Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ku***a musze wymyśleć jakiś patent na te dziwki. Dzisiaj daje spokój :gwizdanie:

skąd ja to znam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a potem trzeba dokładnie oczyścić z teg kleju to szkło :gwizdanie: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bulczas oddam ci jutro radyjko :wink4:

mówię ci pomachaj kasą i się moment rozłożą :decayed:

młotkiem :decayed: :decayed:

zanurz je na tydzień w odrdzewiaczu i szyba sama zejdzie :>

weź je na spota jutro :kox:

któryś z naszych sposobów zadziała :decayed:
Opublikowano

ku***a musze wymyśleć jakiś patent na te dziwki. Dzisiaj daje spokój :gwizdanie:

skąd ja to znam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a potem trzeba dokładnie oczyścić z teg kleju to szkło :gwizdanie: :gwizdanie:

Ile się męczyłeś ze swoimi?? I czym podważałeś bo ja mam h*jowy śrubokręt :confused4:
Opublikowano

to jutro mam przywieź ten żeliwny garnek ? :naughty:

jak zrobię zamach ( w sensie wymach) to będzie :kox:

Opublikowano

ku***a musze wymyśleć jakiś patent na te dziwki. Dzisiaj daje spokój :gwizdanie:

skąd ja to znam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a potem trzeba dokładnie oczyścić z teg kleju to szkło :gwizdanie: :gwizdanie:

Ile się męczyłeś ze swoimi?? I czym podważałeś bo ja mam h*jowy śrubokręt :confused4:

ja miałem ten luksus, że ojciec mi pomagał i w dwójkę 2 śrubokrętami szło łatwiej... jeszcze je podrezałem trochę i naostrzyłem kątówką... ale najebałem się ze ho ho...
Opublikowano

mówię ci pomachaj kasą i się moment rozłożą :decayed:

młotkiem :decayed: :decayed:

zanurz je na tydzień w odrdzewiaczu i szyba sama zejdzie :>

weź je na spota jutro :kox:

Myślisz, że jak je wyprowadzi na spacer to rozłożą się przed nim :gwizdanie:

Opublikowano

Paragwaj :banan2::punk::buhaha:

Opublikowano
  • Autor

a Ty ori rozklejasz czy Depo ? bo ori wiem jak ja rozklejałem , to idzie młodych dostać :thumbdown: ten sylikon jest chyba do sklejania kosmicznego kartonu :wallbash:

Opublikowano

Paragwaj :banan2::punk::buhaha:

:angry::thumbdown: indjanery
Opublikowano

Paragwaj :banan2::punk::buhaha:

:oklaski: teraz się mecz dopiero zacznie :cool1:

Opublikowano

Spadam, do jutra :hi:

Opublikowano

a Ty ori rozklejasz czy Depo ? bo ori wiem jak ja rozklejałem , to idzie młodych dostać :thumbdown: ten sylikon jest chyba do sklejania kosmicznego kartonu :wallbash:

No ori valeo :gwizdanie:
Opublikowano

a Ty ori rozklejasz czy Depo ? bo ori wiem jak ja rozklejałem , to idzie młodych dostać :thumbdown: ten sylikon jest chyba do sklejania kosmicznego kartonu :wallbash:

No ori valeo :gwizdanie:

na mnie czeka jeszcze jedna... :sick3: :sick3:
Opublikowano
  • Autor

a Ty ori rozklejasz czy Depo ? bo ori wiem jak ja rozklejałem , to idzie młodych dostać :thumbdown: ten sylikon jest chyba do sklejania kosmicznego kartonu :wallbash:

No ori valeo :gwizdanie:

na mnie czeka jeszcze jedna... :sick3: :sick3:

a masz to szkło czy nie masz ?
Opublikowano

a Ty ori rozklejasz czy Depo ? bo ori wiem jak ja rozklejałem , to idzie młodych dostać :thumbdown: ten sylikon jest chyba do sklejania kosmicznego kartonu :wallbash:

No ori valeo :gwizdanie:

na mnie czeka jeszcze jedna... :sick3: :sick3:

a masz to szkło czy nie masz ?

w drodze... :kox:
Opublikowano

GOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL viva italja viva makaronn viva polska :polew:

Opublikowano
  • Autor

GOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL viva italja viva makaronn viva polska :polew:

viva mediolan , viva modelki :decayed:
Opublikowano

viva noc viva spanie :sex::sexinbed:

Opublikowano

viva argentina :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

ej w ogóle , za***iście wygląda grill RS z tą satynową ramką na srebrnym aucie z czarnym znaczkiem , że heeej :ad:

o właśnie , se tak przypomniałem :naughty: przecież chciałem porezać w PS auto Adama :przebiegly:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 21:54_________________________________________________viva zwai

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.