Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lesby są ok :decayed:

heheheh szkoda że jest ich tak mało w klubie :thumbdown:

ale gejów u nas dostatek :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeżeli lubisz gejów to się zakręć, ja wolę lesby :decayed:

Opublikowano

jeżeli lubisz gejów to się zakręć, ja wolę lesby :decayed:

no nie za bardzo lubie gejów ale niestety czasem z nimi rozmawiam. tak jak teraz z tobą :tongue4:geju[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 10:27_________________________________________________ :tongue4:

Opublikowano

:thumbdown:

Oko, dobrze że od początku Cie nie lubię :wink4:

Opublikowano

a ja byłem wczoraj na rozmowie w Magro :cool1: rozmowa trwała jedyne 2,5h :blink:

myślę, że jest duża szansa :naughty:

Opublikowano

a ja byłem wczoraj na rozmowie w Magro :cool1: rozmowa trwała jedyne 2,5h :blink:

myślę, że jest duża szansa :naughty:

:oklaski: :oklaski:
Opublikowano

a ja byłem wczoraj na rozmowie w Magro :cool1: rozmowa trwała jedyne 2,5h :blink:

myślę, że jest duża szansa :naughty:

gratulacje :wink4:

Opublikowano

a ja byłem wczoraj na rozmowie w Magro :cool1: rozmowa trwała jedyne 2,5h :blink:

myślę, że jest duża szansa :naughty:

w Rybniku :?: :naughty:

napewno w Sosnowcu....

Opublikowano

a ja byłem wczoraj na rozmowie w Magro :cool1: rozmowa trwała jedyne 2,5h :blink:

myślę, że jest duża szansa :naughty:

:thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Stanley , dostałeś PW :gwizdanie:

Opublikowano

a ja byłem wczoraj na rozmowie w Magro :cool1: rozmowa trwała jedyne 2,5h :blink:

myślę, że jest duża szansa :naughty:

oby ci się udało bo szybo potrzebuje duży rabat :decayed:

Opublikowano

a ja byłem wczoraj na rozmowie w Magro :cool1: rozmowa trwała jedyne 2,5h :blink:

myślę, że jest duża szansa :naughty:

Aż tak ciężko przejśc nabór na sprzątacza???? :polew: :polew:

żarcik oczywiście..... powodzenia

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 11:04_________________________________________________

a ja byłem wczoraj na rozmowie w Magro :cool1: rozmowa trwała jedyne 2,5h :blink:

myślę, że jest duża szansa :naughty:

Aż tak ciężko przejśc nabór na sprzątacza???? :polew: :polew:

żarcik oczywiście..... powodzenia

jak Ty se grabisz .... :song:

Opublikowano

a ja byłem wczoraj na rozmowie w Magro :cool1: rozmowa trwała jedyne 2,5h :blink:

myślę, że jest duża szansa :naughty:

Aż tak ciężko przejśc nabór na sprzątacza???? :polew: :polew:

żarcik oczywiście..... powodzenia

na sprzątacza to nie wiem, bo sprzątaczki mają spełniać ścisłe wymagania: wiek 21-26 lat, wymiary 90-60-90 ( pupa i cyc może być ciut większa)

no i sprzątanie w stroju francuskiej pokojówki :decayed:

byłem wczoraj, widziałem, potwierdzam

PS. Póki co sprzątaczy gejów nie szukają

Opublikowano

a ja byłem wczoraj na rozmowie w Magro :cool1: rozmowa trwała jedyne 2,5h :blink:

myślę, że jest duża szansa :naughty:

Aż tak ciężko przejśc nabór na sprzątacza???? :polew: :polew:

żarcik oczywiście..... powodzenia

na sprzątacza to nie wiem, bo sprzątaczki mają spełniać ścisłe wymagania: wiek 21-26 lat, wymiary 90-60-90 ( pupa i cyc może być ciut większa)

no i sprzątanie w stroju francuskiej pokojówki :decayed:

byłem wczoraj, widziałem, potwierdzam

PS. Póki co sprzątaczy gejów nie szukają

:polew: :polew: :polew: :polew:

Czyli Miszka nie ma szans.... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

O k**wa jaki upał masakra :sick3:

Keżor co trzeba zrobić żeby założyć polifty bo wiem że jakieś kabelki trzeba zamienić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

O ku***a jaki upał masakra :sick3:

Keżor co trzeba zrobić żeby założyć polifty bo wiem że jakieś kabelki trzeba zamienić :gwizdanie:

dwa kabelki trzeba we wtyczce zamienić , patrz po drutach na wkładzie (z kierunku i ze wstecznego) :wink4:
Opublikowano

O ku***a jaki upał masakra :sick3:

Keżor co trzeba zrobić żeby założyć polifty bo wiem że jakieś kabelki trzeba zamienić :gwizdanie:

dwa kabelki trzeba we wtyczce zamienić , patrz po drutach na wkładzie (z kierunku i ze wstecznego) :wink4:

Oki jutro se to zrobię na spokojnie. Jak coś pomieszam będę dzwonił :decayed:

P.s. Nie zostało Ci trochę folii na lampy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

O ku***a jaki upał masakra :sick3:

Keżor co trzeba zrobić żeby założyć polifty bo wiem że jakieś kabelki trzeba zamienić :gwizdanie:

dwa kabelki trzeba we wtyczce zamienić , patrz po drutach na wkładzie (z kierunku i ze wstecznego) :wink4:

Oki jutro se to zrobię na spokojnie. Jak coś pomieszam będę dzwonił :decayed:

P.s. Nie zostało Ci trochę folii na lampy :naughty:

możesz do mnie wpaść to zrezamy , niestety został mi tak mały kawałek foli że nie styknie nawet na jedną lampe :confused4:

a kupowałem u niego , bo miał też żółtą http://www.allegro.pl/item1068755842_folia_do_lamp_najlpesza_produkt_roku_2010_w_wa.html :wink4:

Opublikowano

O ku***a jaki upał masakra :sick3:

Keżor co trzeba zrobić żeby założyć polifty bo wiem że jakieś kabelki trzeba zamienić :gwizdanie:

dwa kabelki trzeba we wtyczce zamienić , patrz po drutach na wkładzie (z kierunku i ze wstecznego) :wink4:

Oki jutro se to zrobię na spokojnie. Jak coś pomieszam będę dzwonił :decayed:

P.s. Nie zostało Ci trochę folii na lampy :naughty:

możesz do mnie wpaść to zrezamy , niestety został mi tak mały kawałek foli że nie styknie nawet na jedną lampe :confused4:

a kupowałem u niego , bo miał też żółtą http://www.allegro.pl/item1068755842_folia_do_lamp_najlpesza_produkt_roku_2010_w_wa.html :wink4:

Ale to raczej pod wieczór bo w dzień jest taka parówa że się nie da stać a co dopiero robić. Folie zamówię i w przyszłym tygodniu to ogarnę :naughty: Praktyka jest może wyjdzie fajnie :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.