Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka, jak tam smaki ? :naughty:

obstawiam że już było :sick3: :sick3: :sick3:

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka, jak tam smaki ? :naughty:

obstawiam że już było :sick3: :sick3: :sick3:

:polew:

a tu Cię zaskoczę w piątek mega K.O mix alko + takie tam :kox: wczoraj weselisko w górach i duuuużo wódeczki ale dziś jak młody Bóg

Opublikowano

Miszka, jak tam smaki ? :naughty:

obstawiam że już było :sick3: :sick3: :sick3:

:polew:

a tu Cię zaskoczę w piątek mega K.O mix alko + takie tam :kox: wczoraj weselisko w górach i duuuużo wódeczki ale dziś jak młody Bóg

ale co dzisiaj na sucho??? :mysli:
Opublikowano

Miszka, jak tam smaki ? :naughty:

obstawiam że już było :sick3: :sick3: :sick3:

:polew:

a tu Cię zaskoczę w piątek mega K.O mix alko + takie tam :kox: wczoraj weselisko w górach i duuuużo wódeczki ale dziś jak młody Bóg

Jarek po trupach do celu - Wojewódzki rapuje

Opublikowano

Miszka, jak tam smaki ? :naughty:

obstawiam że już było :sick3: :sick3: :sick3:

:polew:

a tu Cię zaskoczę w piątek mega K.O mix alko + takie tam :kox: wczoraj weselisko w górach i duuuużo wódeczki ale dziś jak młody Bóg

ale co dzisiaj na sucho??? :mysli:

nooo pizze tylko zjadłem i zero alko

Miszka, jak tam smaki ? :naughty:

obstawiam że już było :sick3: :sick3: :sick3:

:polew:

a tu Cię zaskoczę w piątek mega K.O mix alko + takie tam :kox: wczoraj weselisko w górach i duuuużo wódeczki ale dziś jak młody Bóg

Jarek po trupach do celu - Wojewódzki rapuje

no Stan proste :yeah:

Opublikowano

nooo pizze tylko zjadłem i zero alko

uuuuu nom proszę proszę ale to mówisz trenujesz na Zator? :naughty:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 20:17_________________________________________________hehe niedobry mudżin z afryka :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja, od jutra mam zamiar nie pić do piątku... szczerze :wstydliwy:

Opublikowano

ja, od jutra mam zamiar nie pić do piątku... szczerze :wstydliwy:

jestem z toba stan bedziemy sie trzymac razem w trzezwosci :wink4:

Opublikowano

prosba do tych, ktorzy znaja sie na Vagu :decayed: zrobilem logi i prosilbym o rzucenie okiem na ich wyniki i ustalenie czy cos z nich wynika pod katem tego zwiekszonego spalania, no i ogolnie stanu silnika i podzespolow

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosba_o_analize_logow_zwiekszone_spalanie-t138295.0.html

Opublikowano

ja, od jutra mam zamiar nie pić do piątku... szczerze :wstydliwy:

jestem z toba stan bedziemy sie trzymac razem w trzezwosci :wink4:

tzn. że moge do Ciebie dzwonić o każdej porze dnia i nocy? wtedy jak będe czuł potrzebę wypicia małego co nieco ? :gwizdanie:

Opublikowano

ja, od jutra mam zamiar nie pić do piątku... szczerze :wstydliwy:

jestem z toba stan bedziemy sie trzymac razem w trzezwosci :wink4:

tzn. że moge do Ciebie dzwonić o każdej porze dnia i nocy? wtedy jak będe czuł potrzebę wypicia małego co nieco ? :gwizdanie:

jasne mój nr telefonu masz do swojej dyspozycji w tym tygodniu 24 na dobę wiec dzwon jak będą problemy :good::wink4:

Opublikowano

ja, od jutra mam zamiar nie pić do piątku... szczerze :wstydliwy:

już to widze jak śledzisz meczyki bez piany :beer1:

:tongue4:

Opublikowano

ja, od jutra mam zamiar nie pić do piątku... szczerze :wstydliwy:

już to widze jak śledzisz meczyki bez piany :beer1:

:tongue4:

:gwizdanie: bedzie dzwonil :cool1:

Opublikowano

ja, od jutra mam zamiar nie pić do piątku... szczerze :wstydliwy:

już to widze jak śledzisz meczyki bez piany :beer1:

:tongue4:

:gwizdanie: bedzie dzwonil :cool1:

jak mu zabraknie :decayed:

Opublikowano

ja, od jutra mam zamiar nie pić do piątku... szczerze :wstydliwy:

już to widze jak śledzisz meczyki bez piany :beer1:

:tongue4:

:gwizdanie: bedzie dzwonil :cool1:

jak mu zabraknie :decayed:

no widze ze go wspierasz w postanowieniu :decayed:

Opublikowano

ja, od jutra mam zamiar nie pić do piątku... szczerze :wstydliwy:

już to widze jak śledzisz meczyki bez piany :beer1:

:tongue4:

:gwizdanie: bedzie dzwonil :cool1:

jak mu zabraknie :decayed:

no widze ze go wspierasz w postanowieniu :decayed:

no ja też nie piję, więc wspieram :wink4:

Opublikowano

ja, od jutra mam zamiar nie pić do piątku... szczerze :wstydliwy:

już to widze jak śledzisz meczyki bez piany :beer1:

:tongue4:

:gwizdanie: bedzie dzwonil :cool1:

jak mu zabraknie :decayed:

no widze ze go wspierasz w postanowieniu :decayed:

no ja też nie piję, więc wspieram :wink4:

:good:

Opublikowano

ja, od jutra mam zamiar nie pić do piątku... szczerze :wstydliwy:

jestem z toba stan bedziemy sie trzymac razem w trzezwosci :wink4:

tzn. że moge do Ciebie dzwonić o każdej porze dnia i nocy? wtedy jak będe czuł potrzebę wypicia małego co nieco ? :gwizdanie:

a do mnie możesz dzwonić jak jednak stwierdzisz że masz to postanowienie w d*p*e to wtedy się napijemy :kox:
Opublikowano

Już widzę jak nie będziecie pić.

Tak w ogóle to :siema:

Miszka jak coś możesz podjechać do mnie tylko mam mało miejsca w garażu ale kanał jest :wink4:

Opublikowano

ja, od jutra mam zamiar nie pić do piątku... szczerze :wstydliwy:

:heat: dobrze, że do piątku :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.