Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kali Ci się

mnie możesz zabrać po drodze :naughty:

Max bier mnie i Stanleya a gwarantuję ci że nudno niebędzie :naughty: :naughty: :naughty:

Seski jest bogaty więc bier po 5zeta powiedz że to jakieś turbo hiper dajzel :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra spadam zrobić coś do jedzenia i na meczyk.

Opublikowano

dobra spadam zrobić coś do jedzenia i na meczyk.

ok to czekamy na ciebie :tongue4::polew:
Opublikowano

jeszcze godzina :disgust:

Seski ma podjechać tankować dzisiaj

Jak myślicie, jak go skroje za pierwszym razem po 4,20/litr to może się zniechęcić czy nie :mysli:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 12:51_________________________________________________

taaaaaaaa

wiem bo jak wódka to jeszcze bym po ciebie musiał jechać

wtedy mi się nie kali

kali Ci się

mnie możesz zabrać po drodze :naughty:

a woda bedzie ???

:polew: :polew:

moge Ci pochytać z 50 galonów jak chcesz, w beczkach z Daru Natury[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 12:58_________________________________________________

dobra spadam zrobić coś do jedzenia i na meczyk.

ok to czekamy na ciebie :tongue4::polew:

możesz być dzisiaj naszym szoferem :naughty:

Opublikowano

możesz być dzisiaj naszym szoferem :naughty:

przyjedz przyjedz spalimy pare miejscówek a jutro standardowo o 14 do city rocka na "obiadek" :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

możesz być dzisiaj naszym szoferem :naughty:

przyjedz przyjedz spalimy pare miejscówek a jutro standardowo o 14 do city rocka na "obiadek" :kox: :kox: :kox:

może bedzie Wiola, już nie uczennica... :kox::decayed:

Opublikowano

możesz być dzisiaj naszym szoferem :naughty:

przyjedz przyjedz spalimy pare miejscówek a jutro standardowo o 14 do city rocka na "obiadek" :kox: :kox: :kox:

może bedzie Wiola' date=' już nie uczennica... :kox::decayed:

[/quote']zapomniałeś dodać że ona jest MOJA :polew: :polew: i bardzo nas lubi :polew:

Opublikowano

możesz być dzisiaj naszym szoferem :naughty:

przyjedz przyjedz spalimy pare miejscówek a jutro standardowo o 14 do city rocka na "obiadek" :kox: :kox: :kox:

może bedzie Wiola, już nie uczennica... :kox::decayed:

zapomniałeś dodać że ona jest MOJA :polew: :polew: i bardzo nas lubi :polew:

kocha... w każdej pozycji :decayed:

Opublikowano

możesz być dzisiaj naszym szoferem :naughty:

przyjedz przyjedz spalimy pare miejscówek a jutro standardowo o 14 do city rocka na "obiadek" :kox: :kox: :kox:

może bedzie Wiola, już nie uczennica... :kox::decayed:

zapomniałeś dodać że ona jest MOJA :polew: :polew: i bardzo nas lubi :polew:

kocha... w każdej pozycji :decayed:

:thumbup: :thumbup: :thumbup: szczera prawda :>
Opublikowano

możesz być dzisiaj naszym szoferem :naughty:

przyjedz przyjedz spalimy pare miejscówek a jutro standardowo o 14 do city rocka na "obiadek" :kox: :kox: :kox:

może bedzie Wiola, już nie uczennica... :kox::decayed:

zapomniałeś dodać że ona jest MOJA :polew: :polew: i bardzo nas lubi :polew:

kocha... w każdej pozycji :decayed:

:thumbup: :thumbup: :thumbup: szczera prawda :>

trzeba tam iść i to potwierdzić

PS. wezmę kamerkę :decayed:

Opublikowano

trzeba tam iść i to potwierdzić

PS. wezmę kamerkę :decayed:

relacja na żywo za sms :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: powalczone z zawiasem tył zrobiony a z przodem powalczymy kiedy indziej :rolleyes:

Wreszcie trzymam się jakoś drogi :decayed: gwint to nie jest ale zmiana z wywalonych amorów oraz pogiętych i połamanych seryjnych sprężyn na H&R -30mm i Billstein jest mocno odczuwalna :przebiegly:

Opublikowano

:hi: powalczone z zawiasem tył zrobiony a z przodem powalczymy kiedy indziej :rolleyes:

Wreszcie trzymam się jakoś drogi :decayed: gwint to nie jest ale zmiana z wywalonych amorów oraz pogiętych i połamanych seryjnych sprężyn na H&R -30mm i Billstein jest mocno odczuwalna :przebiegly:

pozytywnie :good:
Opublikowano

Kanar rob przod jak najszybciej i ciesz sie jazda :good:

Opublikowano

kto dziś coś robi fajnego ? (w sensie pije alko ) :naughty:

Opublikowano

kto dziś coś robi fajnego ? (w sensie pije alko ) :naughty:

dobra namówiłeś mnie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kto dziś coś robi fajnego ? (w sensie pije alko ) :naughty:

dobra namówiłeś mnie :polew: :polew: :polew:

ok, z Tobą mogę iść :decayed:

Opublikowano

kto dziś coś robi fajnego ? (w sensie pije alko ) :naughty:

dobra namówiłeś mnie :polew: :polew: :polew:

ok, z Tobą mogę iść :decayed:

:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

kto dziś coś robi fajnego ? (w sensie pije alko ) :naughty:

dobra namówiłeś mnie :polew: :polew: :polew:

ok, z Tobą mogę iść :decayed:

:kox: :kox: :kox:

to czekaj, zadzownie do City Rock czy jest Wiola :naughty:

Opublikowano

kto dziś coś robi fajnego ? (w sensie pije alko ) :naughty:

dobra namówiłeś mnie :polew: :polew: :polew:

ok, z Tobą mogę iść :decayed:

:kox: :kox: :kox:

to czekaj, zadzownie do City Rock czy jest Wiola :naughty:

ołkejjjj :polew: :polew: :polew:

nie no ja miałem taki super humor rano a teraz coś mam odjazd;/ tak się źle czuje że to jest masakra :sick3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.