Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Krolu a ty dalej nie znalazłeś kabli?

no gdzieś ty je posiał? :tongue4:

te od Pucka ? ja nie wiem kaj sąąąą :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: mnie tam pogoda pasi , lepiej tak niż ten zjebany deszcz co leciał :thumbdown:

Tzieland , ładnie żeś pojechał na battalionie :notworthy: Tyś był zawsze w gorącej wodzie kąpany , wiedziałem że wybuchnie między Tobą a Somesem , tylko musiało zaiskrzyć :kox:

ale to bylo wogole niepotrzebne :kwasny: i przez to mam narzucona cenzure totalna :decayed: ale fakt, troche sie zaiskrzylo :evil: ale zrozumialem, ze dopoki nie bede mial mega pomodzonego auta nie mam po co sie tam odzywac :confused4::decayed::kox:

Opublikowano

żuberek z lodóweczki o taa to jest too :kox:

Ale chyba masz do tego, jakby to powiedzieć, Predyspozycje :decayed:

:polew:

jak każdy :wink4:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 20:40_________________________________________________Kasztelan widzę cie :tongue4:

Opublikowano

siema z wieczora

od dwóch dni nie ma kasztelanów :disgust:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 20:55_________________________________________________

:bry: mnie tam pogoda pasi , lepiej tak niż ten zjebany deszcz co leciał :thumbdown:

Tzieland , ładnie żeś pojechał na battalionie :notworthy: Tyś był zawsze w gorącej wodzie kąpany , wiedziałem że wybuchnie między Tobą a Somesem , tylko musiało zaiskrzyć :kox:

ale to bylo wogole niepotrzebne :kwasny: i przez to mam narzucona cenzure totalna :decayed: ale fakt, troche sie zaiskrzylo :evil: ale zrozumialem, ze dopoki nie bede mial mega pomodzonego auta nie mam po co sie tam odzywac :confused4::decayed::kox:

.... im w dupęę :decayed:

Opublikowano

siema z wieczora

od dwóch dni nie ma kasztelanów :disgust:

hehe a u mnie w sklepie są :decayed: przynajmniej wczoraj były :decayed:

Opublikowano

siema z wieczora

od dwóch dni nie ma kasztelanów :disgust:

hehe a u mnie w sklepie są :decayed: przynajmniej wczoraj były :decayed:

:slina:

Opublikowano

siema z wieczora

od dwóch dni nie ma kasztelanów :disgust:

hehe a u mnie w sklepie są :decayed: przynajmniej wczoraj były :decayed:

:slina:

takkże tegoo [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 21:01_________________________________________________idę się położyć bo mi się chce spać :hi: narka
Opublikowano
bańke ropy

mam dużą banke BIO wiec ci odleje :decayed:

Opublikowano

jeszcze tylko piątek.... sobota... i niedziela wolna :disgust::sick3:

Opublikowano
  • Autor
bańke ropy

mam dużą banke BIO wiec ci odleje :decayed:

a feeeee :sick3:
Opublikowano

postanowiłem wysączyć jeszcze jednego browara więc jeszcze nieposzedłem spać :decayed:

Opublikowano

panowie szybkie pytanie, cieknie jakiś smar albo olej z gumy przy półośce która dochodzi do koła, jakie to mogą być opcje ? jadę jutro w trasę a dziś jak czyściłem furkę w środku zobaczyłem że mam nadkole z przodu ufajdane :(

Opublikowano

panowie szybkie pytanie, cieknie jakiś smar albo olej z gumy przy półośce która dochodzi do koła, jakie to mogą być opcje ? jadę jutro w trasę a dziś jak czyściłem furkę w środku zobaczyłem że mam nadkole z przodu ufajdane :(

pęknięta osłona przegubu :gwizdanie:
Opublikowano

panowie szybkie pytanie, cieknie jakiś smar albo olej z gumy przy półośce która dochodzi do koła, jakie to mogą być opcje ? jadę jutro w trasę a dziś jak czyściłem furkę w środku zobaczyłem że mam nadkole z przodu ufajdane :(

obstawiam że to będzie cieknący olej/smar z gumy przy półośce która dochodzi do koła :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: władca postów i niewiesz?? :tongue4:

dobra browar wypity więc idę spać :hi:

Opublikowano

panowie szybkie pytanie, cieknie jakiś smar albo olej z gumy przy półośce która dochodzi do koła, jakie to mogą być opcje ? jadę jutro w trasę a dziś jak czyściłem furkę w środku zobaczyłem że mam nadkole z przodu ufajdane :(

pęknięta osłona przegubu :gwizdanie:

albo przegub, półośka ? czy raczej nie ? [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 22:31_________________________________________________

panowie szybkie pytanie, cieknie jakiś smar albo olej z gumy przy półośce która dochodzi do koła, jakie to mogą być opcje ? jadę jutro w trasę a dziś jak czyściłem furkę w środku zobaczyłem że mam nadkole z przodu ufajdane :(

obstawiam że to będzie cieknący olej/smar z gumy przy półośce która dochodzi do koła :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: władca postów i niewiesz?? :tongue4:

dobra browar wypity więc idę spać :hi:

widzisz nawet WŁADCA POSTÓW nie wie :decayed:

Opublikowano

albo przegub, półośka ? czy raczej nie ?

półoś :no: :no: smar jest w przegubie a rozrzuca go bo masz rozerwaną osłone :cool1:

:decayed:

Opublikowano

albo przegub, półośka ? czy raczej nie ?

półoś :no: :no: smar jest w przegubie a rozrzuca go bo masz rozerwaną osłone :cool1:

:decayed:

no to senkju za info w sumie to tak myślełem ale potrzebowałem potwierdzenia :polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

[ w sumie to tak myślełem

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.