę i na tyle nieatrakcyjny, że nie dam rady w 2 dni znaleźć żadnej laski, która chciałaby się ze mną przespać. YAFUD"

:polew::tongue4:

dobrze, że tej imprezy nie było.. bo czuje, że byśmy dostali w łeb pod mega... :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

za duzo konia wale i mi w bicepsie spadlo :polew:

jeebany :decayed:

Opublikowano

no to w takim razie szybkie pytanie do tych co maja przedlifty :evil:

jak sa te klapki na tyle to praktycznie nie moge ich domknac :mysli: czy to dlatego, ze uszczelki sa jeszcze nie wyrobione czy jest jakis inny powod

tak jak napisał Keżor więcej siły :wink4: tylko uważaj żebyś zaczepów nie urwał :decayed:
Opublikowano

za duzo konia wale i mi w bicepsie spadlo :polew:

Ale za to jakie przedramie.... :gwizdanie:

Opublikowano

kolego od walenia konia to się mięśnie karku wyrabiaja bo sie non stop rozgladasz czy nikt nie idzie

Opublikowano

kark to mam wielki jak moja mebloscianka :kox: refleks mam jak u pieska preriowego :kox: przedramie jak u terminatora :kox: a glupiego plastiku nie moge docisnac :decayed:

Opublikowano

lecę spać narka :hi:

Opublikowano

lecę spać narka :hi:

:hi:

Opublikowano

Jest tu ktoś jeszcze? :naughty:

Opublikowano

Jest tu ktoś jeszcze? :naughty:

znów zadajesz to durne pytanie :lol1:

Opublikowano

Jest tu ktoś jeszcze? :naughty:

znów zadajesz to durne pytanie :lol1:

A Ty na mój post odpowiadasz... :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano

Jest tu ktoś jeszcze? :naughty:

znów zadajesz to durne pytanie :lol1:

:think2::cool1:

Opublikowano

Akjam rozloz sobie wyrko i idz spac :wink4:

Opublikowano

akjam jak tam moja dokladka do zderzaka :naughty: albo juz nie moja ;([br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 23:40_________________________________________________dobra ludziska spadm spac bo juz sie zdziabke pozno zrobilo :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.